SO Soest
SO Soest
Winst op Terschuur

Winst op Terschuur

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Voetbalkamp Wat een feest!!

Succesvol jeugdkamp #39 van SO Soest

Kijk mee!

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Kansloze herstart competitie in Amersfoort

Zondag 29 januari 2023

De kop van dit artikel moet u niet te negatief interpreteren. SO Soest was zondag letterlijk kansloos. Met andere woorden, de keeper van VVZA hoefde niet in actie te komen. Soest voetbalde in de tweede helft nog wel redelijk en wist verdedigend goed stand te houden, maar de ploeg wist aanvallend geen vuist te maken tegen de zwartwitten uit Amersfoort. 

VVZA heeft een solide ploeg, dat was al bekend. Maar het is geen team waar SO Soest op voorhand voor hoefde te vrezen. In de vorm van voor de winterstop was een resultaat in Amersfoort wel mogelijk. Maar deze zondag zat dat er geen moment in. Excuses zijn er altijd wel. Voetballen op natuurlijke grassprieten wordt tegenwoordig als een handicap gezien. De mat bij VVZA is er wel zo één waar een ouderwetse liefhebber van watertandt. 

Afijn, dan kunnen we het ook hebben over de gure omstandigheden, het ontbreken en uitvallen van een aantal sterkhouders als gevolg van blessures en dan heb je de ingrediënten die zomaar tot puntverlies kunnen leiden. 

Tot aan de zestien ging het combinerend nog wel aardig voor Soest, maar in de afwerking kwamen 'De Blauwe Leeuwen', bijgestaan door opmerkelijk veel Soester toeschouwers, net een teentje of een knietje tekort. Ook VVZA kreeg niet echt de handen op elkaar, maar was zeker wel dreigender voor het doel. De thuisploeg scoorde halverwege de eerste helft twee goals binnen zes minuten. Daarna kregen de Amersfoorters nog een aantal mogelijkheden om de score uit te bouwen, maar Hein Janmaat en de lat stonden een hogere score in de weg. 

Zoals gezegd: Soest bleef in de tweede helft verdedigend goed overeind en Michael Pashley kroonde zich tot de uitblinker van de ploeg. Maar het eindresultaat leverde toch een onvoldoende op. Veel balverlies, en onnauwkeurigheid in de passes zorgden ervoor dat Soest kansloos bleef op sportpark Emiclaer.

Zo was het een derby, die na tien jaar weer eens op het affiche stond, die maar niet op gang wilde komen. Complimenten voor al die supporters die op de fiets (of per auto) naar Amersfoort waren gekomen om het team aan te moedigen. Leuk om te zien dat zoveel Soesters het eerste elftal volgen. Het doet denken aan tijden van weleer!

Hopelijk komende zondag beter nieuws als het sterke ZSGOWMS op de koffie komt. In de heenwedstrijd wist Soest snel op een 0-2 voorsprong te komen, om uiteindelijk met 4-2 te verliezen. Wie weet wat onze favorieten zondag kunnen doen. 

Opstelling: Hein Janmaat; Dave Klarenbeek (73. Sem van Doorn), Michael Pashley, Niels Kuus, Bas Epskamp (60. Stef Herder); Bart Hooft (46. Thijn Horvers), Luc Hooft, Achraf Chidar, Jim van den Berg, Olav Kuus, Tijmen Brons (46. Bryan Saas)

27. 1-0
33. 2-0


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

DOSC - SO Soest (oefen) Dinsdag 13 mei 20:15 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Intersport van Dam
Boshuizen Hoveniers
Jager Bokdam De Visser
Veleka Logistics
Auto smeeing
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Van Ellen Slaapspecialist
Heineken
Krijkamp Den Oude
bouwbedrijf van den hengel
Buijs Regiomakelaars
Personal Fitness
Hoogt
Boedelz
Reto
MidCoat
WeFulfil
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Van de Ven for Office & More
Bres advocaten
Soester Duinen Restaurant
Smorenburg
Bike totaal
Smurfit Kappa
HD security
Mekenkamp Bouwbedrijf
ING
Hagen VakantieXperts
Orthodontie Eemland
Handel schothorst
Topkids
BIN System
Biofutura
Scholten Jasmijn bloemen & planten
hopman zeevis spakenburg
Bowling Overhees
Reijerse
De Jong accountants
JeeGee Vastgoed
Zwart Mul
Yourlease
PA van den Dijssel
Brouwer systeemplafonds
Hekwerk Soest
De eetvilla
RZ techniek
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Mega Tegels
FR Schilderwerken
De Staelenhoef
Dijkstra
Lijf en visie
Lex Verkley Banketbakkerij

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88