SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Meubel Maatwerk Soest

Donderdag 16 februari 2023

Stefan Piepenbroek blij met advies Optimum Business Management B.V.

Een bedrijf zelf opbouwen en groot maken. Hans Piepenbroek kan daar over meepraten. Hij richtte in 2007 MMS (Meubel Maatwerk Soest) op. Een bijzonder bedrijf gevestigd aan de Dalweg 199. Voor de aanschaf van meubels gaan mensen naar winkels die met een grote oppervlakteruimte veel keus bieden. Meubel Maatwerk Soest werkt andersom. De keuze en de smaak van de klant bepalen het product dat op maat en naar smaak wordt gemaakt.

Een succesvolle formule waarmee Hans en zijn team tot in de verre regio klanten wist te verwerven. Stefan, de zoon van Hans, weet daar alles van. Hij was een knul van 18 jaar toen hij te werken kwam in het bedrijf, toen nog aan de Industrieweg. Op zijn 21ste werd hij mede-eigenaar en sinds 2021 is hij de enige eigenaar. Familie-opvolging met de weg der geleidelijkheid.

Begeleiding door Barend
Een bedrijf leiden zoals MMS is meer dan alleen het ambacht van meubelmaken vertelt Stefan. ,,We hebben ondersteuning van Barend de Zoete van Optimum Business Management. Ik maak maandelijks rapportages en prognoses die ik met Barend doorneem. Een waardevol klankbord voor mij. Daarnaast heeft Barend ons begeleid in de opvolging. We hebben samen dit bedrijf opgebouwd en grootgemaakt. Vragen als wanneer en hoe gaat mijn vader afbouwen en wanneer neem ik langzaam maar zeker alle taken over, komen dan aan de orde. Dat was voor ons een proces met emotie waarbij een onafhankelijke derde persoon heel waardevol was.”

MMS is een bedrijf waar maatwerk de belangrijkste dienstverlening is legt Stefan uit.  ,,De ene klant weet al wat die wil, een ander moet zijn ideeën nog definiëren of laat zich verrassen door onze creatieve adviezen. Met foto’s van de situatie, gegevens over het interieur en de globale maten gaan wij aan de slag en met een 3D-ontwerp krijgt de klant een heldere situatie hoe de nieuwe meubels in zijn of haar interieur staan.”

Perfect beeld
,,Zo schetsen wij in detail een perfect beeld van de toekomstige situatie. In onze showroom hebben wij een breed scala aan voorbeelden van alle materialen en houtsoorten in diverse kleuren en uitvoeringen. Onze prijs/kwaliteitverhouding is te vergelijken met een degelijke meubelwinkel. Alleen bij ons krijg je een custom-made meubel in huis dat duurzaam is bovendien. Een kast gaat minimaal dertig jaar mee.”

Stefan is tevreden. ,,Barend vertelde ons dat een ondernemer geneigd is om in zijn onderneming te werken, maar wij werken hier, op zijn advies, ook bewust áán de onderneming. We anticiperen op de toekomst. We hebben de keuze gemaakt om onze producten mede te late vervaardigen door deels geautomatiseerde processen. Daarmee vangen we arbeidsintensieve processen op. Met glas, staal en hout maken wij letterlijk unieke producten.”

Meubel Maatwerk Soest
Dalweg 199
telefoon: 035 588 17 70
info@meubelmaatwerksoest.nl
www.meubelmaatwerksoest.nl

Barend de Zoete
www.optimumbm.nl

Tekst en foto: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Reto
FR Schilderwerken
De Staelenhoef
De Jong accountants
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Dijkstra
Intersport van Dam
Mekenkamp Bouwbedrijf
Boedelz
bouwbedrijf van den hengel
Lijf en visie
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Van Ellen Slaapspecialist
Reijerse
Zwart Mul
Topkids
Personal Fitness
Biofutura
Heineken
Yourlease
JeeGee Vastgoed
Hekwerk Soest
Smurfit Kappa
Lex Verkley Banketbakkerij
Veleka Logistics
Auto smeeing
MidCoat
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Brouwer systeemplafonds
BIN System
WeFulfil
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Krijkamp Den Oude
Bike totaal
RZ techniek
PA van den Dijssel
Boshuizen Hoveniers
Bowling Overhees
Orthodontie Eemland
Handel schothorst
hopman zeevis spakenburg
Mega Tegels
Van de Ven for Office & More
Hagen VakantieXperts
Smorenburg
De eetvilla
Jager Bokdam De Visser
Hoogt
Bres advocaten
ING
Soester Duinen Restaurant
Buijs Regiomakelaars
HD security

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88