SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Roland Lap: ‘Laat BoedelZ je zorgen overnemen’

Woensdag 08 juni 2022

Woningontruiming en Organizing

BoedelZ Woningontruiming en BoedelZ Organizing zijn de ondernemingen van Roland en Anca Lap. Roland en Anca nemen de zorg uit handen bij mensen die in moeilijke tijden een woning willen of moeten ontruimen en/of met beslommeringen zitten qua papier- en regelwerk na bijvoorbeeld een overlijden.

Roland Lap was werkzaam in de verzekeringswereld, met interesse voor design meubels en architectuur. Na ontslag tijdens de crisis in de verzekeringswereld is hij zeven jaar geleden met zijn eigen onderneming startte. Hij vertelt: ,,Door dat werk zie ik in een oogopslag welke spullen van waarde zijn. Dat is belangrijk bij het ontruimen van een woning of pand waarbij allerlei emoties om de hoek komen. Een overlijden, faillissement of een scheiding gaan gepaard met verdriet, onzekerheid en zorgen. De zorgen en onzekerheid nemen wij deels uit handen. Dat wordt gewaardeerd. Ons werk zorg voor rust, dankbaarheid en efficiency en hopelijk ook verzachting bij het verdriet.”

Discreet en respect
Roland: ,,Ons werk gaat altijd door, ook tijdens coronatijden. Toen spraken we onze klanten vooral via telefoon, e-mail of zoom. Tegenwoordig kunnen we weer afspreken in de te ontruimen woning. Dan lopen we alles langs. Ik krijg de sleutels van verpleging, makelaar (bij koopwoningen) of andere contactpersonen en dan gaan we aan de slag. We komen van alles tegen. Je kan je voorstellen dat bijvoorbeeld foto’s, dia’s en andere persoonlijke zaken zoals dagboeken en poëziealbums grote emotionele waarde hebben. Daar gaan we discreet en respectvol mee om. Onze klant krijgt daarbij altijd een periodieke rapportage van de voortgang.”

Naast het ontruimen zorgt BoedelZ voor het verkoop- of verhuurklaar maken van de woning. ,,Woningcoöperaties willen de woning in originele staat aantreffen en daar kunnen wij ook voor zorgen. Dat is dus niet alleen de inboedel verhuizen, maar ook reparaties uitvoeren, een gipsen tussenmuur verwijderen, snoeiwerkzaamheden in de tuin doen, behang verwijderen, vloerbedekking verwijderen eventueel de muren witten als er veel gerookt is. Allemaal klussen die wij desgewenst kunnen uitvoeren. Wij krijgen de sleutel en zorgen ervoor dat het pand, - je kunt kiezen voor bezemschoon of volledige schoonmaak - schoon wordt opgeleverd.”

BoedelZ Organizing
De dienstverlening van BoedelZ Woningontruiming bracht Roland en echtgenote Anca op het idee om een extra ontzorgdienst aan te bieden. Anca is sinds kort de persoon achter BoedelZ Organizing. ,,Wij helpen nabestaanden bij zakelijke acties die ondernomen moeten worden na het overlijden van een dierbare. Het afwikkelen van de nalatenschap, het ordenen, opruimen en afwikkelen van praktische en administratieve zaken. Ook hier gaan we discreet mee om.”

Rust en overzicht
BoedelZ Organizing fungeert ook als vraagbaak en hulp voor senioren die er alleen niet meer uitkomen. Anca: ,,Geldzaken voor bank, belasting, verzekering of zorg pakken wij op. Wij helpen mensen bij het organiseren van hun persoonlijke administratie en het voorbereiden van hun nalatenschap. Rust en overzicht, dat gunnen wij al onze klanten.”

Meer informatie: www.boedelz.nl en www.boedelz-organizing.nl

www.boedelz.nl 
BoedelZ Woningontruiming 06-50640450

BoedelZ Organizing 06-51831171

Tekst: Peter Beijer
 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Hagen VakantieXperts
Soester Duinen Restaurant
Reijerse
Zwart Mul
Brouwer systeemplafonds
Smorenburg
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
hopman zeevis spakenburg
Smurfit Kappa
De Staelenhoef
Bowling Overhees
Veleka Logistics
Jager Bokdam De Visser
Mega Tegels
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Van de Ven for Office & More
Buijs Regiomakelaars
Personal Fitness
Biofutura
ING
Reto
Hekwerk Soest
Bike totaal
Orthodontie Eemland
Topkids
RZ techniek
Boedelz
Auto smeeing
Yourlease
MidCoat
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
bouwbedrijf van den hengel
Intersport van Dam
Bres advocaten
De eetvilla
Heineken
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Boshuizen Hoveniers
Van Ellen Slaapspecialist
Scholten Jasmijn bloemen & planten
WeFulfil
JeeGee Vastgoed
FR Schilderwerken
Hoogt
Lijf en visie
PA van den Dijssel
Mekenkamp Bouwbedrijf
Dijkstra
Lex Verkley Banketbakkerij
HD security
Handel schothorst
BIN System

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88