SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Lela: ‘Veilig en pijnloos ontharen’

Donderdag 09 juni 2022

Laserontharing met de Soprano Titanium 3D laser

Ontharen hoeft helemaal niet gepaard te gaan met pijnlijke behandelingen, terugkerende stoppels en blijvende ergernis. Lela Presser realiseert in haar Laserkliniek Soest met een unieke en innovatieve techniek een pijnloos alternatief.

Zomervakantie
Nu de zomervakantie nadert is het een goed moment om kennis te maken met de ontharingsmethode via lasertechniek. Lela: ,,Na een aantal behandelingen ben je verlost van  ontsierende donkere haren op bijvoorbeeld armen, benen en in het gezicht. Het werkt bijna voor iedereen. Alleen grijze en rode haren zijn moeilijk te verwijderen.”

In haar kliniek aan de Ferd Huycklaan 44 hebben Lela en haar assistent Megan Cohen veel mensen hernieuwd zelfvertrouwen zien krijgen. ,,Ongewenste haargroei op bijvoorbeeld armen en benen, maar ook in het gezicht is niet prettig. Ik heb mensen hier dolgelukkig de kliniek zien verlaten omdat ze van hun ongewenste haargroei verlost waren en bovendien een zachtere huid hebben gekregen. Megan was daar een van. Zij wilde graag bij mij werken omdat zij anderen dit geluk ook gunt.”

Pijnloos
Pijnloos ontharen en dan ook nog eens realiseren dat de ontsierende haartjes niet terugkeren. Lela legt uit hoe dat voor zowel mannen en vrouwen én kinderen vanaf 14 jaar geregeld kan worden. ,,In onze Laserkliniek Soest hebben wij de beschikking over de exclusieve Soprano Titanium. Hiermee zijn wij één van de vijf behandelaars in Nederland (en de enige in Midden-Nederland) die deze behandeling aanbieden. Het ontharen met dit apparaat gaat veertig tot vijftig procent sneller dan met een vergelijkbaar systeem. Ik ben in een half uur klaar met twee benen waar normaal toch wel een uur voor staat.”

De behandeling is voor elke huidtype geschikt vertelt Lela: ,,Ontharen met de Soprano Titanium is de meest veilige laserontharing voor ieder huidtype, zelfs voor een donkere of zongebruinde huid. Bovendien zorgt de grotere behandelkop met betere koeling voor een snellere laserbehandeling met meer comfort.”

De techniek maakt gebruik van natuurkundige en biologische wetten. Lela: ,,Uit de laser komt een krachtige gebundelde laserstraal die via het pigment geleid wordt naar het haarzakje. In het haarzakje wordt de energie van de laser omgezet in warmte van ongeveer 70 graden, waardoor het haarzakje vernietigd wordt en er vrijwel geen nieuwe haar kan groeien. Uit onderzoek is gebleken dat de ontharingsmethode zorgt voor gemiddeld 80-90% haarreductie. Het resultaat is een zijdezachte, haarvrije huid. Bijkomend voordeel is bovendien dat deze behandeling de aderen losmaakt, zodat lelijke adertjes onzichtbaar worden.”

In haar salon aan de Ferd. Huycklaan staat een geriefelijke stoel. Een niet hoorbare airco zorgt voor frisse lucht. De schone omgeving zorgt voor een behaaglijk gevoel. ,,Vaak zijn mensen bij een eerste behandeling nerveus omdat ze niet weten wat hen te wachten staat. Het is daarom belangrijk om mensen gerust te stellen. Maar na één behandeling kan je uit eigen ervaring ondervinden dat ontharen via een laserbehandeling pijnloos en effectief is en 24 uur na de behandeling mag je weer de zon in.” 

10% Korting
Omdat de zomervakantie nadert wil Lela een aantrekkelijke korting geven. ,,Iedereen die dit artikel meeneemt krijgt 10% korting op zijn of haar behandeling. Kom langs en ga vol zelfvertrouwen de zomer in.”

Laserkliniek Soest
Ferd. Huycklaan 44

www.laserklinieksoest.nl 

Tekst en foto: Peter Beijer
 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 25 oktober 15:00 uur
Wasmeer - SO Soest Zaterdag 1 november 14:30 uur
SO Soest - Eemnes Zaterdag 8 november 15:00 uur
HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bike totaal
Bowling Overhees
JeeGee Vastgoed
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Brouwer systeemplafonds
Boedelz
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Smorenburg
Mekenkamp Bouwbedrijf
Auto smeeing
Smurfit Kappa
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
Topkids
Jager Bokdam De Visser
Biofutura
Bres advocaten
Mega Tegels
Yourlease
bouwbedrijf van den hengel
BIN System
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Lex Verkley Banketbakkerij
Veleka Logistics
Buijs Regiomakelaars
WeFulfil
Handel schothorst
HD security
MidCoat
Intersport van Dam
Soester Duinen Restaurant
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Reto
Van Ellen Slaapspecialist
RZ techniek
Boshuizen Hoveniers
De Staelenhoef
PA van den Dijssel
Hagen VakantieXperts
Orthodontie Eemland
Hekwerk Soest
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
FR Schilderwerken
Zwart Mul
Heineken
ING
Reijerse
Van de Ven for Office & More
Dijkstra
Hoogt
Personal Fitness
Lijf en visie

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88