SO Soest
SO Soest
SO Soest

Man/vrouw van dienst

Tijdens de wedstrijddagen op de zaterdag is in de kamer wedstrijdzaken een man of vrouw van dienst aanwezig. Deze personen zijn de gastheer/gastvrouw voor de uitspelende teams en de scheidsrechters. 

Zondag bij de senioren is er eveneens een man/vrouw van dienst: 

Mvd Senioren

TEAM VROUW & MAN VAN DIENST TEAMS
1 Debby Korf Saskia Plekkenpol
2 Allan Russcher Aat Visser
3 Connie Hilhorst Annemarie v.d. Heuvel/Anoeska Laseur
4 Erik Sevink Stef Ott
5 Simone Marquardt Karin Dorrestein
6 Michel Veldhuizen Dirk Blok
7 Michiel Heijmans Henk van Dijk
8 Annemieke Buck Linda Oudenaller
9 Leo Rauch, Michel Veldhuizen, Michiel Heijmans

 

ZATERDAG   WEDSTRIJDEN   MAN VAN DIENST   MAN VAN DIENST
        07.30 - 12.30 UUR   12.30 - 17.30 UUR
zaterdag 31 augustus 2019   Beker   Team 2   Team 2
zaterdag 7 september 2019   Beker   Team 7   Team 7
zaterdag 14 september 2019   Beker   Team 3   Team 3
zaterdag 21 september 2019   Competitie   Team 4   Team 4
zaterdag 28 september 2019   Competitie   Team 5   Team 5
zaterdag 5 oktober 2019   Competitie   Team 1   Team 1
zaterdag 12 oktober 2019   Competitie   Team 6   Team 6
zaterdag 19 oktober 2019   Inhaal / Beker + A-Categorie   Team 9   Team 9
zaterdag 26 oktober 2019   Competitie (Pupillen vrij)   Team 7   Team 7
zaterdag 2 november 2019   Competitie   Team 2   Team 2
zaterdag 9 november 2019   Competitie   Team 3   Team 3
zaterdag 16 november 2019   Competitie   Team 4   Team 4
zaterdag 23 november 2019   Competitie   Team 6   Team 6
zaterdag 30 november 2019   Competitie   Team 5   Team 5
zaterdag 7 december 2019   Competitie   Team 8   Team 8
zaterdag 14 december 2019   Inhaal / Beker + A-Categorie   Team 1   Team 1
zaterdag 21 december 2019   VRIJ   n.v.t.   n.v.t.
zaterdag 28 december 2019   VRIJ   n.v.t.   n.v.t.
zaterdag 4 januari 2020   VRIJ   n.v.t.   n.v.t.
zaterdag 11 januari 2020   VRIJ   n.v.t.   n.v.t.
zaterdag 18 januari 2020   Competitie (Inhaal / Beker A-Categorie)   Team 9   Team 9
zaterdag 25 januari 2020   Competitie   Team 7   Team 7
zaterdag 1 februari 2020   Competitie   Team 2   Team 2
zaterdag 8 februari 2020   Competitie   Team 3   Team 3
zaterdag 15 februari 2020   Competitie (Pupillen vrij)   Team 4   Team 4
zaterdag 22 februari 2020   Inhaal / Beker (Pupillen vrij)   Team 5   Team 5
zaterdag 29 februari 2020   Inhaal / Beker (Pupillen vrij)   Team 6   Team 6
zaterdag 7 maart 2020   Competitie   Team 7   Team 7
zaterdag 14 maart 2020   Competitie   Team 1   Team 1
zaterdag 21 maart 2020   Competitie   Team 2   Team 2
zaterdag 28 maart 2020   Competitie   Team 3   Team 3
zaterdag 4 april 2020   Competitie   Team 4   Team 4
zaterdag 11 april 2020   VRIJ (inhaal / beker A-Categorie)   Team 5   Team 5
zaterdag 18 april 2020   Competitie   Team 7   Team 7
zaterdag 25 april 2020   VRIJ (inhaal / beker A-Categorie)   Team 6   Team 6
zaterdag 2 mei 2020   VRIJ (inhaal / beker A-Categorie)   Team 8   Team 8
zaterdag 9 mei 2020   Competitie   Team 1   Team 1
zaterdag 16 mei 2020   Competitie   Team 2   Team 2
zaterdag 23 mei 2020   Competitie   Team 3   Team 3
zaterdag 30 mei 2020   Nacompetitie   Team 9   Team 9
zaterdag 6 juni 2020   Nacompetitie   Team 9   Team 9
zaterdag 13 juni 2020   Nacompetitie   Team 9   Team 9
             

Aankondigingen

SO Soest - Roda'23 20 oktober 14:00 uur
Weesp - SO Soest 27 oktober 14:00 uur
SO Soest - KDO 3 november 14:00 uur
DWS - SO Soest 10 november  14:00 uur
Sponsorevent 11 november
Top 2000 Feest 28 december 

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Verrips Makelaardij [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Bloemendael
Mega Tegels [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Overhees [kopie]
Smorenburg [kopie]
Votrans
Profile Smeeing [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
GeldNL
ING [kopie]
De Jong [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Kostencheck [kopie]
Beijer Gebr
Brouwer [kopie]
Dijkstra [kopie]
Wonnink [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Reijerse
Hengel [kopie]
Van Hal [kopie]
KOK [kopie]
Van Doorn [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Actiforce [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Yourlease [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Hoogt [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Bres [kopie]
Optimum [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Heineken [kopie]
MidCoat [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Dam [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Hagen VakantieXperts
PA van den Dijssel [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88