SO Soest
SO Soest
SO Soest

Statistieken

Hoofdtrainers De Ploeg/Be Quick/BDC/SO Soest

1926 - 1928 Johan van de Werf (tevens voorzitter)
1928 - 1936 Jos van der Weert
1936 -1942 Cas Meeder
1942 - 1946 Paul van Zoghel
1946 -1950 Jan Stofmeel
1950 - 1952 Rinus Vos
1952 - 1954 Toon van Ochten
1954 -1956 Harry Stevens
1956 - 1961 Eddy Christoffel
1961 - 1964 Ben Vermeulen
1964 - 1965 Goos Huurdeman
1965 -1967 André Kamphorst
1967 - 1967 Jan Stofmeel - Henk van der Lugt 
1967 - 1971 Jan Rijn
1971 - 1977 Jan Zwartkruis
1977 - 1978  Cees Groen
1977 - 1982 Jan van Renswouw
1982 -1987 Ernst Brandes
1987 -1990 Wim Gelhard
1990 -1993 Jan Stroomberg
1993 - 1996 Dick Schinkel
1996 - 2000 Peter Visee
2001 - 2001 Henk van der Pol
2001 - 2001 Ruud Vork
2001 - 2002 Henk van Asch
2002 - 2004 Hans de Wit
2004 - 2005 Jan Boes
2005 - 2007 Henk van Asch
2007 - 2008 Henk van de Pol
2008 - 2010 Henk van Asch
2010 - 2012 Karel Knaap
2012 - 2015 Aad van den Berg
2015 - 2017 Herman Wallenbrug
2017 - 2017 Bas Dreef
2017 - heden Gerrit Plomp

 

 Trainers  A-1/019-1 SO Soest

1971 - 1976 Chris Bouman
1976 - 1982 Ernst Brandes
1982 - 1985 Wim Peek
1985 - 1988 Paul Muller
1988 - 1991 Theo Hendriks
1991 - 1993 Bert Trappel
1993 - 1997 René Kaats
1997 - 1998 Saban Aksit
1998 - 1998 Rob Kaats
1998 - 2001 René Kaats
2001 - 2002 Dick Blom
2002 - 2003 Erwin Snijders
2003 - 2004 Richard Dijksterhuis
2004 - 2006 Gerrit van der Roest
2006 - 2009 René Kaats
2009 - 2013 Saban Aksit
2013 - 2013 Michiel Snoek
2013-  2015 René Kaats
2015 - 2016  Bas Dreef
2016 - 2017 Roel Roest
2017 - heden Wilfred Janmaat

 

Voorzitters De Ploeg/Be Quick/BDC/SO Soest

1926 -1932 Johan van de Werf
1932 - 1933 Aard van de Weerd
1933 - 1936 Adrie Kaats
1936 - 1945 Jan Hom
1945 - 1946 Antoon Hilhorst
1946 - 1947 Henk van Asch
1947 - 1948 Martin Jak
1948 - 1954 Henk Butzelaar
1954 - 1959 Johan de Jong
1959 - 1963 Henk Butzelaar
1963 - 1967  Joop Thönis
1967 - 1968 Gerard Stork
1968 - 1978 Herman Ankone
1978 - 1984 Kees Boerkoel
1984 - 1986 Herman Ankone
1986 - 1989 Theo Surstedt
1989 - 1990 Cees Verkerk
1990 - 1991 Cees de Bruin
1991 - 1992 Joop Heerkens
1992 - 2009 Paul Smit
2009 - 2013 Armand Trippaers
2013 - 2015 Vinz Janssen
2015 - heden Ries de Jong

 

 

Jeugdvoorzitters BDC/SO Soest

1941 - 1946  Ben Mulder
1946 - 1970 Piet Jansen
1970 - 1971  Gerard Tiggeloven
1971 - 1978 Theo Westerveld
1978 - 1980 Jan Stalenhoef
1980 - 1981  Jos van Let
1981 - 1985 Joop van Veenendaal
1985 - 1991 Ad Aarts
1991 - 1992 Mark de Groot
1992 - 1995 Jan Danvers
1995 - 2002 Anke Rauch - Roeten
2002 - 2008 Adri van Rouwendaal
2008 - 2013 Harry Slingerland
2013 - 2014 Martin Epskamp
2014 - heden Leo Rauch - Marien Koene

