SO Soest
SO Soest
Daan Brouwer naar FC Utrecht

Daan Brouwer naar FC Utrecht

O23 verliest bij Hooglanderveen

O23 verliest bij Hooglanderveen

Blauw
Succesvolle jubileumkaartavond

Succesvolle jubileumkaartavond

Blauw2
Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

 

Fraaie overwinning op Olympia'25

Fraaie overwinning op Olympia'25

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

De Jong Accountants- en Belastingadviseurs: Dé AA Accountant in de regio

Donderdag 01 december 2022

Het is alweer een aantal jaren geleden dat uw verslaggever een bezoek bracht aan het karaktervolle kantoorpand aan de Burgemeester Grothestraat 35 te Soest, maar ik kan het me nog herinneren als de dag van vandaag. Toen werd ik ontvangen door Ronald en Marcel de Jong, de eigenaren van het door vader Dries opgerichte (bijna zestig jaar geleden) kantoor. Inmiddels is er wel het een en ander veranderd, want Ronald is vorig jaar met pensioen gegaan. Ik zit in de spreekkamer met Marcel. Marcel is inmiddels alweer 63 jaar maar is nog zeker niet van plan om te stoppen, want hij beleeft nog steeds heel veel plezier in zijn werk en als de gezondheid het toelaat is hij zeker van plan om zijn vader te volgen, die met 70 jaar stopte.

Geen opvolging
Op de vraag of er vanuit de familie De Jong nog opvolging komt antwoord Marcel negatief en dat is eigenlijk best wel jammer. Marcel is echter heel nuchter hierover en geeft aan dat binnen het kantoor opvolging op termijn voor handen is.
Wel dient te worden vermeld dat de interesse van jonge mensen voor het accountantsvak niet echt groot te noemen is maar dat binnen het kantoor een degelijke en ervaren groep aanwezig is en waarvan er een paar al enkele tientallen jaren aan het kantoor verbonden zijn.

Tijden veranderen
Marcel: ,,Er is in de afgelopen jaren heel veel veranderd in de accountancy en je moet attent mee met de vernieuwingen en dagelijks op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen. Dat hebben mijn broer en ik jaren geleden al ingezien en daarom zijn we snel aan het digitaliseren gegaan.
We werken vrijwel papierloos en digitalisering biedt veel voordelen, zoals het razendsnel kunnen aanleveren van informatie aan onze relaties en het up-to-date houden van fiscale info. Als AA accountant zijn wij niet alleen goed met de cijfertjes maar proberen wij ook mee te denken met onze relaties als het gaat om zaken zoals bedrijfsopvolging, -beëindiging, welke rechtsvorm en het maken van beleid.Je moet ook van alle markten thuis zijn in een modern kantoor. En dat proberen we ook uit te stralen.”

Wijzigingen in wetgeving
,,Er zijn natuurlijk gedurende de coronaperiodes, diverse regelingen geweest, zoals de NOW-regeling, om vaste medewerkers te kunnen behouden en de afwikkeling van de meeste regelingen zijn, op enkele gevallen na, momenteel afgerond. Eigenlijk is het wachten nu op de huidige regering om de nieuwe belastingplannen door te voeren, waardoor de belasting op arbeid naar beneden kan en het percentage op vermogen hiermee kan worden gecompenseerd, iets wat door veruit het grootste deel van Nederland wordt gebillijkt. Maar het huidige kabinet is er nog niet in geslaagd om deze al jaren lopende wijzigingen, waaronder ook de werkelijke rendementsbelasting, te effectueren. Maar het zal toch eens moeten gebeuren om een eerlijke verdeling te krijgen van de belastingheffingen”.

De Jong Accountants en Belastingadviseurs, Burgemeester Grothestraat 35, 3761 CK  SOEST. Telefoon: (035) 601 60 33, E-mail: info@dejongaccountants.nl , een betrouwbare en moderne partner op het gebied van financiën.

Tekst en foto: Aat Visser

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

TOV - SO Soest Zaterdag 25 april 15:00 uur
40ste Voetbalkamp Van 28 april t/m 1 mei
SO Soest - Hooglanderveen Zaterdag 2 mei 15:00 uur
Multi Sportevent - Jubileumevent Donderdag 7 mei
Receptie met aansluitend feestavond Vrijdag 8 mei Vanaf 17:00 uur
Brunch van de Eeuw Zaterdag 9 mei Vanaf 11:00 uur
Eeuwfeest in de tent Zaterdag 9 mei
Ouder/kind-toernooi Zaterdag 9 mei
Fietstocht Jubileumevent Zondag 10 mei
Achterveld - SO Soest Zaterdag 16 mei 14:30 uur
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 15:00 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Brouwer systeemplafonds
Bres advocaten
Intersport van Dam
Soester Duinen Restaurant
Reijerse
De Staelenhoef
Topkids
Dijkstra
Hagen VakantieXperts
De eetvilla
RZ techniek
Handel schothorst
Van de Ven for Office & More
JeeGee Vastgoed
PA van den Dijssel
Bowling Overhees
Reto
Veleka Logistics
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bike totaal
Auto smeeing
Lijf en visie
Heineken
ING
Smurfit Kappa
Hekwerk Soest
Krijkamp Den Oude
Boedelz
Jager Bokdam De Visser
Hoogt
Yourlease
Van Ellen Slaapspecialist
MidCoat
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
WeFulfil
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smorenburg
Zwart Mul
Mega Tegels
Personal Fitness
FR Schilderwerken
Lex Verkley Banketbakkerij
De Jong accountants
Boshuizen Hoveniers
BIN System
Biofutura
Mekenkamp Bouwbedrijf
Orthodontie Eemland
HD security
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
hopman zeevis spakenburg
bouwbedrijf van den hengel
Buijs Regiomakelaars

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88