SO Soest
SO Soest
SO Soest

Organisatie

Een vereniging als SO Soest, met ruim 1.000 leden, wordt bestuurd door een flink leger aan vrijwilligers. Personen die, ieder met zijn of haar eigen taak, de organisatie van onze vereniging strak leiden. Hieronder de namen en contactgegevens van onze bestuurders en contactpersonen.

Voor algemene informatie verwijzen wij u naar e-mailadres administratie@so-soest.nl.

Hoofdbestuur

Voorzitter Ries de Jong
ries@wonnink.nl
Secretaris Ron van der Plaats
secretaris@so-soest.nl
Penningmeester Rob Kaats
penningmeester@so-soest.nl
Vice-voorzitter
PR en sponsoring
Barend de Zoete
bdezoete@kpnmail.nl
Technische Commissie Aret Aprahamian
aret.aprahamian@casema.nl
Jeugdvoorzitter Leo Rauch
lprauch@hotmail.com
Accomodatie Rob Sakkers
rsakkers@ziggo.nl
Wedstrijdsecretaris
(vrouwen, heren, zaalvoetbal)
Marcel Weldink
marcelweldink@hotmail.com

06-48655497

Administratie

Annette van der Kraats
0343-491870
administratie@so-soest.nl

Vertrouwenspersonen

Han van Marwijk
06-50623094
hanvanmarwijk@gmail.com
Gerard van den Breemer
06-50244887
breemer47@zonnet.nl

Sponsorcommissie

E-mail: sponsors@so-soest.nl

Barend de Zoete
Ron Wolfsen
Arnold Hilhorst
Rob Stalenhoef
Paul Smit
Ries de Jong
Esther Roelofs
Tanja Hartman

Technische commissie

Aret Aprahamian
Peter Heemskerk
Peter van Loon
Roel Roest

Vrouwenvoetbal en technisch coördinator meisjesvoetbal

Peter van Loon
035-6090564
peter.van.loon@so-soest.nl

Communicatie 

Peter Beijer Redactie website - beheer Facebook en Twitter - persberichten - programmaboekje - advertorials
redactie.so.soest@gmail.com
Michiel Heijmans Redactie website - jeugdpagina's
redactie.so.soest@gmail.com
Nick Dijkman Topscoorders- en keepersklassement
Reto Internetburo  Technische realisatie website

Jeugdcommissie

Voorzitter Leo Rauch
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Voorzitter Marien Koene
jeugdvoorzitter@so-soest.nl
Penningmeester Michel Veldhuizen
Secretaris, 
jeugdredactie website
Michiel Heijmans
michiel.heijmans@so-soest.nl
Coördinator
bovenbouw
John Hoebe
john.hoebe@so-soest.nl
Coördinator
onderbouw
Dirk Blok
dirk.blok@so-soest.nl

Hoofd Jeugdopleidingen

Arnoud Boer
hjo-onderbouw@so-soest.nl

Wedstrijdsecretarissen en overige contactpersonen Jeugd

Wedstrijdsecretaris
O19 t/m O16
Michael Knoope
michael.knoope@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O15 t/m O13
Connie Hilhorst
connie.hilhorst@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O12 t/m O11
Dirk Blok (positie is vacant)
dirk.blok@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O10 t/m O9
Linda Oudenaller
linda.oudenaller@so-soest.nl
Wedstrijdsecretaris
O8 en
Blauwe Leeuwen & Welpen
Antoinette van Eeten
antoinette.van.eeten@so-soest.nl
Coördinator
E/F-niet selectie maandag
Joost Bruinsma
Coördinator
E/F-niet selectie woensdag
Stephan Ott
Coördinator
Scheidsrechters jeugd
Mats Damen
06 - 521 34 253
jeugdscheidsrechterszaken@so-soest.nl
Coördinatie
Uittoernooien Jeugdteams
Wedstrijdsecretaris van de betreffende categorie
Jeugdactiviteiten
commissie
Roelien van Schalkwijk, Renata Nijenhuis, Danielle Jansen en Chantal Demmers
jac.sosoest@gmail.com
Materiaalman
Jeugd
Martin Faasse
Postbus 334 3760 AH Soest
06 - 315 21 253 (doordeweeks van 08:00-17:00 alleen per sms bereikbaar)
materiaalman.jeugd@so-soest.nl


EHBO/AED

Contactpersoon voor EHBO-groep en update AED

Paul van Beek
s.o.soest-ehbo@live.nl


Contributie

Voor het seizoen 2017/2018 zijn de volgende contributiebedragen vastgesteld:

Senioren geboortejaar 1998 en ouder 234,-
A-junioren geboortejaar 1999 en 2000 202,-
B-junioren geboortejaar 2001 en 2002 193,-
C-junioren geboortejaar 2003 en 2004 186,-
D-pupillen geboortejaar 2005 en 2006 176,-
E-pupillen geboortejaar 2007 en 2008 164,-
F-pupillen geboortejaar 2009 en 2010 159,-
Blauwe Leeuwtjes /Welpen geboortejaar 2011 tm 2013 89,-
G-voetbal 196,-
Recreanten 139,-
Niet spelende leden 94,-
Trainende leden/35+ leden 89,-
Zaalvoetbal 125,-

Voor de jeugdleden is de kledingbijdrage in de contributie verdisconteerd. 

Indien u betaalt per factuur in plaats van automatische incasso wordt er € 2,50 aan administratiekosten berekend. Inclusief kledingbijdrage van € 15,- (m.u.v. senioren, blauwe leeuwtjes en welpjes, niet-spelende leden, recreanten, trainende leden en zaalvoetballeden).

Beleidsplan

Aankondigingen

BBQuiz 24 november
SO Soest - PVC 26 november  
MO19-1 speelt oefenwedstrijd tegen Oranje LD-meidenteam 29 november 19:30  
ING Open Senior Mixed 45 plus 1 december
Abcoude - SO Soest 3 december   
Klaverjasmarathon 5 en 6 januari 2018

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Kostencheck
Brouwer Wijnhandel
Hufman Autorijschool
Smurfit Kappa
MidCoat
De Jong
Kantoor Expert
Krijkamp Den Oude
Voortjes
Soester Duinen Restaurant
Stalenhoef
Brouwer
Korte Duinen Restaurant
Dijkstra
Optimum
Columbus
Bank ten Cate & Cie
WeFulfil
Studio Jill
Van Doorn
Verdonk Trappen
Heineken
Hoogt
Mega Tegels
Profile Smeeing
Jager Bokdam De Visser
KOK
Overhees
Zwart Mul
Hengel
Postcodestroom
Actiforce
Smorenburg
Bloemendael
Soester Papier Discounter
De Staelenhoef
Reijerse
Bres
Catering Centraal
It's Value

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88