 

Voorzitters Voetbalkampcommissie

1985 – 1986 Ernst Brandes
1987 – 1994 Ad Aarts
1995 – 1999 Wiebe Vellema
2000 – 2001 Rob van Heeren
2001 -  2009 Leo Rauch
2009 - heden Marien Koene

 

Hoofdredacteurs BDC'er/De Spetter/Website

1957 - 1978 Bep Hom
1978 - 1983 Toon van Fulpen
1983 - 1988 Joop Hoppenbrouwers
1988 - 1991 Bep Hom
1991 - heden Peter Beijer

 

Prestaties eerste elftal

Be Quick

1926 Eerste afdeling RK voetbalbond
1933 Kampioenschap: promotie naar de 1e klas van de R.K: Bond
1941 Kampioenschap 2e  klasse onderafdeling, promotie naar 1e  klasse onderafdeling

 

BDC

1950 Kampioenschap 1e klasse onderafdeling, promotie naar 4e Klasse KNVB
1951 Degradatie naar de 1e klasse onderafdeling
1957 Degradatie naar de 2e klasse onderafdeling
1960 Kampioenschap 2e klasse onderafdeling, promotie naar de 1e klasse onderafdeling

 

SO Soest

1974 Kampioenschap 1e klasse onderafdeling, promotie naar de 4e Klasse KNVB
1981 Kampioenschap 4e Klasse KNVB , promotie naar de 3e Klasse KNVB
1990 Periodekampioen. Uitgeschakeld in finale nacompetitie door Argon
1992 Periodekampioen. Uitgeschakeld in nacompetitie door APWC
1994 Kampioenschap 3e Klasse amateurvoetbal , promotie naar de 2e Klasse amateurvoetbal
1995 Periodekampioen. Uitgeschakeld in finale nacompetitie door ZAP
1998 Kampioenschap 2e Klasse amateurvoetbal , promotie naar de 1e Klasse amateurvoetbal
1999 Kampioenschap 1e Klasse amateurvoetbal, promotie naar de Hoofdklasse amateurvoetbal
2001 5e plaats in eindrangschikking zondag Hoofdklasse A
2002 Degradatie naar de 1e Klasse amateurvoetbal
2003 Degradatie naar de 2e Klasse amateurvoetbal
2004 Kampioen nacompetitie. Promotie naar de 1e Klasse amateurvoetbal
2005 Degradatie naar de 2e Klasse amateurvoetbal, verlies in nacompetitie tegen Concordia
2007 Periodekampioen. Uitgeschakeld in nacompetitie door De Zouaven
2009 Degradatie naar de 3e klasse amateurvoetbal 
2010 Kampioenschap 3e klasse amateurvoetbal, promotie naar de 2e klasse amateurvoetbal
2011 Periodekampioen. Uitgeschakeld in nacompetitie door De Kennemers
2013 Periodekampioen. Uitgeschakeld in nacompetitie door SDO en in de herkansingsfinale door Foresters
2014 Kampioenschap 2e klasse amateurvoetbal, promotie naar de 1e klasse amateurvoetbal
2017

Degradatie naar de 2e klasse amateurvoetbal, verlies in nacompetitie tegen LSVV

 

 

Ereleden

Henk van Asch (†)
Wim Bakker sr. (†)
Toon de Beer (†)
Jan Heeremans (†)
Bep Hom
Henk van der Lugt (†)
Gert van Megen (†)
Toon van Megen sr.
Joop van Veenendaal (†)
Cees Verkerk
Jan Vonk (†)
Theo Westerveld
Toon van Fulpen (†)
Frank Smits  
Peter Beijer  
René Kaats  
Hugo van Rossenberg  
Hans Dreef

 

Erevoorzitters

1945 - Jan Hom (†)
1978 - Herman Ankone (†)
1984 - Kees Boerkoel
2009 - Paul Smit 

 

