SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Intersport Van Dam: Uitgebreide collecties in diverse takken van sport met deskundig advies.

Donderdag 01 december 2022

 Piet Hoek, eigenaar van Intersport Van Dam aan de Birkstraat is al vier decennia het gezicht van deze superstore.

Piet: ,,We hebben een fijn jaar achter de rug en dit na twee heel moeilijke jaren. Niet alleen corona maar ook leveringsproblemen bezorgden ons behoorlijke hoofdbrekens.
Het is vaak moeilijk uit te leggen waarom op het oog simpele maar noodzakelijke producten lang niet leverbaar zijn. Gelukkig zijn we daar nagenoeg vanaf. Er wordt weer volop gesport en de merken leveren orders weer naar behoren uit, zodat op alle afdelingen de winkel goed is gevuld!”

Nieuwe merken
,,In ons assortiment zijn veel topmerken vertegenwoordigd. Vanaf december starten wij met een uitgebreid assortiment Herzog compressie-artikelen. Ideaal voor tijdens en na het sporten vanuit blessurepreventief oogpunt en tevens voor herstel. De lange sokken met de bekende H vallen op bij hardlopers. Deze en andere producten zijn echter ook te gebruiken bij andere sporten zoals tennis, padel, hockey en voetbal.”

Specialisten
,,We hebben altijd veel waarde gehecht aan de kwaliteit van advisering en ik meen gerust te mogen stellen dat onze collega’s een enorme kennis van zaken hebben. Daarbij komt dat wij er dit jaar in geslaagd zijn, ondanks de moeilijke arbeidsmarkt, om twee nieuwe collega’s aan te nemen, specialisten op het gebied van running, apparel en hockey.
Eigenlijk hebben wij nu op vrijwel elke tak van sport experts in huis en daar ben ik trots op.”

De eerste winterse dag
,,We hadden vorig weekend de eerste winterse dagen en dat viel gelijk te merken aan de verkoop van thermokleding. Was dit vroeger een typisch wintersportproduct, tegenwoordig kom je dit bij alle buitensporten tegen, zoals bijvoorbeeld voetbal waarvoor je de thermokleding kunt krijgen in de kleur van je club.”

Wintersport
,,Voor de wintersport  hebben we een uitgebreide collectie samengesteld. Wij hebben dit jaar weer een ruim aanbod aan kleding, helmen, boots en overige accessoires. Hoewel wordt gesuggereerd dat de energiecrisis gevolgen zal hebben  voor het aantal wintersporters, heb ik er het volste vertrouwen in dat dit wintersportseizoen weer een echte ouderwetse wordt.”

Onze Site
,,Langs deze weg wil ik de lezers wijzen op onze site. Deze geeft veel inzicht, tips en adviezen over allerlei takken van sport. Daarnaast hebben wij gemerkt dat corona ons heeft geleerd dat onze klanten ‘online afspraken’ erg waarderen en ook nu bestaat die mogelijkheid, dus neemt u gerust contact op.”

Sponsoring
Tot slot mag niet onvermeld blijven dat Intersport Van Dam ook maatschappelijk behoorlijk aan de weg timmert onder andere met sponsoring. Een groot aantal verenigingen in de regio wordt jaarlijks gesteund en bepaalde evenementen zoals bijvoorbeeld De Soester Tennis Kampioenschappen kunnen deze steun goed gebruiken. Op dit moment is men weer druk met de voorbereiding van de Sylvestercross, al jaren in samenwerking met Auto Smeeing.
 

Intersport Van Dam: Specialist op het gebied van sporten als voetbal, hockey, tennis, training, running en walking met uitgebreide collecties, ontspannen winkelen in een veilige en prettige omgeving waar deskundige medewerkers voor u klaar staan om u te adviseren.


Intersport Van Dam,
Birkstraat 103-105,
3768 HD  SOEST.
 www.intersportsoest.nl.
telefoon 035 – 6030004

Tekst: Aat Visser


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Jong accountants
Van de Ven for Office & More
FR Schilderwerken
Intersport van Dam
Dijkstra
Topkids
Smorenburg
Handel schothorst
Personal Fitness
Buijs Regiomakelaars
Bike totaal
bouwbedrijf van den hengel
RZ techniek
Van Ellen Slaapspecialist
Hagen VakantieXperts
MidCoat
JeeGee Vastgoed
PA van den Dijssel
Lex Verkley Banketbakkerij
Boshuizen Hoveniers
BIN System
ING
Reto
WeFulfil
hopman zeevis spakenburg
Hoogt
HD security
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Brouwer systeemplafonds
Smurfit Kappa
Bres advocaten
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Yourlease
Krijkamp Den Oude
Boedelz
Zwart Mul
Mekenkamp Bouwbedrijf
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Soester Duinen Restaurant
Veleka Logistics
Bowling Overhees
Biofutura
Jager Bokdam De Visser
Heineken
Lijf en visie
De Staelenhoef
Mega Tegels
Hekwerk Soest
Reijerse
Auto smeeing
Orthodontie Eemland
De eetvilla
Scholten Jasmijn bloemen & planten

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88