SO Soest
SO Soest
SO Soest
SO Soest - Olympia'25 (start competitie) - Zaterdag 19 september 15:00 uur

Recreanten/35-45+/Wandelvoetbal

Ooit komt er voor een fanatiek voetballer een moment dat hij zijn schoenen aan de wilgen wil hangen. Geen tijd meer voor de wekelijkse competitieverplichtingen bijvoorbeeld. Misschien wil het lichaam niet meer wat de geest denkt of het kan gewoon zo zijn dat het thuisfront wat meer aandacht van de voetballer vraagt.

Voor al diegenen die het competitievoetbal hebben opgegeven maar toch graag willen doorgaan met het bedrijven van de voetbalsport heeft SO Soest meerdere mogelijkheden voor recreatievoetbal. 

Recreanten
Vanaf 1990 spelen de recreanten op zaterdagmiddag vanaf 15.00 uur hun wekelijkse onderlinge partijtje. Hier zitten geen verplichtingen aan. Kan je een keer op zaterdag niet, geen nood. Er zijn er toch altijd genoeg om te spelen. Vergelijk het met vroeger: “voetballen met je vrienden op het veldje!“ Alleen zijn de jassen die als doelpalen werden gebruikt nu vervangen door oefendoeltjes en zijn de deelnemers inmiddels dikke dertigers, veertigers, vijftigers en enkelen hebben zelfs de zestig al gepasseerd. Uiteraard doen er verschillende recreanten mee aan het 45+-voetbal.

Ook in de zomermaanden, als de voetbalvelden van SO Soest geprepareerd worden voor het nieuwe seizoen voetballen de recreanten van SO Soest door. De kunstgrasvelden van SO Soest zijn een ideale bodem voor de voorbereiding op weer een nieuw seizoen.

35+/45+
Voetballen op halve velden, met kleinere goals, zonder slidings. Plezier hebben, lekker voetballen met elkaar. De humor en kameraadschap komt je tegemoet. In het voor- en najaar is er bovendien een heuse vrijdagavondcompetitie met teams uit de regio. De befaamde derde helft is daarbij de echte publiekstrekker

Wandelvoetbal
Voetballen tot op hoge leeftijd. Dat kan met wandelvoetbal. Het heet dan wel "wandelvoetbal" maar uiteindelijk rennen we allemaal, of niet. Het is maar wat jij wil. Elke dinsdagmiddag trappen we af om 14 uur. Doe een keer mee, echt leuk!!

Contactpersoon

Gerard van den Breemer
06-50244887gerardvdbreemer@gmail.com

Aankondigingen

De Meteoor 1 - SO Soest 1 (beker) Zondag 30 augustus 14:00
SO Soest - DTA Fortius (beker) Zaterdag 5 september 15:00 uur
Zwaluen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
SO Soest - Olympia'25 (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Handel schothorst
Personal Fitness
Orthodontie Eemland
Topkids
ING
Bike totaal
bouwbedrijf van den hengel
Dijkstra
Yourlease
Hoogt
De eetvilla
Hekwerk Soest
De Staelenhoef
Boedelz
Biofutura
Reijerse
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smurfit Kappa
Krijkamp Den Oude
Heineken
BIN System
Van Ellen Slaapspecialist
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
PA van den Dijssel
Intersport van Dam
Bres advocaten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Brouwer systeemplafonds
Jager Bokdam De Visser
Zwart Mul
Hagen VakantieXperts
Soester Duinen Restaurant
hopman zeevis spakenburg
FR Schilderwerken
Boshuizen Hoveniers
RZ techniek
Buijs Regiomakelaars
Mega Tegels
Lijf en visie
Reto
HD security
MidCoat
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bowling Overhees
De Jong accountants
WeFulfil
Lex Verkley Banketbakkerij
Auto smeeing
Veleka Logistics
Van de Ven for Office & More
Smorenburg
JeeGee Vastgoed

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88