SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint bij Quick

SO Soest wint bij Quick

Eerste nederlaag voor O23-1

Eerste nederlaag voor O23-1

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Reto Internetburo

Donderdag 21 december 2017

Digitale leverancier voor ondernemend Soest

Sinds de start van dit voetbalseizoen is Reto één van de subsponsors van SO Soest de komende drie jaar. Het sponsorschap ging uiteraard samen met het ontwikkelen van een nieuwe website voor de voetbalclub (www.so-soest.nl).

Remco de Hiep is tevreden met het eindresultaat. “We hebben een gave website gemaakt die ook mobiel goed te raadplegen is. Elk team van SO Soest heeft nu een eigen teampagina. Er is direct contact met KNVB-sportlink zodat uitslagen en standen up-to-date zijn. Foto’s kunnen gemakkelijk toegevoegd worden. Dankzij ons gebruiksvriendelijk webbased managementsysteem Buildix kunnen de contentbeheerders van SO Soest snel het allerlaatste nieuws op de site plaatsen. Het is al gebeurd dat het verslag van het eerste elftal al op de site stond terwijl de spelers net onder de douche vandaan kwamen. Dat vinden wij gewoon kicken!”

Reto

Het is 2001. De nieuwe economie draait volop mee. Internet is het medium dat volop in ontwikkeling is. Nieuwe spelers op de digitale markt. Gebruikers, ontwikkelaars, leveranciers: ze moeten allemaal de nieuwe wereld ontdekken. In die pioniersjaren ontstaat het bedrijf Reto Internetburo. Het is de periode waarin de internetbubbel de effectenkoersen liet exploderen en imploderen. Waar softwarehuizen als Baan en KPNQuest het onderspit moeten delven. Reto blijft overeind en is op de drempel van 2018 nog altijd dé leverancier voor digitalisering en automatisering voor het Soester bedrijfsleven. De websites en het contentmanagement van veel Soester ondernemingen zijn respectievelijk door Reto gemaakt dan wel onderhouden.

Oprichter Remco de Hiep kijkt met plezier terug op de pioniersjaren: “We moesten in die tijd onze positie op de markt veroveren. Door het bieden van efficiënte en gebruiksvriendelijke oplossingen zijn veel bedrijven vanaf het eerste uur klant bij ons.”

Bij Reto zijn de gepassioneerde medewerkers continue op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van internet. Remco realiseert zich dat stilstand in deze branche letterlijk achteruitgang betekent. “Reto is een full-service internetbureau. Internet is nu zoveel anders dan in 2001. In de beginjaren was internet op een thuiscomputer. Tegenwoordig zijn ook de telefoon, tablet, tv, auto, koelkast en zo ontzettend veel dingen meer verbonden met de wereld van het internet. Dan hebben we nog niet eens gehad over de invloed van social media. De economie draait om internet. Het gaat om het snel delen en beleven van informatie. Wij spelen daaropin. Reto adviseert en ontwikkelt. “Ook leveren wij desgewenst de teksten voor de websites die wij leveren. Bij een goede tekst wordt de informatie op de site sneller door zoekmachines gevonden. Het contentmanagement van de site kan aan ons worden uitbesteed. Maar ook bieden wij de klanten de mogelijkheid dit in eigen beheer te doen. Hiervoor zetten we ons eigen gebruiksvriendelijke webbased managementsysteem Buildix op. Voor het bijhouden is dan geen enkele technische kennis vereist.”

Meer informatie: www.reto.nl

Telefoon: 035-6032305

Tekst: Peter Beijer

Foto's: Jan Frommink

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Wonnink voor binnen en buiten zonwering
PA van den Dijssel
RZ techniek
Heineken
Orthodontie Eemland
Personal Fitness
Biofutura
Handel schothorst
Bowling Overhees
Zwart Mul
De eetvilla
Reijerse
Boshuizen Hoveniers
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Mega Tegels
Topkids
Zoes!
Smaak keukens
Dijkstra
Veleka Logistics
JeeGee Vastgoed
Smurfit Kappa
Hagen VakantieXperts
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Eemland diervoerders
FR Schilderwerken
Voetbalshop
Reto
Postma party verhuur
Krijkamp Den Oude
BIN System
Lijf en visie
Mekenkamp Bouwbedrijf
WeFulfil
Hopman zeevis spakenburg
Van Ellen Slaapspecialist
Jager Bokdam De Visser
Yourlease
Smorenburg
Brouwer systeemplafonds
Robey
De bedrijfsfiscalist
Bres advocaten
ING
Bike totaal
De Jong accountants
Auto smeeing
De Staelenhoef
HD security
Proef Soest
Soester Duinen Restaurant
Bouwbedrijf van den hengel

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88