ALLE VELDEN AFGEKEURD. De gemeente heeft in overleg met firma De Ridder besloten om ALLE velden voor de gehele week af te keuren. Dit betekent dus dat er deze week NIET getraind mag worden!
CLUBHUIS IS VANAVOND WEL OPEN VOOR SPETTERBEZORGERS Spetter no. 13 komt maandag uit. De bezorgers kunnen vanaf 19:15 terecht in het clubhuis om hun wijk op te halen. |
| 2e Bram Bartels G-Toernooi: 1 groot feest! |
|
|
| zondag, 30 mei 2010 | ||
We kunnen supertrots op de 2e versie van zijn toernooi. Eén van de SO Soest collega’s zei laatst “Jammer dat hij er zelf niet bij kan zijn.” Dat is een heel simpel en heel mooi zinnetje dat zoveel zegt”. Zijn vrouw en kinderen: Ans, Lotte, Bram en Stef waren er natuurlijk ook. Lotte opende het toernooi met werkelijk een prachtige en indrukwekkende speech, die velen raakte. Na het Wilhelmus van het Soester koor Chorus Line, stelde niemand minder dan plaatsgenoot Wilfred Genee de teams voor. Alle teams kregen aandacht en werden op een professionele en vrolijke wijze om hun kijk op het toernooi gevraagd. Jean-Paul de Jong staat bekend om zijn speciale aandacht voor onze G-voetballers. In een fantastische warming-up werden de spieren losgemaakt en werd de laatste motivatie aangebracht.
20 teams hebben gestreden om de Bram Bartels Cup. Het thema was “iedereen wint”, want de sportiviteit en het plezier staan voorop in het Bram Bartels Toernooi. Er zijn veel wedstrijden gespeeld, prachtige doelpunten gemaakt en er is veel gejuicht. Elk team had zijn bijzondere spelers en elke wedstrijd had zijn bijzondere momenten.
De prijsuitreiking onder leiding van Dick Jol
Dick Jol was gestrikt om de finales te leiden. De oud topscheidsrechter heef niets in kwaliteit ingeboet en leidde de spannende wedstrijden uiterst professioneel! De junioren finale ging tussen Zeewolde en Middelveld uit Amsterdam. Middelveld ging er met de Bram Bartels Cup vandoor. Maar ook winnaar van vorig jaar Zeewolde, presteerde met een 2e plaats weer fantastisch!
Het arbitrale trio voor de finale: René Musolf, Dick Jol en Paul Smit
SO Soest had op doelsaldo de kruisfinales net gemiste en bereikte de 7e plaats! Er was volop gescoord, de stemming was uitstekend! De finale van de senioren ging tussen VSC uit Utrecht en IJFC uit IJsselstein. De teams waren best aan elkaar gewaagd, uiteindelijk trok VSC aan het langste eind. SO Soest met Bram Bartels jr. in de gelederen, bereikte de 6e plaats! Ook zij hadden de finale poule op doelsaldo gemist. Een doelpunt dat zeer uitbundig werd gevierd was het doelpunt van Anja, de enige vrouw in het team! Dick Jol reikte vervolgens de prijzen uit en toonde zich een vriend van de G-voetballers. Voor alle teams was er een fraaie beker en voor alle spelers was er een medaille, een oranje Bram Bartels T-shirt en een voetbal. De dag werd afgesloten met een barbecue voor alle spelers en begeleiders. In combinatie met de muziek van Kees van Amersfoort en het goede weer werd dit een prachtig slotfeest waar de wedstrijden werden geëvalueerd, de polonaise werd gelopen en prachtig werd gezongen door één van de spelers van Zeewolde en door onze eigen Patrick! Het 2e Bram Bartels Toernooi was één groot feest voor iedereen!
Heel veel foto's te zien via deze link
Uitslag junioren
1 Middelveld 2 Zeewolde 3 Patria 4 Koninklijke HFC 5 Only Friends/Ronald MDonald 6 CJVV 7 SO Soest 8 FC Almere
Uitslag Senioren
1 VSC 2 IJFC 3 FC Almere 4 CJVV 5 DOVO 6 SO Soest 7 VVJ 8 SBR 9 Only Friends 10 DOSC 11 AFC’34 12 De Zebra’s
Vrgr Barend |