| SO Soest wint 2e bekerwedstrijd |
|
|
| dinsdag, 23 augustus 2011 | ||||||||||
In tegenstelling tot de gedevalueerde strijd tegen CJVV kreeg SO Soest nu wel te maken met een taaie tegenstander. Wasmeer begon scherp aan de wedstrijd en wist vooral via de linkervleugel gevaar te stichten. De eerste de beste aanval van de tegenstander was gelijk raak. Een scherpe voorzet werd door linksback Glenn Merkenij pardoes achter zijn eigen doelman Henk Reddering gekopt.
De onfortuinlijke eigen goal van Glenn betekende de gelijkmaker. In de 4e minuut had Gerdo Kuenen namelijk voor de openingstreffer gezorgd. Zijn kopbal verdween uiterst precies in de verre hoek. Tot aan het rustsignaal had de wedstrijd een gezapig karakter. In de tweede helft kwamen beide ploegen echt los. In de 54e minuut kwam Wasmeer op voorsprong. Doelman Henk Reddering wilde de bal naar een teammaat spelen, maar rekende niet op een lange spits van Wasmeer. Die nam het cadeautje in ontvangst en schoot het leer achter de Soest-keeper.
Het inbrengen van Dylan Meijer bracht letterlijk vaart in de ploeg. De jonge buitenspeler had slechts 6 minuten nodig om Gerdo in stelling te brengen. Nadat hij zijn tegenstander zijn hielen liet zien legde Dylan de bal panklaar voor Gerdo die het leer alleen maar binnen hoefde te lopen.
De onrust binnen de achterhoede van Wasmeer was te merken. Een minuut na de goal van Gerdo zag Rayendall Bitorina de vrije ruimte en mikte vanaf 20 meter recies langs de paal.
Het was wederom Gerdo die de wedstrijd definitief besliste. Na een actie van Michael Bakkenes kon de spits de bal binnen schieten. Al met al een fraaie overwinning. Vooral in het laatste half uur speelde Soest een goede wedstrijd. De ploeg moet wel waken voor gemakzucht. In de eerste helft lieten de blauwwitten zich afbluffen en werden de goals te gemakkelijk weggegeven.
Zaterdag volgt de 3e en laatste bekerwedstrijd in de poulefase. In Baarn wordt om 14:30 uur afgetrapt tegen TOV.
Opstelling SO Soest: Henk Reddering; Bas Tullemans, Bas Dreef, Robin Smeeing, Glenn Merkenij; Richard Pietersen (63. Dylan Meijer), Mustafa Aksit (74. Arthur van Doren), Jordie Brouwer, Rayendall Bitorina; Michael Bakkenes, Gerdo Kuenen
4. 1-0 Gerdo Kuenen 13. 1-1 Glenn Merkenij (e.d.) 54. 1-2 Youssof El Hamadouchi 69. 2-2 Gerdo Kuenen 70. 3-2 Rayendall Bitorina 85. 4-2 Gerdo Kuenen
|