SO Soest
SO Soest
Bouwbedrijf Van den Hengel sponsort Leeuwen en Welpen van SO Soest

Bouwbedrijf Van den Hengel sponsort Leeuwen en Welpen van SO Soest

Top 2000 op Vierde Kerstdag - UITVERKOCHT

Top 2000 op Vierde Kerstdag - UITVERKOCHT

Veerkrachtig SO Soest redt punt tegen HBC 3-3

Veerkrachtig SO Soest redt punt tegen HBC 3-3

MO15-1 kampioen

MO15-1 kampioen

Indelingen Categorie A voor seizoen 2019-2020 bekend

Maandag 15 juli 2019

Terwijl iedereen geniet van de voetballoze periode heeft de KNVB, geheel volgens de planning, de indelingen bekend gemaakt voor alle teams die vallen onder de A-categorie van de KNVB. Hieronder ziet u de teamindelingen van het 1e, 2e, 3e, VR1 en verscheidene jeugdelftallen. De competitieschema's worden in augustus definitief gemaakt, inclusief de nummering.

Het eerste van SO Soest komt opnieuw uit in de tweede klasse B. Daar komt de ploeg van de nieuwe trainer René van der Kooy tegenstanders tegen die voor ons compleet nieuw zijn. De meest opvallende naam is Theole uit Tiel. DIOS, HBC en KDO zijn eveneens nieuwe namen. De regionale derby tegen Hooglanderveen staat ook op het programma. 

Indeling SO Soest 1 (2e klasse B)
Club Plaats
DCG 1 Amsterdam
DIOS 1 Nieuw Vennep
DWS 1 Amsterdam
FC Weesp 1 Weesp
HBC 1 Heemstede
Hooglanderveen 1 Hooglanderveen
Kampong 1 Utrecht
KDO 1 De Kwakel
Pancratius 1 Badhoevedorp
RODA 23 1 Amstelveen
SO Soest 1 Soest
SV Nieuw Utrecht 1 Utrecht
Theole 1 Tiel
Zeeburgia 1 Amsterdam
   
   
Indeling SO Soest 2 (Hoofdklasse A)
Club Plaats
ADO '20 2 Heemskerk
AFC 2 Amsterdam
DEM 2 Beverwijk
FC Uitgeest 2 Uitgeest
Hercules 2 Utrecht
Hoofddorp s.v. 2 Hoofddorp
Hoogland 2 Hoogland
JOS/W'graafsmeer 2 Amsterdam
Kampong 2 Utrecht
Kon. HFC 2 Haarlem
Purmersteijn 2 Purmerend
SDO 2 Bussum
SO Soest 2 Soest
Velsen 2 Velsen
   
   
Indeling SO Soest 3 (2e klasse D)
Club Plaats
AFC Quick 1890 2 Amersfoort
APWC 2 Amersfoort
Diemen 2 Diemen
Hoogland 3 Hoogland
Houten 2 Houten
Ouderkerk 2 Ouderkerk aan de Amstel
PVC 2 Utrecht
PVCV 2 Vleuten
SDO 3 Bussum
SO Soest 3 Soest
sva Papendorp 3 Utrecht
Zwaluwen Utrecht 11 2 Utrecht
   
   
Indeling SO Soest VR1 (3e klasse B)
Club Plaats
Antibarbari VR2 Rotterdam
Aurora VR1 Werkhoven
DSC VR1 Kerkdriel
Houten VR1 Houten
Olympia VR1 Gouda
RVC '33 VR1 Reeuwijk
Saestum VR1 Zeist
SO Soest VR1 Soest
Teisterbanders VR1 Kerk Avezaath
VVIJ VR1 IJsselstein
Wilhelmina VR1 's Hertogenbosch
   
