SO Soest
SO Soest
SO Soest
Training rondom corona - Jeugd traint vanaf maandag 19 oktober conform trainingsschema. Voor de senioren volgt meer informatie  

Organisatie

Een vereniging als SO Soest, met ruim 1.000 leden, wordt bestuurd door een flink leger aan vrijwilligers. Personen die, ieder met zijn of haar eigen taak, de organisatie van onze vereniging strak leiden. Hieronder de namen en contactgegevens van onze bestuurders en contactpersonen.

Voor algemene informatie verwijzen wij u naar e-mailadres administratie@so-soest.nl.

Hoofdbestuur

Voorzitter Ries de Jong
ries@wonnink.nl
Secretaris  Sanne van den Berg
secretaris@so-soest.nl
 
Penningmeester Paul Hilhorst 
penningmeester@so-soest.nl
Vice-voorzitter & Bestuurslid 
Breedtesport
 
Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Technische Commissie Peter van Loon
peter.van.loon@so-soest.nl 
 

Jeugdvoorzitter

 

Leo Rauch
lprauch@hotmail.com

Accommodatie

Ian Verwoerd
 

Wedstrijdsecretaris

   
Wedstrijdsecretaris
(vrouwen, heren, zaalvoetbal)
Marcel Weldink
marcelweldink@hotmail.com

06-48655497

Administratie

Annette van der Kraats
0343-491870
administratie@so-soest.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Han van Marwijk
06-50623094
hanvanmarwijk@gmail.com
Gerard van den Breemer
06-50244887
breemer47@zonnet.nl

Anke Rauch-Roeten
06-52406843
ankerauch@hotmail.com

Anke is inzetbaar bij specifieke gevallen waarin de aanvrager een vrouwelijke contactpersoon prefereert

Sponsorcommissie

E-mail: sponsors@so-soest.nl

Barend de Zoete
voorzitter
Ron Wolfsen
Rob Stalenhoef
Ries de Jong
Esther Roelofs
Tanja Hartman
Peter Beijer

Technische commissie

Peter van Loon
peter.van.loon@so-soest.nl 
Stef Smeeing
Koos Steenbakkers
Wim Gouw

Communicatie / PR

Peter Beijer

Redactie website - beheer socials
Perswoordvoerder
peter@woordvaardig.nl
06-23226703
Aanvraag persaccreditatie naar:

administratie@so-soest.nl 

Michiel Heijmans Redactie website - jeugdpagina's
redactie.so.soest@gmail.com
Nick Dijkman Topscoorders- en keepersklassement  
Reto Internetburo  Technische realisatie website  

Jeugdorganisatie

Jeugdcommissie

Voorzitter Leo Rauch
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Penningmeester en secretaris

Michel Vlaswinkel
michel.vlaswinkel@so-soest.nl

Vicevoorzitter en jeugdcoördinator
 
Dirk Blok
dirk.blok@so-soest.nl

Hoofd Jeugdopleidingen

Thijs Janmaat
hjo-onderbouw@so-soest.nl

René Kaats

hjo-middenbouw@so-soest.nl

 

Wilfred Janmaat

hjo-bovenbouw@so-soest.nl

 

Wedstrijdsecretarissen en overige contactpersonen Jeugd

Wedstrijdsecretaris
O19 t/m O17
Marieke Koot
marieke.koot@outlook.com
Wedstrijdsecretaris
O16 t/m O13
Connie Hilhorst
connie.hilhorst@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O12 t/m O11
Melanie Floor
sosoestjo11jo12@gmail.com
Wedstrijdsecretaris
O10 t/m O9
Linda Oudenaller
linda.oudenaller@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O8 en
Blauwe Leeuwen & Welpen
Antoinette van Eeten
antoinette.van.eeten@so-soest.nl
Coördinator
E/F-niet selectie maandag
Antoinette van Eeten en Leo Rauch  
Coördinator
E/F-niet selectie woensdag
Simone Marquardt en vacature  
Coördinator
Scheidsrechters jeugd 
Leo Rauch  
Coördinatie
Uittoernooien Jeugdteams
Wedstrijdsecretaris van de betreffende categorie  
Jeugdactiviteiten
commissie
Roelien van Schalkwijk en Renata Nijenhuis 
jac.sosoest@gmail.com
 
Materiaalman en -vrouw
Jeugd
Leo Rauch (materiaal) en Connie Hilhorst (kleding)  
Begeleiding breedtetrainers midden- en bovenbouw Bren Bijlard  
Begeleiding breedtetrainers meisjes Frans Hoeke  


EHBO/AED

Contactpersoon voor EHBO-groep en update AED

Paul van Beek
s.o.soest-ehbo@live.nl


Contributie

Voor het seizoen 2020/2021 zijn de volgende contributiebedragen vastgesteld:

categorie geb.jaar contributie bijdrage tbv kleding* totaalbedrag contributie
Senioren 2001 en ouder € 254,00 nvt € 254,00
O19/O18 2002/2003 € 204,00 € 15,00 € 219,00
O16/O17 2004/2005 € 194,00 € 15,00 € 209,00
O14/O15 2006/2007 € 187,00 € 15,00 € 202,00
O12/O13 2008/2009 € 176,00 € 15,00 € 191,00
O10/O11 2010/2011 € 162,00 € 15,00 € 177,00
O8/O9 2012/2013 € 157,00 € 15,00 € 172,00
Blauwe Leeuwen/Welpen 2014/2015/2016 € 97,00 nvt € 97,00
G-voetbal 2001 en ouder € 125,00 € 15,00 € 140,00
Recreanten = senior € 150,00 nvt € 150,00
Niet spelende leden = senior € 102,00 nvt € 102,00
Trainende leden jeugd & senior € 97,00 nvt € 97,00
35+-arrangement = senior € 112,00 nvt € 112,00
Zaalvoetbal = senior € 136,00 nvt € 136,00
Wanneer geen incassomachtiging is afgegeven wordt het contributiebedrag verhoogd met € 2,50 administratiekosten.

* Let op bij 'bijdrage kleding' hoeft u (m.u.v. sokken) dus géén wedstrijdkleding te kopen, die wordt namelijk door SO Soest verzorgd.

Beleidsplan

Aankondigingen

Training rondom corona Jeugd traint vanaf maandag 19 oktober conform trainingsschema. Voor de senioren volgt meer informatie  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Overhees [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Bres [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Bloemendael [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Wonnink [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Kostencheck [kopie]
Hengel [kopie]
ING [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
MidCoat [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
De Jong [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Reijerse [kopie]
Optimum [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Dijkstra [kopie]
Hoogt [kopie]
Growfun [kopie]
Dam [kopie]
Heineken [kopie]
Brouwer [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Catering Centraal [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Boedelz [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
GeldNL [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Smorenburg [kopie]
Actiforce [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Janalleman Studio [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Van Hal [kopie]
KOK [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Yourlease [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Van Doorn [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88