SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Reto Internetburo

Donderdag 21 december 2017

Digitale leverancier voor ondernemend Soest

Sinds de start van dit voetbalseizoen is Reto één van de subsponsors van SO Soest de komende drie jaar. Het sponsorschap ging uiteraard samen met het ontwikkelen van een nieuwe website voor de voetbalclub (www.so-soest.nl).

Remco de Hiep is tevreden met het eindresultaat. “We hebben een gave website gemaakt die ook mobiel goed te raadplegen is. Elk team van SO Soest heeft nu een eigen teampagina. Er is direct contact met KNVB-sportlink zodat uitslagen en standen up-to-date zijn. Foto’s kunnen gemakkelijk toegevoegd worden. Dankzij ons gebruiksvriendelijk webbased managementsysteem Buildix kunnen de contentbeheerders van SO Soest snel het allerlaatste nieuws op de site plaatsen. Het is al gebeurd dat het verslag van het eerste elftal al op de site stond terwijl de spelers net onder de douche vandaan kwamen. Dat vinden wij gewoon kicken!”

Reto

Het is 2001. De nieuwe economie draait volop mee. Internet is het medium dat volop in ontwikkeling is. Nieuwe spelers op de digitale markt. Gebruikers, ontwikkelaars, leveranciers: ze moeten allemaal de nieuwe wereld ontdekken. In die pioniersjaren ontstaat het bedrijf Reto Internetburo. Het is de periode waarin de internetbubbel de effectenkoersen liet exploderen en imploderen. Waar softwarehuizen als Baan en KPNQuest het onderspit moeten delven. Reto blijft overeind en is op de drempel van 2018 nog altijd dé leverancier voor digitalisering en automatisering voor het Soester bedrijfsleven. De websites en het contentmanagement van veel Soester ondernemingen zijn respectievelijk door Reto gemaakt dan wel onderhouden.

Oprichter Remco de Hiep kijkt met plezier terug op de pioniersjaren: “We moesten in die tijd onze positie op de markt veroveren. Door het bieden van efficiënte en gebruiksvriendelijke oplossingen zijn veel bedrijven vanaf het eerste uur klant bij ons.”

Bij Reto zijn de gepassioneerde medewerkers continue op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van internet. Remco realiseert zich dat stilstand in deze branche letterlijk achteruitgang betekent. “Reto is een full-service internetbureau. Internet is nu zoveel anders dan in 2001. In de beginjaren was internet op een thuiscomputer. Tegenwoordig zijn ook de telefoon, tablet, tv, auto, koelkast en zo ontzettend veel dingen meer verbonden met de wereld van het internet. Dan hebben we nog niet eens gehad over de invloed van social media. De economie draait om internet. Het gaat om het snel delen en beleven van informatie. Wij spelen daaropin. Reto adviseert en ontwikkelt. “Ook leveren wij desgewenst de teksten voor de websites die wij leveren. Bij een goede tekst wordt de informatie op de site sneller door zoekmachines gevonden. Het contentmanagement van de site kan aan ons worden uitbesteed. Maar ook bieden wij de klanten de mogelijkheid dit in eigen beheer te doen. Hiervoor zetten we ons eigen gebruiksvriendelijke webbased managementsysteem Buildix op. Voor het bijhouden is dan geen enkele technische kennis vereist.”

Meer informatie: www.reto.nl

Telefoon: 035-6032305

Tekst: Peter Beijer

Foto's: Jan Frommink

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Wasmeer - SO Soest Zaterdag 1 november 14:30 uur
SO Soest - Eemnes Zaterdag 8 november 15:00 uur
HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Personal Fitness
Hagen VakantieXperts
Smurfit Kappa
HD security
Hoogt
Boedelz
FR Schilderwerken
Jager Bokdam De Visser
Buijs Regiomakelaars
Van Ellen Slaapspecialist
Veleka Logistics
De Staelenhoef
Reijerse
hopman zeevis spakenburg
bouwbedrijf van den hengel
Yourlease
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Zwart Mul
Auto smeeing
RZ techniek
Bres advocaten
Dijkstra
MidCoat
Bike totaal
Lex Verkley Banketbakkerij
De eetvilla
Mekenkamp Bouwbedrijf
Van de Ven for Office & More
Scholten Jasmijn bloemen & planten
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Smorenburg
Boshuizen Hoveniers
Heineken
ING
Brouwer systeemplafonds
Krijkamp Den Oude
Soester Duinen Restaurant
Mega Tegels
Bowling Overhees
JeeGee Vastgoed
Handel schothorst
BIN System
Orthodontie Eemland
Intersport van Dam
De Jong accountants
WeFulfil
Topkids
Reto
Hekwerk Soest
PA van den Dijssel
Lijf en visie
Biofutura
Brouwer Wijnhandel-Slijterij

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88