SO Soest
SO Soest
Voetbalkamp 2023

Bekijk de foto's van het voetbalkamp

Foto's

Geslaagd vrijwilligersfeest

Geslaagd vrijwilligersfeest

Plezier in beeld

Plezier in beeld

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Lees het verslag

Gastgezinnen gezocht

We zoeken nog 20 gastgezinnen voor het
International Talent Toernament op 10 en 11 juni.

Wie helpt?

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

Lees het verslag

PSV wint Yourlease Talent Tournament

Maandag 13 juni 2022

Toernooi trekt veel liefhebbers naar Bosstraat 

De geur van hamburgers en zonnebrand ging hand in hand met spectaculair jeugdvoetbal van hoog niveau. Het Talent Tournament bij SO Soest bracht afgelopen weekend veel voetballiefhebbers naar onze vereniging.

Uiterst knap dat de organisatie na drie jaar weer zo'n compleet en kwalitatief goed deelnemersveld heeft weten te strikken. Op het allerlaatste moment werden er nog verenigingen vastgelegd ter vervanging van andere clubs die ter elfder ure afhaakten. Het was spannend maar het is gelukt. Een weekend lang topjeugdvoetbal met clubs uit de top van de nationale en buitenlandse competities. René Veenman, voorzitter van de organisatie blikte zondagavond tevreden terug: ,,Wij zijn trots op de prestatie van de organisatie. Het was een klus, met name het regelen van onderdak voor al die spelers. Maar met de hulp van heel veel gastgezinnen hebben we het gered."

Als we de organisatie een compliment moeten geven, dan moeten we dat ook doen omdat de waardevolle inbreng van Paul Smit is weggevallen. Nu pas werd er gemerkt hoeveel de erevoorzitter van SO Soest achter de schermen allemaal regelde. ,,Tja, dat deed Paul altijd", werd er vaak gezegd tijdens een vergadering. Maar zoals duizenden mensen zaterdag en zondag hebben gemerkt. de organisatie stond! Wat niet wegneemt dat Paul bij velen in gedachten was. Dit was ook 'zijn' weekend. 

De gastgezinnen waren meer dan waardevol. Geweldige ervaringen hebben we mogen horen van mensen wiens gezin voor een paar dagen was uitgebreid met twee of soms drie aanstaande topvoetballers. Barbecues werden georganiseerd, hotspots in Soest werden bezocht. Het zijn van die mooie nevenactiviteiten die aan een toernooi als deze hangen. 

De openingswedstrijd van het toernooi had met SO Soest-Feyenoord een mooi affiche. Onze ploeg hield het acht minuten droog tegen de Rotterdammers, maar daarna werd het heel snel 0-3. SO Soest zou, als goede gastheer, laatste worden.  Ajax was een van de publiekstrekkers. Bij de wedstrijd van de Amsterdammers tegen het Griekse PAOK Saloniki stond het publiek rijen dik langs veld 2. Dat zag Ajax met 2-1 winnen. De landskampioen had met zijn jeugd een goede dag op zaterdag. Maar de dag erna liep de ploeg in de kruisfinales in het mes van Legia Warschau. Ajax werd door de snelle Polen met 3-1 weg gecounterd en viel zo, tot ieders verrassing, buiten de eerste vier. 

De rivalen van Ajax deden het beter. Feyenoord en PSV kwamen in de finale nadat zij respectievelijk AZ en Legia in de halve finales versloegen. Hier hadden beide ploegen wel een penaltyserie voor nodig. Vooral de wedstrijd van PSV tegen de Polen was spectaculair met diverse plotwendingen. De liefhebbers smulden letterlijk en figuurlijk langs de lijn. De een hapte in een broodje kipsaté terwijl de ander bewonderend applaudisseerde voor een PSV-goal (in de kruising).

PSV overklaste Feyenoord in de finale. Met een 4-0 winst kroonden de Eindhovenaren zich tot de winnaar van het toernooi. Een andere winnaar was het massaal opgekomen publiek dat een mooi voetbalweekend beleefde. 

Tijdens de prijsuitreiking spraken de clubs de wens uit om in 2023 opnieuw aanwezig te zijn bij dit mooie toernooi. Het is mooi om te constateren dat SO Soest, na drie jaar afwezigheid, opnieuw een toernooi van dit niveau tot in de puntjes heeft kunnen organiseren. 

Er zijn veel foto's gemaakt. De foto's van Bart Verbrugge ziet u hieronder.

Jaap van den Broek en Ed Groen maakten ook fraaie foto's. Hun werkstukken kunt u bekijken via onderstaande linkjes. 

Foto's Jaap

Foto's Ed

De uitslagen van zondag kunt u hieronder vinden

Uitslagen zondag

Foto's dag 1


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Algemene Ledenvergadering (zaterdagvoetbal) Maandag 5 juni 20:00 uur
YourLease U12 Talent Tournament 10 en 11 juni  
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 17 juni  
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 24 juni voor senioren mannen en vrouwen  
Uitje Klup van 100 Zondag 25 juni  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Optimum [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Wonnink [kopie]
Kostencheck [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Bikedeals [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Hengel [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Actiforce [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Bres [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
ING [kopie]
De Jong [kopie]
WeFulfil [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Boedelz [kopie]
Yourlease [kopie]
Overhees [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Reijerse [kopie]
Smorenburg [kopie]
Hoogt [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Heineken [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
KOK [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Votrans [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Dijkstra [kopie]
Dam [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Brouwer [kopie]
MidCoat [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
BIN System [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88