SO Soest
SO Soest
SO Soest
Geen trainingen meer - Er zijn geen trainingen meer i.v.m. de winterstop.

Organisatie

Een vereniging als SO Soest, met ruim 1.000 leden, wordt bestuurd door een flink leger aan vrijwilligers. Personen die, ieder met zijn of haar eigen taak, de organisatie van onze vereniging strak leiden. Hieronder de namen en contactgegevens van onze bestuurders en contactpersonen.

Voor algemene informatie verwijzen wij u naar e-mailadres administratie@so-soest.nl.

Hoofdbestuur

Voorzitter Ries de Jong
ries@wonnink.nl
Secretaris Ron van der Plaats
secretaris@so-soest.nl
Penningmeester Paul Hilhorst 
penningmeester@so-soest.nl
Vice-voorzitter & Bestuurslid 
Breedtesport
 
Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Technische Commissie Peter van Loon
 

Jeugdvoorzitter

 

Leo Rauch
lprauch@hotmail.com

Bestuurslid Accommodatiezaken

Rob Sakkers
rsakkers@ziggo.nl

Wedstrijdsecretaris

   
Wedstrijdsecretaris
(vrouwen, heren, zaalvoetbal)
Marcel Weldink
marcelweldink@hotmail.com

06-48655497

Administratie

Annette van der Kraats
0343-491870
administratie@so-soest.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Han van Marwijk
06-50623094
hanvanmarwijk@gmail.com
Gerard van den Breemer
06-50244887
breemer47@zonnet.nl
Anke Rauch-Roeten
06-52406843
ankerauch@hotmail.com
(alleen in specifieke gevallen waarin de aanvrager een vrouwelijke contactpersoon prefereert)

Sponsorcommissie

E-mail: sponsors@so-soest.nl

Barend de Zoete  
Ron Wolfsen  
Arnold Hilhorst  
Rob Stalenhoef  
Paul Smit
Ries de Jong
Esther Roelofs  
Tanja Hartman  

Technische commissie

Peter Heemskerk  
Peter van Loon
Stef Smeeing  
Robin Smeeing  

Communicatie / PR

Peter Beijer Redactie website - beheer Facebook en Twitter - persberichten - programmaboekje - vendelierspagina
redactie.so.soest@gmail.com
Michiel Heijmans Redactie website - jeugdpagina's
redactie.so.soest@gmail.com
Nick Dijkman Topscoorders- en keepersklassement  
Reto Internetburo  Technische realisatie website  

Jeugdcommissie

Voorzitter Leo Rauch
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Penningmeester, Secretaris

Michel Veldhuizen
michel.veldhuizen@so-soest.nl

Jeugdredactie website Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Coördinator
bovenbouw
Erik Sevink
erik.sevink@so-soest.nl
Coördinator
onderbouw
Dirk Blok
dirk.blok@so-soest.nl

Hoofd Jeugdopleidingen

Arnoud Boer
hjo-onderbouw@so-soest.nl

Wedstrijdsecretarissen en overige contactpersonen Jeugd

Wedstrijdsecretaris
O19 t/m O17
Vacant  
Wedstrijdsecretaris
O16 t/m O13
Connie Hilhorst
connie.hilhorst@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O12 t/m O11
Annelies de Gooijer - Wantenaar
sosoestjo11jo12@gmail.com
 
Wedstrijdsecretaris
O10 t/m O9
Linda Oudenaller
linda.oudenaller@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O8 en
Blauwe Leeuwen & Welpen
Antoinette van Eeten
antoinette.van.eeten@so-soest.nl
Coördinator
E/F-niet selectie maandag
Joost Bruinsma
Coördinator
E/F-niet selectie woensdag
Stephan Ott  
Coördinator
Scheidsrechters jeugd
Mats Damen
06 - 521 34 253
jeugdscheidsrechterszaken@so-soest.nl
 
Coördinatie
Uittoernooien Jeugdteams
Wedstrijdsecretaris van de betreffende categorie  
Jeugdactiviteiten
commissie
Roelien van Schalkwijk, Renata Nijenhuis en Chantal Demmers
jac.sosoest@gmail.com
Materiaalman
Jeugd
Martin Faasse
Postbus 334 3760 AH Soest
06 - 315 21 253 (doordeweeks van 08:00-17:00 alleen per sms bereikbaar)
materiaalman.jeugd@so-soest.nl
 


EHBO/AED

Contactpersoon voor EHBO-groep en update AED

Paul van Beek
s.o.soest-ehbo@live.nl


Contributie

Voor het seizoen 2018/2019 zijn de volgende contributiebedragen vastgesteld:

Senioren 1999 en ouder 242,00  
O19/O18 (v/h A-junioren) 2000/2001 209,00  
O17/O16 (v/h B-junioren) 2002/2003 199,00  
O15/O14 (v/h C-junioren) 2004/2005 192,00  
O13/O12 (v/h D-pupillen) 2006/2007 182,00  
O11/O10 (v/h E-pupillen) 2008/2009 169,00  
O9/O8      (v/h F-pupillen) 2010/2011 164,00  
Blauwe Leeuwen/Welpen 2012 t/m 2014 92,00  
G-voetbal   202,00  
Recreanten   144,00  
Niet-spelende leden   97,00  
Trainende / 35+ leden   92,00  
Zaalvoetbal   129,00  

Voor de jeugdleden is de kledingbijdrage in de contributie verdisconteerd. 

Indien u betaalt per factuur in plaats van automatische incasso wordt er € 2,50 aan administratiekosten berekend. Inclusief kledingbijdrage van € 15,- (m.u.v. senioren, blauwe leeuwtjes en welpjes, niet-spelende leden, recreanten, trainende leden en zaalvoetballeden).

Beleidsplan

Aankondigingen

Geen trainingen meer Er zijn geen trainingen meer i.v.m. de winterstop.
Top 2000 Feest 28 december 20:30 uur
Nieuwjaarsreceptie 1 januari
Klaverjasmarathon Zaterdag 5 januari 2019
Ruilbeurs Voetbalplaatjes Jumbo 9 januari vanaf 16:00 uur
BBQuiz 18 januari 20:00

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Zwart Mul [kopie]
Bres [kopie]
Brouwer [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
MidCoat [kopie]
Wonnink [kopie]
Heineken [kopie]
De Jong [kopie]
Hengel [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Actiforce [kopie]
Proef Soest [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Dam [kopie]
Overhees [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Optimum [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Hoogt [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Kostencheck [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Dijkstra [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
KOK [kopie]
Van Doorn [kopie]
Van Hal [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Yourlease [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Smorenburg [kopie]
Voortjes [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
ING [kopie]
Catering Centraal [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88