SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Belangrijke winst O23-1 tegen Wasmeer

Belangrijke winst O23-1 tegen Wasmeer

SO Soest wint eenvoudig van Loosdrecht

SO Soest wint eenvoudig van Loosdrecht

SO Soest stunt tegen Huizen

SO Soest stunt tegen Huizen

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

SO Soest-trui weer te bestellen

SO Soest-trui weer te bestellen 

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Winst voor SO Soest in eerste bekerwedstrijd

Zaterdag 03 september 2022

Het was niet altijd even fraai in en tegen Weesp. Maar SO Soest wist wel eindelijk het seizoen eens winnend te openen en dat was een tijdje geleden. 

Op de eerste zaterdag van september was het nog altijd schroeiend heet. Daarnaast was het lange gras van Weesp ook een spelbreker voor echt flitsend voetbal. Een matige wedstrijd waar in Soest wel de bovenliggende partij was, maar waar tegenstander Weesp (vorig jaar nog met Soest in de tweede klasse zondag, maar vanaf dit seizoen verhuisd naar 2A op zaterdag) fel van zich af beet. 

Soest kwam na 17 minuten op voorsprong. Michael Pashley promoveerde een voorzet van Thijs Janmaat tot doelpunt. Op slag van rust kwam Weesp langszij. Het zag er lang naar uit dat de ruststand ook de eindstand zou worden. Maar diep in blessuretijd maakte Achraf Chidar de winnende. Dat deed hij na voorbereidend werk van Dave Klarenbeek. 

Vermeldenswaard is het optreden van Calvin Nenger. Wij hebben deze nieuwe speler (zie foto) nog niet bij u geïntroduceerd. De verdediger kwam deze zomer over van Amsvorde en heeft ook bij Roda'46 en Hooglanderveen gespeeld. Welkom en veel succes bij SO Soest Calvin.

Zo is SO Soest de bekercompetitie goed gestart. Zaterdag 10 september ontvangt Soest op de eigen Bosstraat het Victoria. De ploeg van trainer Robert Roest won met 2-0 van Woudenberg. Een rechtsreeks duel om de bonesteplaats dus. Aftrap is om 17:00. Van harte welkom!

Opstelling SO Soest: Hein Janmaat; Dave Klarenbeek, Michael Pashley, Bart Hooft, Thijs Janmaat (77. Calvin Nenger), Niels Kuus;  Luc Hooft, Tijn Horvers (67. Thijmen Volmer); Achraf Chidar, Olav Kuus (77. Sem van Doorn), Bryan Saas (67. Ibrahim Chidar) 

17. 0-1 Michael Pashley
41 1-1 
90+4 1-2 Achraf Chidar

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bouwbedrijf van den hengel
Robey
Topkids
JeeGee Vastgoed
Brouwer systeemplafonds
Orthodontie Eemland
Auto smeeing
BIN System
Yourlease
WeFulfil
Zoes!
Mega Tegels
Krijkamp Den Oude
Proef Soest
Jager Bokdam De Visser
Lijf en visie
Scholten Jasmijn bloemen & planten
De Staelenhoef
Eemland diervoerders
Handel schothorst
Bowling Overhees
Van Ellen Slaapspecialist
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
Bres advocaten
Veleka Logistics
De Jong accountants
Hagen VakantieXperts
Smurfit Kappa
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
FR Schilderwerken
Voetbalshop
Reijerse
RZ techniek
Smaak keukens
Zwart Mul
Postma party verhuur
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
Personal Fitness
Smorenburg
PA van den Dijssel
Heineken
ING
Biofutura
Hopman zeevis spakenburg
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Boshuizen Hoveniers
Dijkstra
De bedrijfsfiscalist
HD security
Bike totaal

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88