SO Soest
SO Soest
SO Soest
Geen training breedteteams JO12 t/m JO8 op maandag en woensdag -

Organisatie

Een vereniging als SO Soest, met ruim 1.000 leden, wordt bestuurd door een flink leger aan vrijwilligers. Personen die, ieder met zijn of haar eigen taak, de organisatie van onze vereniging strak leiden. Hieronder de namen en contactgegevens van onze bestuurders en contactpersonen.

Voor algemene informatie verwijzen wij u naar e-mailadres administratie@so-soest.nl.

Hoofdbestuur

Voorzitter Ries de Jong
ries@wonnink.nl
Secretaris Ron van der Plaats
secretaris@so-soest.nl
Penningmeester Paul Hilhorst 
penningmeester@so-soest.nl
Bestuurslid 
Breedtesport
 
Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Technische Commissie Peter van Loon
 

Jeugdvoorzitter

 

Leo Rauch
lprauch@hotmail.com

Bestuurslid Accommodatiezaken

Rob Sakkers
rsakkers@ziggo.nl

Wedstrijdsecretaris

   
Wedstrijdsecretaris
(vrouwen, heren, zaalvoetbal)
Marcel Weldink
marcelweldink@hotmail.com

06-48655497

Administratie

Annette van der Kraats
0343-491870
administratie@so-soest.nl

Vertrouwenspersonen

Han van Marwijk
06-50623094
hanvanmarwijk@gmail.com
Gerard van den Breemer
06-50244887
breemer47@zonnet.nl
Anke Rauch-Roeten
06-52406843
ankerauch@hotmail.com
(alleen in specifieke gevallen waarin de aanvrager een vrouwelijke contactpersoon prefereert)

Sponsorcommissie

E-mail: sponsors@so-soest.nl

Barend de Zoete  
Ron Wolfsen  
Arnold Hilhorst  
Rob Stalenhoef  
Paul Smit
Ries de Jong
Esther Roelofs  
Tanja Hartman  

Technische commissie

Peter Heemskerk  
Peter van Loon
Stef Smeeing  
Robin Smeeing  

Communicatie / PR

Peter Beijer Redactie website - beheer Facebook en Twitter - persberichten - programmaboekje - vendelierspagina
redactie.so.soest@gmail.com
Michiel Heijmans Redactie website - jeugdpagina's
redactie.so.soest@gmail.com
Nick Dijkman Topscoorders- en keepersklassement  
Reto Internetburo  Technische realisatie website  

Jeugdcommissie

Voorzitter Leo Rauch
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Penningmeester, Secretaris

Michel Veldhuizen
michel.veldhuizen@so-soest.nl

Jeugdredactie website Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Coördinator
bovenbouw
Erik Sevink
erik.sevink@so-soest.nl
Coördinator
onderbouw
Dirk Blok
dirk.blok@so-soest.nl

Hoofd Jeugdopleidingen

Arnoud Boer
hjo-onderbouw@so-soest.nl

Wedstrijdsecretarissen en overige contactpersonen Jeugd

Wedstrijdsecretaris
O19 t/m O17
Vacant  
Wedstrijdsecretaris
O16 t/m O13
Connie Hilhorst
connie.hilhorst@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O12 t/m O11
Annelies de Gooijer - Wantenaar
sosoestjo11jo12@gmail.com
 
Wedstrijdsecretaris
O10 t/m O9
Linda Oudenaller
linda.oudenaller@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O8 en
Blauwe Leeuwen & Welpen
Antoinette van Eeten
antoinette.van.eeten@so-soest.nl
Coördinator
E/F-niet selectie maandag
Joost Bruinsma
Coördinator
E/F-niet selectie woensdag
Stephan Ott  
Coördinator
Scheidsrechters jeugd
Mats Damen
06 - 521 34 253
jeugdscheidsrechterszaken@so-soest.nl
 
Coördinatie
Uittoernooien Jeugdteams
Wedstrijdsecretaris van de betreffende categorie  
Jeugdactiviteiten
commissie
Roelien van Schalkwijk, Renata Nijenhuis, Danielle Jansen en Chantal Demmers
jac.sosoest@gmail.com
 
Materiaalman
Jeugd
Martin Faasse
Postbus 334 3760 AH Soest
06 - 315 21 253 (doordeweeks van 08:00-17:00 alleen per sms bereikbaar)
materiaalman.jeugd@so-soest.nl
 


EHBO/AED

Contactpersoon voor EHBO-groep en update AED

Paul van Beek
s.o.soest-ehbo@live.nl


Contributie

Voor het seizoen 2018/2019 zijn de volgende contributiebedragen vastgesteld:

Senioren 1999 en ouder 242,00  
O19/O18 (v/h A-junioren) 2000/2001 209,00  
O17/O16 (v/h B-junioren) 2002/2003 199,00  
O15/O14 (v/h C-junioren) 2004/2005 192,00  
O13/O12 (v/h D-pupillen) 2006/2007 182,00  
O11/O10 (v/h E-pupillen) 2008/2009 169,00  
O9/O8      (v/h F-pupillen) 2010/2011 164,00  
Blauwe Leeuwen/Welpen 2012 t/m 2014 92,00  
G-voetbal   202,00  
Recreanten   144,00  
Niet-spelende leden   97,00  
Trainende / 35+ leden   92,00  
Zaalvoetbal   129,00  

Voor de jeugdleden is de kledingbijdrage in de contributie verdisconteerd. 

Indien u betaalt per factuur in plaats van automatische incasso wordt er € 2,50 aan administratiekosten berekend. Inclusief kledingbijdrage van € 15,- (m.u.v. senioren, blauwe leeuwtjes en welpjes, niet-spelende leden, recreanten, trainende leden en zaalvoetballeden).

Beleidsplan

Aankondigingen

Geen training breedteteams JO12 t/m JO8 op maandag en woensdag
AFC Quick - SO Soest 28 oktober 14:00 uur
SO Soest - Roda'23 4 november 14:00
PVCV - SO Soest 18 november 14:00 uur
Top 2000 Feest 28 december 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Bres [kopie]
Proef Soest [kopie]
Van Doorn [kopie]
Overhees [kopie]
Van Hal [kopie]
Kostencheck [kopie]
Yourlease [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Dam [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
De Jong [kopie]
Dijkstra [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
ING [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Optimum [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Stalenhoef [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Voortjes [kopie]
Heineken [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Hoogt [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Wonnink [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Brouwer [kopie]
Dijssel [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Actiforce [kopie]
Hengel [kopie]
MidCoat [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
KOK [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Smorenburg [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88