   
Indeling SO Soest JO19-1 (Hoofdklasse G)
Club Plaats
Candia '66 JO19-1 Rhenen
CDW JO19-1 Wijk bij Duurstede
CJVV JO19-1 Amersfoort
GVVV JO19-1 Veenendaal
Hoogland JO19-1 Hoogland
Hooglanderveen JO19-1 Hooglanderveen
Jonathan JO19-2 Zeist
KVVA JO19-1 Amersfoort
PVCV JO19-1 Vleuten
SO Soest JO19-1 Soest
VVZA JO19-1 Amersfoort
Woudenberg JO19-1 Woudenberg
   
   
Indeling SO Soest JO17-1 (4e Divisie F)
Club Plaats
BFC JO17-1 Bussum
Buitenboys JO17-1 Almere
csv Apeldoorn JO17-1 Apeldoorn
DVS'33 Ermelo JO17-1 Ermelo
Elinkwijk JO17-1 Utrecht
Hoevelaken JO17-1 Hoevelaken
Meern De JO17-1 De Meern
Schalkhaar JO17-1 Schalkhaar
SO Soest JO17-1 Soest
Sparta Nijkerk JO17-1 Nijkerk
Victoria JO17-1 Hilversum
WSV JO17-1 Wormer
   
   
Indeling SO Soest JO15-1 (Hoofdklasse E)
Club Plaats
AFC Quick 1890 JO15-1 Amersfoort
AS 80 JO15-1 Almere
Graveland 's JO15-1 's Graveland
Hoogland JO15-1 Hoogland
Hooglanderveen JO15-1 Hooglanderveen
Nieuwland JO15-1 Amersfoort
NVC JO15-2 Naarden
SDO JO15-1 Bussum
SO Soest JO15-1 Soest
Spakenburg JO15-1 Bunschoten - Spakenburg
Woudenberg JO15-1 Woudenberg
Zuidvogels JO15-1 Huizen
   
   
Indeling SO Soest JO14-1 (Hoofdklasse C)
Club Plaats
AFC Quick 1890 JO14-1 Amersfoort
AS 80 JO14-2 Almere
Hoogland JO14-1 Hoogland
Hooglanderveen JO14-1 Hooglanderveen
Maarssen JO14-1 Maarssen
SDO JO14-1 Bussum
SO Soest JO14-1 Soest
Sparta Nijkerk JO14-1 Nijkerk
VOP JO14-1 Amersfoort
VVZA JO14-1 Amersfoort
Waterwijk JO14-2 Almere
   
   
Indeling SO Soest JO13-1 (Hoofdklasse I)
Club Plaats
AFC Quick 1890 JO13-1 Amersfoort
CJVV JO13-1 Amersfoort
GVVV JO13-1 Veenendaal
Hoogland JO13-2 Hoogland
Hooglanderveen JO13-1 Hooglanderveen
IJsselmeervogels JO13-1 Bunschoten - Spakenburg
Nieuwland JO13-1 Amersfoort
SO Soest JO13-1 Soest
Spakenburg JO13-1 Bunschoten - Spakenburg
VRC JO13-1 Veenendaal
VVZ '49 JO13-1 Soest
Woudenberg JO13-1 Woudenberg
Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Pancratius - SO Soest 15 december  14:00 
Top 2000 Feest 28 december 
Nieuwjaarswedstrijd en receptie 1 januari
SO Soest - NIeuw Utrecht 26 januari 14:00 uur
DIOS - SO Soest 2 februari 14:00

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Yourlease [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Kostencheck [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Wonnink [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Brouwer [kopie]
Reijerse
Mega Tegels [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Hoogt [kopie]
GeldNL
Van Doorn [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Dijkstra [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Hengel [kopie]
Votrans
Optimum [kopie]
Hagen VakantieXperts
KOK [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
De Jong [kopie]
MidCoat [kopie]
Bres [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Overhees [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Heineken [kopie]
Dam [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Bloemendael
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Beijer Gebr
Zwart Mul [kopie]
Van Hal [kopie]
Actiforce [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
ING [kopie]
Smorenburg [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88