SO Soest logo
Het SO Soest clubhuis

Sportorganisatie Soest

Terrein: Bosstraat 137, 3766 AE SOEST
Telefoon: 035-6017529 / 6010110
Secretariaat: Postbus 334, 3760 AH SOEST
Email: administratie@so-soest.nl
Rabobank 35.99.36.539

Prikbord

ALLE VELDEN AFGEKEURD.

De gemeente heeft in overleg met firma De Ridder besloten om ALLE velden voor de gehele week af te keuren. Dit betekent dus dat er deze week NIET getraind mag worden!

 

CLUBHUIS IS VANAVOND WEL OPEN VOOR SPETTERBEZORGERS

Spetter no. 13 komt maandag uit. De bezorgers kunnen vanaf 19:15 terecht in het clubhuis om hun wijk op te halen.

Prikbord / afgelastingen
Actueel Dames / Meisjes De meiden zijn weer gestart!
De meiden zijn weer gestart! Afdrukken E-mail
vrijdag, 20 augustus 2010

Voorzichtig begin van het nieuwe seizoen

 

De eerste trainingen zitten er al weer op. Gestart met een kleine groep meiden, en langzaam druppelen de laatste vakantiegangers binnen. Volgende week beginnen de scholen weer, het normale ritme komt terug en dan verwacht ik iedereen op de training.

 

En dat mag ook wel, want de eerste bekerwedstrijden komen er aan! En let op, niet alleen op de zaterdag, de tweede bekerwedstrijd wordt door de week 's avonds gespeeld. Op de website van de Meiden B kun je het programma van de MB1 & MB2  zien, zodat je weet waar je aan toe bent.

 

Om al een beetje voor te bereiden op de komende wedstrijden gaan we zaterdag eens onderling oefenen. Even kijken hoe het ook al weer gaat op zo'n groot veld (voor de overkomende D meiden). En even zien of we elkaar in een nieuwe samenstelling (voor de Meiden C, B en A) net zo gemakkelijk weten te vinden.

 

En dan gaat ook de competitie weer van start. Naast onze gebruikelijke vraag naar rij-ouders en de standaard wasbeurten hebben we dit jaar nog wat extra hulp nodig. Zo zoeken we nog hulp bij de trainingen van de MB1 en MB2. En voor de zaterdag is ook nog ondersteuning nodig. Coaching, grensrechter, extra assistentie langs de lijn, zowel voor MB1 als MB2! De meiden hebben jullie hulp hard nodig om er een succesvol jaar van te maken, dus........

 

En niet alleen MB1 en MB2 zijn gestart. Ook de MD1 is al met de eerste trainingsarbeid bezig geweest. Ook zij mogen zich klaarmaken voor de eerste wedstrijden.

 

We zijn begonnen, in de komende weken moeten we alles op zijn plek gaan zetten, op het veld en in de begeleiding erom heen.

 

Dan kunnen we de eerste competitiewedstrijden met vertrouwen tegemoet zien.

 

Joep

 

 
Joomla Design By Compass
Adapted for SO Soest by srebbuL boR BV
A-Label-IT bv