SO Soest
SO Soest
SO Soest

Organisatie

Een vereniging als SO Soest, met ruim 1.000 leden, wordt bestuurd door een flink leger aan vrijwilligers. Personen die, ieder met zijn of haar eigen taak, de organisatie van onze vereniging strak leiden. Hieronder de namen en contactgegevens van onze bestuurders en contactpersonen.

Voor algemene informatie verwijzen wij u naar e-mailadres administratie@so-soest.nl.

Hoofdbestuur

Voorzitter Ries de Jong
ries@wonnink.nl
Secretaris Ron van der Plaats
secretaris@so-soest.nl
Penningmeester Paul Hilhorst 
penningmeester@so-soest.nl
Vice-voorzitter & Bestuurslid 
Breedtesport
 
Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Technische Commissie Peter van Loon
peter.van.loon@so-soest.nl 
 

Jeugdvoorzitter

 

Leo Rauch
lprauch@hotmail.com

Bestuurslid Accommodatiezaken

Rob Sakkers
rsakkers@ziggo.nl

Wedstrijdsecretaris

   
Wedstrijdsecretaris
(vrouwen, heren, zaalvoetbal)
Marcel Weldink
marcelweldink@hotmail.com

06-48655497

Administratie

Annette van der Kraats
0343-491870
administratie@so-soest.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Han van Marwijk
06-50623094
hanvanmarwijk@gmail.com
Gerard van den Breemer
06-50244887
breemer47@zonnet.nl
Anke Rauch-Roeten
06-52406843
ankerauch@hotmail.com
(alleen in specifieke gevallen waarin de aanvrager een vrouwelijke contactpersoon prefereert)

Sponsorcommissie

E-mail: sponsors@so-soest.nl

Barend de Zoete  
Ron Wolfsen  
Arnold Hilhorst  
Rob Stalenhoef  
Paul Smit
Ries de Jong
Esther Roelofs  
Tanja Hartman  

Technische commissie

Peter Heemskerk  
Peter van Loon
peter.van.loon@so-soest.nl 
Stef Smeeing  

Communicatie / PR

Peter Beijer Redactie website - beheer Facebook en Twitter - persberichten - programmaboekje - vendelierspagina
redactie.so.soest@gmail.com
Michiel Heijmans Redactie website - jeugdpagina's
redactie.so.soest@gmail.com
Nick Dijkman Topscoorders- en keepersklassement  
Reto Internetburo  Technische realisatie website  

Jeugdcommissie

Voorzitter Leo Rauch
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Penningmeester, Secretaris

Michel Veldhuizen
michel.veldhuizen@so-soest.nl

Jeugdredactie website Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Coördinator
bovenbouw
Erik Sevink
erik.sevink@so-soest.nl
Coördinator
onderbouw
Dirk Blok
dirk.blok@so-soest.nl

Hoofd Jeugdopleidingen

Arnoud Boer
hjo-onderbouw@so-soest.nl

Rene Kaats

hjo-middenbouw@so-soest.nl

 

 

Wilfred Janmaat

hjo-bovenbouw@so-soest.nl

 

 

Wedstrijdsecretarissen en overige contactpersonen Jeugd

Wedstrijdsecretaris
O19 t/m O17
Vacant  
Wedstrijdsecretaris
O16 t/m O13
Connie Hilhorst
connie.hilhorst@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O12 t/m O11
Annelies de Gooijer - Wantenaar
sosoestjo11jo12@gmail.com
 
Wedstrijdsecretaris
O10 t/m O9
Linda Oudenaller
linda.oudenaller@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O8 en
Blauwe Leeuwen & Welpen
Antoinette van Eeten
antoinette.van.eeten@so-soest.nl
Coördinator
E/F-niet selectie maandag
Arnoud Boer en Leo Rauch  
Coördinator
E/F-niet selectie woensdag
Stephan Ott  
Coördinator
Scheidsrechters jeugd
Leo Rauch  
Coördinatie
Uittoernooien Jeugdteams
Wedstrijdsecretaris van de betreffende categorie  
Jeugdactiviteiten
commissie
Roelien van Schalkwijk en Renata Nijenhuis 
jac.sosoest@gmail.com
 
Materiaalman
Jeugd
Michel Veldhuizen (materiaal) en Connie Hilhorst (kleding)  


EHBO/AED

Contactpersoon voor EHBO-groep en update AED

Paul van Beek
s.o.soest-ehbo@live.nl


Contributie

Voor het seizoen 2019/2020 zijn de volgende contributiebedragen vastgesteld:

categorie geb.jaar contributie bijdrage tbv kleding* contributietotaalbedrag
Senioren 2000 en ouder € 249,00 nvt € 249,00
O19/O18 2001/2002 € 200,00 € 15,00 € 215,00
O16/O17 2003/2004 € 190,00 € 15,00 € 205,00
O14/O15 2005/2006 € 183,00 € 15,00 € 198,00
O12/O13 2007/2008 € 172,00 € 15,00 € 187,00
O10/O11 2009/2010 € 159,00 € 15,00 € 174,00
O8/O9 2011/2012 € 154,00 € 15,00 € 169,00
Blauwe Leeuwen/Welpen 2013/2014 € 95,00 nvt € 95,00
G-voetbal 2000 en ouder € 193,00 € 15,00 € 208,00
Recreanten = senior € 148,00 nvt € 148,00
Niet spelende leden = senior € 100,00 nvt € 100,00
Trainende leden jeugd & senior € 95,00 nvt € 95,00
35+-arrangement = senior € 110,00 nvt € 110,00
Zaalvoetbal = senior € 133,00 nvt € 133,00
         
Wanneer geen incassomachtiging is afgegeven wordt het contributiebedrag verhoogd met € 2,50 administratiekosten.

* Let op bij 'bijdrage kleding' hoeft u (m.u.v. sokken) dus géén wedstrijdkleding te kopen, die wordt namelijk door SO Soest verzorgd.

Beleidsplan

Aankondigingen

SO Soest - Roda'23 20 oktober 14:00 uur
Weesp - SO Soest 27 oktober 14:00 uur
SO Soest - KDO 3 november 14:00 uur
DWS - SO Soest 10 november  14:00 uur
Sponsorevent 11 november
Top 2000 Feest 28 december 

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Kantoor Expert [kopie]
Van Hal [kopie]
Hoogt [kopie]
Hagen VakantieXperts
KOK [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
GeldNL
Kostencheck [kopie]
Optimum [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Smorenburg [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Bloemendael
Krijkamp Den Oude [kopie]
Beijer Gebr
Zwart Mul [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Dam [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Wonnink [kopie]
Yourlease [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Bres [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Hengel [kopie]
De Jong [kopie]
Catering Centraal [kopie]
ING [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Brouwer [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Votrans
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Overhees [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Reijerse
Stalenhoef [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Van Doorn [kopie]
Actiforce [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Heineken [kopie]
MidCoat [kopie]
Dijkstra [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88