SO Soest
SO Soest
Speerpunten hoe staat het ermee?

Speerpunten hoe staat het ermee? 
Lees meer

Verlies bij koploper SDZ

Verlies bij koploper SDZ

Ereleden in het zonnetje

Ereleden in het zonnetje
 

Lekker trainen

Lekker trainen

KLUP van 100 en de VAR?

Donderdag 07 februari 2019

Ja dat leest u goed, maar het zit toch even iets anders. Natuurlijk komt er geen VAR bij SO Soest, althans niet dat wij weten. De VAR wordt tot nu toe enkel ingezet voor de beroepsvoetballerij, en we hopen stiekem dat dit ook zo blijft. Toch zit onze vereniging  niet stil als het gaat om het introduceren van nieuwe technologieën of leuke toepassingen voor de jeugd. Vanaf 12 februari wordt er namelijk langs het hoofdveld een video-installatie geïnstalleerd om wedstrijden op beeld vast te leggen en live weer te geven. Voor trainers en coaches een mooi hulpmiddel om achteraf spelsituaties te kunnen analyseren, maar ook voor u om vanuit uw luie stoel thuis de verrichtingen van (jeugd)wedstrijden van uw favoriete team via internet te kunnen volgen.

‘Wat heeft de Klup van 100 hier nu mee te maken?’ zult u zich afvragen. De Klup van 100 draagt ieder jaar een deel (50%) van de jaarlijkse contributie van haar leden af aan een specifiek doel bij onze vereniging. Zo is mede dankzij de leden van de Klup van 100 in het verleden o.a. de set picknickbanken en de geluidsinstallatie vervangen, nieuw meubilair in de kantine gekomen, de veldverlichting van LED-lampen voorzien en het scorebord vernieuwd. Dit jaar wordt, mede door de leden van de Klup van 100, het videosysteem gefinancierd. Een fantastisch initiatief vinden wij als bestuur van de Klup van 100. De overige 50% aan contributie van de Klup wordt gebruikt voor het jaarlijkse uitje, zoals in het verleden naar diverse steden en in 2018 naar het Dierenpark in Amersfoort.

 

Als u het clubhuis binnengaat hangt aan de rechterzijde de vitrinekast van de leden van de Klup. Als u goed kijkt zijn er nog enkele plaatsen vrij voor nieuwe leden van deze elite Klup. Voor slechts 50 Euro per jaar bent u lid van deze Klup, sponsort u de fantastische initiatieven, komt ook uw naamplaatje in de ledenkast en kunt u bovendien mee met die gezellige Klup-uitjes.

Aanmelden is simpel. Stuur een e-mail naar Klupvan100@gmail.com met vermelding van naam, adres en telefoonnummer.

Namens de Klup van 100

Martin Epskamp

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Voetbalkamp Maandag 29 april - donderdag 2 mei  
SO Soest - Pancratius 12 mei 14:00 uur
Kampioenswedstrijd SO Soest 2 - Pancratius 2 12 mei 11:00 uur  
Hooglanderveen - SO Soest 19 mei 14:00 uur
Competitie-afsluiting Jeugd 25 mei
SO Soest - Abcoude 26 mei 14:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Jager Bokdam De Visser [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Heineken [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Van Hal [kopie]
Hengel [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
KOK [kopie]
Yourlease [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Bres [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
De Jong [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Kostencheck [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Actiforce [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Smorenburg [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Proef Soest [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
MidCoat [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Wonnink [kopie]
Dam [kopie]
Van Doorn [kopie]
Hoogt [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Voortjes [kopie]
Overhees [kopie]
Brouwer [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
ING [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Dijkstra [kopie]
Optimum [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88