SO Soest
SO Soest
SO Soest-icoon Toon van Megen

SO Soest-icoon Toon van Megen

Onderlinge competitie groot succes

Onderlinge competitie groot succes

SO Soest ZAT 2 haalt 2000 euro op voor MIND

SO Soest ZAT 2 haalt 2000 euro op voor MIND

Ton Mets 70 !!!

Dinsdag 22 december 2020

70 jaar! Dat is voor een olifant, schildpad, boom of papegaai niet eens zo echt oud. Voor een mens? Het ligt er maar aan welk persoon die eerbiedwaardige leeftijd bereikt. Muzikale helden als Mick Jagger, Paul Mc Cartney en Barry Hay en sportieve matadoren als Wim van Hanegem en Dick Advocaat zijn die 'zeven kruisjes' al lang en breed gepasseerd. Ze ogen nog als jonge goden, sommige van hen doen alles wat Onze Lieve Heer verboden heeft en zonder uitzondering begroeten zij elke dag als een nieuw moment met mooie kansen en uitdagingen. 

Bij SO Soest loopt er letterlijk ook een persoon rond die sinds dinsdag 22 december het getal 70 achter zijn naam mag plakken. Ton Mets, al meer dan twintig jaar de kantinebaas van onze vereniging, kwam op 22 december 1950 ter wereld. Hij keek om zich heen en zag dat het goed was! 

Niet weg te denken bij SO Soest, altijd gastvrij met een schaaltje bitterballen, een kop koffie, een gulle lach en zo nu en dan een onvervalste mopperbui. Maar als je mopperen kunt voorzien van een glans, een lach en een flinke dosis zelfspot dat is dat niet meer dan een heerlijke gave. 

Ton is dus 70 geworden en dinsdagmorgen werd dat gevierd met een postzak voor zijn deur. Veel SO Soest-leden en voormalige leden hadden Ton , via het postbusadres van SO Soest, een kaart gestuurd ter ere van zijn 14de lustrum. Het resultaat: meer dan 70 (!) hartverwarmende groeten waarmee onze kantinechef op gepaste wijze de feestdagen door kan komen.

Het komende jaar komt er een moment dat wij elkaar van dichtbij kunnen zien, dat wij weer langs de lijn en in het clubhuis onze clubbelevenissen mogen vieren. Als dat eenmaal zo ver is, geef die Ton een knipoog, een virtuele 'hug' of...misschien mag dat dan...een hand! Kortom: geef die man het respect dat hij verdient. 

Wilt u Ton alsnog een kaart sturen, dat kan hoor. Doe dat via ons Postbusnummer: Ton Mets 70, p/a SO Soest Postbus 340 3760 AH SOEST


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Geen aankondigingen.

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Kostencheck [kopie]
Yourlease [kopie]
Optimum [kopie]
Dam [kopie]
GeldNL [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Growfun [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
MidCoat [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Reto internetburo [kopie]
De Jong [kopie]
Hoogt [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Brouwer [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Heineken [kopie]
Reijerse [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Van Doorn [kopie]
Overhees [kopie]
Wonnink [kopie]
ING [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Actiforce [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Boedelz [kopie]
Van Hal [kopie]
Zwart Mul [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Smorenburg [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Dijkstra [kopie]
Bres [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Janalleman Studio [kopie]
Hengel [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Bloemendael [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
KOK [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88