SO Soest
SO Soest
Gelijkspel bij Hoevelaken

Gelijkspel bij Hoevelaken

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Van Hengstum Metaal

Donderdag 14 juli 2022

‘Van leverancier naar procespartner’

Het oudste bedrijf van Soest? Waarschijnlijk wel. Van Hengstum Metaal is volgens overlevering gestart in 1756 en het is in ieder geval zeker dat generaties Soesters gewerkt hebben bij het bedrijf dat ooit begon als smederij maar zich evolueert tot procespartner voor industriële klanten.

Wij spraken met directeur Gert Lubbersen en zijn dochter Esmee, zij is actief met verkoop en acquisitie.

De arbeidsmarkt wordt geteisterd door krapte. Hoe is dat bij Van Hengstum? Gert: ,,Tot nu toe weten we het aardig op te vangen. Wij werken met flexibele arbeidskrachten en inleners. Daarnaast zijn onze arbeidsprocessen efficiënter te maken. Meer doen in minder tijd. Daar investeren wij ook in. Zo hebben wij een kantbank aangeschaft die twee werkuren per dag aan besparing oplevert, meten van producten zelf automatisch doet en wordt er geïnvesteerd in een laserpark met een drie keer hogere output dan nu het geval is en waarbij alle platen automatisch worden aangevoerd en afgevoerd. Zo gaat de capaciteit omhoog zonder dat er behoefte is aan meer personeel.”

Personeel welkom
Dat neemt niet weg dat er altijd plaats is voor nieuw personeel vertelt Gert. ,,Wij zoeken een ervaren werkvoorbereider, er is plaats voor een orderpicker en ben je een goede magazijnmedewerker of administratief orderverwerker, kom dan op gesprek.”

Diverse branches
,,We zijn actief in diverse branches zoals agri, voedings- en levensmiddelenindustrie, bouw- en milieusector en de procesindustrie. Naast het moderne lasersnijden, verzorgen we alle bewerkingen op maat voor klanten die machines produceren, van eindproduct tot en met subassemblages. Daarnaast hebben wij ook onze weg gevonden in de farmaceutische industrie, daar worden hoge eisen gesteld en met vallen en opstaan leren wij ons als organisatie hierin te ontwikkelen. Wij willen nachtrust verkopen en gaan geen uitdaging uit de weg.”

De werkomgeving bij Van Hengstum is vooral dynamisch merkt Esmee (foto) op: ,,Die dynamiek is van klant tot collega. Veel verschillende mensen zorgen voor inspiratie en motivatie. Het werk is hier nooit saai. Het is elke dag volle bak.”

Zaken oplossen
Esmee legt uit dat Van Hengstum al lang niet meer de toeleverancier is van apparaten. ,,Wij lossen zaken op voor onze klant. Ons werk is echt maatwerk. Wij denken mee in fabricageprocessen. Zie ons als een procespartner die aan de gang gaat om een efficiencyslag bij de klant te realiseren. Wij werken mee aan de toekomst van onze klant, naast producten worden er steeds meer systemen geleverd waardoor de klant haar productieproces kan optimaliseren. ”

Gert: ,,De tijdsdruk in onze branche is hoog en wordt er altijd weer die service en kwaliteit verwacht. Dat zorgt voor een flinke uitdaging voor onze mensen. Ik ben telkens weer trots dat we alles voor elkaar krijgen. Het is iedere dag of je in een centrifuge stapt, kortere doorlooptijden, veel wisselende opdrachten van groot naar klein met een enorm hoge regeldruk. ”

Van Hengstum Metaal,  Dorresteinweg 65, Soest, Tel.: 035 - 602 03 65, info@vanhengstummetaal.nlwww.vanhengstummetaal.nl

Tekst & fotografie: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Voetbalkamp Maandag 28 april t/m donderdag 1 mei
SO Soest - Terschuurse Boys Zaterdag 3 mei 15:00 uur  
Online presentatie Jubileumlogo Vrijdag 9 mei Presentatie Jubileumlogo online
De eerste Podcast live Vrijdag 9 mei De eerste Podcast live
Olympia - SO Soest Zaterdag 10 mei 14:30 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Van Ellen Slaapspecialist
Boedelz
Bike totaal
Auto smeeing
Bres advocaten
MidCoat
RZ techniek
Lijf en visie
Boshuizen Hoveniers
Veleka Logistics
JeeGee Vastgoed
Mega Tegels
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
BIN System
Heineken
Hekwerk Soest
Jager Bokdam De Visser
Bowling Overhees
ING
Lex Verkley Banketbakkerij
PA van den Dijssel
HD security
bouwbedrijf van den hengel
WeFulfil
Brouwer systeemplafonds
Orthodontie Eemland
Zwart Mul
Krijkamp Den Oude
Yourlease
Dijkstra
Intersport van Dam
Reijerse
De Staelenhoef
Smorenburg
Handel schothorst
Topkids
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Scholten Jasmijn bloemen & planten
hopman zeevis spakenburg
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
Soester Duinen Restaurant
FR Schilderwerken
De eetvilla
Buijs Regiomakelaars
De Jong accountants
Hoogt
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Personal Fitness
Van de Ven for Office & More
Biofutura
Smurfit Kappa
Hagen VakantieXperts

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88