Leden van verdienste

Ad Aarts
Bas Bakker (†)
Wim de Beer
Jan Danvers
Wim Dijkman (†)
Hans Dreef
Koos Noordover
Geert Oudenaller
Anton Vugts
Hans Zeggelaar
Jan van Zweden (†)
Leo Rauch
Anke Rauch-Roeten
Lida Hoffer
Gerard van den Breemer
Gerard Beijer
Toon Pronk
Paul Martens
Peter Hilhorst  
Aart van Doorn  
Carla Smit-Roelofs  
Ton Mets  
Harry Wouters  
Gijs Klomp  
Arnold Hilhorst  
René Musolf
Michiel Heijmans
Johan Staal

 

                             

 

Jan Hurenkamp Topscorerstrofee

1984 Jan Hurenkamp 55

1985 Dennis van Dijk en Alfred vd Salm

1986 Frans Koning

1987 Johan de Ruig

1988 Johan de Ruig

1989 Michel Vlaswinkel

1990 André van de Breemer

1991 Huub Koppel

1992 Martin Hilhorst

1993 Helko Kok

1994 Helko Kok

1995 Robert Hagen

1996 Marc Beijer

1997 Helko Kok

1998 Helko Kok

1999 Helko Kok

2000 Helko Kok

2001 Helko Kok

2002 Arnoud Boer en Christiaan de Vos 32

2003 Helko Kok 42 

2004 Helko Kok 43

2005 Helko Kok 57

2006 Arnoud Boer 40

2007 Joeri van den Broek en Mariel Rosien 23

2008 Eric Muller 41

2009 Eric Muller 26

2010 Joeri van den Broek 26

2011 Joeri van den Broek 29

2012 Maurice d'Aquino 26

2013 Cedric van Briemen en Esmee Mulder 24

2014 Melvin Schouten 23

2015 Patrick van Duuren 29

2016 Devlin van Duinkerken 43

2017 Gerdo Kuenen 46

 

 

Rabo Keeperstrofee

1987 Paul Elberse

1988 Nel Renes

1989 Patrick Roest

1990 Gerald van Hulten

1991 Gé Schimmel

1992 Gé Schimmel

1993 Jeroen Ebens

1994 Gerard van de Bedem

1995 Jeroen Schilder

1996 Arie v.d. Wiel

1997 Arie v.d. Wiel

1998 Michael van Ee

1999 Olaf v.d. Grift

2000 Olaf v.d. Grift

2001 Arie v.d. Wiel

2002 Michael van de Veen

2003 Arie v.d. Wiel

2004 Simon van der Horst

2005 Frans van den Berg

2006 Casper Nelis

2007 Casper Nelis

2008 Casper Nelis

2009 Kim Dreuning

2010 Timo Arts

2011 Kim Dreuning

2012 Henk Reddering

2013 Henk Reddering

2014 Diango Alvarez

2015 Gerard van de Bedem

2016 Diango Alvarez

2017 Caressa Blankestijn

Aankondigingen

BBQuiz 24 november
SO Soest - PVC 26 november  
MO19-1 speelt oefenwedstrijd tegen Oranje LD-meidenteam 29 november 19:30  
ING Open Senior Mixed 45 plus 1 december
Abcoude - SO Soest 3 december   
Klaverjasmarathon 5 en 6 januari 2018

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Bank ten Cate & Cie
Stalenhoef
De Staelenhoef
Soester Duinen Restaurant
It's Value
Kostencheck
Dijkstra
Hufman Autorijschool
Catering Centraal
Van Doorn
Smorenburg
Optimum
Krijkamp Den Oude
Studio Jill
Postcodestroom
Zwart Mul
MidCoat
Actiforce
Smurfit Kappa
Brouwer Wijnhandel
KOK
Overhees
Heineken
WeFulfil
Kantoor Expert
Reijerse
Soester Papier Discounter
Brouwer
Voortjes
Hengel
Korte Duinen Restaurant
Bres
Columbus
Mega Tegels
Hoogt
Profile Smeeing
Jager Bokdam De Visser
De Jong
Verdonk Trappen
Bloemendael

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88