SO Soest
SO Soest
Speerpunten hoe staat het ermee?

Speerpunten hoe staat het ermee? 
Lees meer

Winst bij DWS

Winst bij DWS

Word gastgezin tijdens Internationaal Toernooi!

Word gastgezin tijdens Internationaal Toernooi!
Lees Meer

Ledverlichting bij SO Soest

Ledverlichting bij SO Soest

KLUP van 100 en de VAR?

Donderdag 07 februari 2019

Ja dat leest u goed, maar het zit toch even iets anders. Natuurlijk komt er geen VAR bij SO Soest, althans niet dat wij weten. De VAR wordt tot nu toe enkel ingezet voor de beroepsvoetballerij, en we hopen stiekem dat dit ook zo blijft. Toch zit onze vereniging  niet stil als het gaat om het introduceren van nieuwe technologieën of leuke toepassingen voor de jeugd. Vanaf 12 februari wordt er namelijk langs het hoofdveld een video-installatie geïnstalleerd om wedstrijden op beeld vast te leggen en live weer te geven. Voor trainers en coaches een mooi hulpmiddel om achteraf spelsituaties te kunnen analyseren, maar ook voor u om vanuit uw luie stoel thuis de verrichtingen van (jeugd)wedstrijden van uw favoriete team via internet te kunnen volgen.

‘Wat heeft de Klup van 100 hier nu mee te maken?’ zult u zich afvragen. De Klup van 100 draagt ieder jaar een deel (50%) van de jaarlijkse contributie van haar leden af aan een specifiek doel bij onze vereniging. Zo is mede dankzij de leden van de Klup van 100 in het verleden o.a. de set picknickbanken en de geluidsinstallatie vervangen, nieuw meubilair in de kantine gekomen, de veldverlichting van LED-lampen voorzien en het scorebord vernieuwd. Dit jaar wordt, mede door de leden van de Klup van 100, het videosysteem gefinancierd. Een fantastisch initiatief vinden wij als bestuur van de Klup van 100. De overige 50% aan contributie van de Klup wordt gebruikt voor het jaarlijkse uitje, zoals in het verleden naar diverse steden en in 2018 naar het Dierenpark in Amersfoort.

 

Als u het clubhuis binnengaat hangt aan de rechterzijde de vitrinekast van de leden van de Klup. Als u goed kijkt zijn er nog enkele plaatsen vrij voor nieuwe leden van deze elite Klup. Voor slechts 50 Euro per jaar bent u lid van deze Klup, sponsort u de fantastische initiatieven, komt ook uw naamplaatje in de ledenkast en kunt u bovendien mee met die gezellige Klup-uitjes.

Aanmelden is simpel. Stuur een e-mail naar Klupvan100@gmail.com met vermelding van naam, adres en telefoonnummer.

Namens de Klup van 100

Martin Epskamp

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Nieuw Utrecht 17 februari 14:00 uur
SCH'44 - SO Soest 24 februari 14:00 uur
Vrienden- en vriendinnendag woensdag 27 februari
Weesp - SO Soest 10 maart 14:00 uur
Open SO Soest ING Major Golf Tournament Maandag 25 maart
Hollandse Avond Vrijdag 29 maart: Met zanger Gerben Tijssen
Voute Manner Bingo / Holland4ALS Vrijdag 12 april
Voetbalkamp Maandag 29 april - donderdag 2 mei  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Korte Duinen Restaurant [kopie]
MidCoat [kopie]
Hoogt [kopie]
KOK [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Yourlease [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Bres [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Van Hal [kopie]
Brouwer [kopie]
Voortjes [kopie]
Actiforce [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
De Jong [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
ING [kopie]
Dijkstra [kopie]
Smorenburg [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Reto internetburo [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Van Doorn [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
Overhees [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Wonnink [kopie]
Kostencheck [kopie]
Heineken [kopie]
Hengel [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Optimum [kopie]
Proef Soest [kopie]
Dam [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88