SO Soest
SO Soest
LAC Frisia wint Robert Roest Toernooi

LAC Frisia wint Robert Roest Toernooi

Lees meer

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Lees meer

Koninklijke Glorie wint StrammeKuiten Toernooi

Koninklijke Glorie wint StrammeKuiten Toernooi

Lees meer

JO17-1 promoveert naar 4de divisie

JO17-1 promoveert naar 4de divisie

Lees meer

Aanstaande zaterdag Soester Elftal - Oud FC Utrecht

Aanstaande zaterdag Soester Elftal - Oud FC Utrecht

Lees meer

Alle uitslagen YourLease U12 Tournament

Woensdag 06 juni 2018

Afgelopen weekend was het uitermate geslaage internationale YourLease U12 tournament op de velden van SO Soest. U heeft eerder al kunnen lezen dat Ajax won. Hierbij ook een overzicht van alle uitslagen gedurende het toernooi:

Wedstrijden van zaterdag 2-6-2018        
Schema Team1   Team2 Uitslag
10:00        
YTT 2018 - Poule A Ajax - Werder Bremen 3-0 
YTT 2018 - Poule A HJK Helsinki - SO Soest 2-0 
YTT 2018 - Poule B AZ Alkmaar - Sparta Praag 1-0 
10:50        
YTT 2018 - Poule B Anderlecht - Everton 3-0 
YTT 2018 - Poule C PSV - Borussia Dortmund 1-0 
YTT 2018 - Poule C KRC Genk - IF Brommapojkarna 0-5 
11:40        
YTT 2018 - Poule A Ajax - HJK Helsinki 7-0 
YTT 2018 - Poule C FC Twente - Kawasaki 1-0 
YTT 2018 - Poule C Sparta Rotterdam - Hammarby IF 4-1 
12:30        
YTT 2018 - Poule A Werder Bremen - SO Soest 10-2 
YTT 2018 - Poule B AZ Alkmaar - Anderlecht 1-2 
YTT 2018 - Poule B Sparta Praag - Everton 2-0 
13:20        
YTT 2018 - Poule C PSV - KRC Genk 3-0 
YTT 2018 - Poule C Borussia Dortmund - IF Brommapojkarna 1-7 
YTT 2018 - Poule C FC Twente - Sparta Rotterdam 2-0 
14:10        
YTT 2018 - Poule A Werder Bremen - HJK Helsinki 4-0 
YTT 2018 - Poule C Kawasaki - Hammarby IF 3-2 
YTT 2018 - Poule A Ajax - SO Soest 5-0 
15:00        
YTT 2018 - Poule B AZ Alkmaar - Everton 4-0 
YTT 2018 - Poule B Sparta Praag - Anderlecht 1-4 
YTT 2018 - Poule C PSV - IF Brommapojkarna 0-3 
15:50        
YTT 2018 - Poule C Borussia Dortmund - KRC Genk 1-1 
YTT 2018 - Poule C FC Twente - Hammarby IF 1-2 
YTT 2018 - Poule C Kawasaki - Sparta Rotterdam 0-3 
         
Wedstrijden van zondag 3-6-2018        
Schema Team1   Team2 Uitslag
10:00        
YTT 2018 - 25 (9-16) HJK Helsinki - Hammarby IF 1-0 
YTT 2018 - 26 (9-16) SO Soest - Kawasaki 1-3 
YTT 2018 - 27 (9-16) Sparta Praag - KRC Genk 2-4 Penalties Verloren
10:50        
YTT 2018 - 28 (9-16) Everton - Borussia Dortmund 4-5 Penalties Verloren
YTT 2018 - 29 (1-8) Ajax - Sparta Rotterdam 2-1 
YTT 2018 - 30 (1-8) Werder Bremen - FC Twente 1-3 
11:40        
YTT 2018 - 31 (1-8) Anderlecht - PSV 4-6 Penalties Verloren
YTT 2018 - 32 (1-8) AZ Alkmaar - IF Brommapojkarna 1-2 
YTT 2018 - 33 (13-16) Hammarby IF - Sparta Praag 1-7 
12:30        
YTT 2018 - 35 (9-12) HJK Helsinki - KRC Genk 6-7 Penalties Verloren
YTT 2018 - 34 (13-16) SO Soest - Everton 3-4 
YTT 2018 - 36 (9-12) Kawasaki - Borussia Dortmund 1-0 
13:20        
YTT 2018 - 38 (5-8) Werder Bremen - AZ Alkmaar 2-4 
YTT 2018 - 37 (5-8) Sparta Rotterdam - Anderlecht 1-3 
YTT 2018 - 39 (1-4) Ajax - PSV 2-0 
14:10        
YTT 2018 - 40 (1-4) FC Twente - IF Brommapojkarna 3-0 
YTT 2018 - 41 (15-16) Hammarby IF - SO Soest 9-1 
YTT 2018 - 42 (13-14) Sparta Praag - Everton 4-1 
15:00        
YTT 2018 - 43 (11-12) HJK Helsinki - Borussia Dortmund 1-4 
YTT 2018 - 44 (9-10) KRC Genk - Kawasaki 3-1 
YTT 2018 - 45 (7-8) Sparta Rotterdam - Werder Bremen 2-3 
15:50        
YTT 2018 - 46 (5-6) Anderlecht - AZ Alkmaar 4-3 
YTT 2018 - 47 (3-4) PSV - IF Brommapojkarna 1-0 
16:45        
YTT 2018 - 48 (1-2) Ajax - FC Twente 7-5 Penalties Winst
Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Wedstrijd Soester Elftal - Oud FC Utrecht 23 juni (terrein SO Soest)
Afsluiting seizoen oudervoetbal met BBQ 30 juni
Seizoensafsluiting jeugd met BBQ 30 juni
Uitje Klup van 100 30 juni    
Vrijwilligersfeest 8 juli  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Heineken [kopie]
Beijer Containerbedrijf [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Bloemendael [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Smorenburg [kopie]
WeFulfil [kopie]
Dam [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Bres [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Columbus [kopie]
Reijerse [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Dijssel [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Van Doorn [kopie]
Actiforce [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Dijkstra [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Its Value [kopie]
Hoogt [kopie]
Kostencheck [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Hengel [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Overhees [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Wonnink [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
ING [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Optimum [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Yourlease [kopie]
Van Hal [kopie]
De Jong [kopie]
MidCoat [kopie]
Brouwer [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Studio Jill [kopie]
Voortjes [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Van Hengstum [kopie]
KOK [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88