SO Soest
SO Soest
SO Soest
Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Klup van 100

Hoewel we zeker niet het gehele jaar door even zichtbaar zijn, kunnen we toch wel zeggen dat SO Soest een Klup van 100 heeft om trots op te zijn:

  • Cadeaus voor de vereniging: Door de jaren heen is de Klup van 100 zeer goed geslaagd in het aanbieden van waardevolle cadeaus aan de vereniging. Laatste wapenfeiten zijn onder andere de uitbreiding van de speeltuin, de verlichting van het 4x4 veldje en de de veegmachine waarmee iedere maandag weer het complex wordt gekuist. Maar wat dacht je van de speeltuin, het verenigingsplein, het terras bij het hoofdveld en de voetvolleytafel en het voetvolleyveld langs veld 5. 

  • Overleg met de leden en een eigen bestuur: De Klup van 100 heeft een eigen bestuur die zich hoofdzakelijk bezig houdt met het organiseren van het jaarlijkse feest en met het verzorgen van het jaarlijkse cadeau aan de vereniging. Onderaan deze pagina kunt u verslagen van voorgaande vergaderingen inzien. 

  • Eéns per jaar een goed feest: Jaarlijks heeft de Klup van 100 een goed feest te vieren of een leuk uitje te organiseren. Al vele gelegenheden en thema’s zijn door de jaren heen aan de orde gekomen zoals bijvoorbeeld een cultureel uitstapje naar de Hoge Veluwe, een rondtocht door Naarden-Vesting maar ook een theatertour op de eigen Bosstraat.

Het lidmaatschap bedraagt 50 euro en wordt ieder kalenderjaar vlak voor het feest weer geïnd. De afspraak is dat jaarlijks 50% van het budget bestemd is voor SO Soest en van de andere 50% wordt jaarlijks een groot feest voor de leden van de Klup van 100 georganiseerd. Lid worden kan door je naam en adresgegevens door te geven aan Harry Janmaat (06-28436915, janmaat49@outlook.com 

Impressie feest 2024

Samenstelling bestuur Klup van 100

Voorzitter Erik Butzelaar
Klupvan100@sosoest.nl
Penningmeester Harry Janmaat
janmaat49@outlook.com
Lid Martine Steenbakkers-Van der Linden
Lid Karen Niekerk

Bankrekening:
IBAN NL 94 RABO 0379 9536 68 t.n.v. Klup van 100 SO Soest


Aankondigingen

Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Intersport van Dam
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Lijf en visie
Hagen VakantieXperts
Smurfit Kappa
HD security
Lex Verkley Banketbakkerij
Hoogt
Brouwer systeemplafonds
hopman zeevis spakenburg
Soester Duinen Restaurant
Krijkamp Den Oude
JeeGee Vastgoed
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Dijkstra
Zwart Mul
Van de Ven for Office & More
Heineken
Boshuizen Hoveniers
bouwbedrijf van den hengel
Reto
Bres advocaten
Handel schothorst
Mekenkamp Bouwbedrijf
Hekwerk Soest
MidCoat
Yourlease
ING
Buijs Regiomakelaars
Veleka Logistics
RZ techniek
Bike totaal
Reijerse
Scholten Jasmijn bloemen & planten
FR Schilderwerken
Personal Fitness
Auto smeeing
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
BIN System
Jager Bokdam De Visser
De Jong accountants
De eetvilla
Mega Tegels
Smorenburg
Van Ellen Slaapspecialist
WeFulfil
Orthodontie Eemland
Bowling Overhees
De Staelenhoef
Topkids
Boedelz
Biofutura
PA van den Dijssel

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88