SO Soest
SO Soest
Voetbalkamp 2023

Bekijk de foto's van het voetbalkamp

Foto's

Geslaagd vrijwilligersfeest

Geslaagd vrijwilligersfeest

Plezier in beeld

Plezier in beeld

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Lees het verslag

Gastgezinnen gezocht

We zoeken nog 20 gastgezinnen voor het
International Talent Toernament op 10 en 11 juni.

Wie helpt?

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

Lees het verslag

Interview Hein Janmaat Gooi & Eemlander

Dinsdag 21 februari 2023


Waar doelman Hein Janmaat een week eerder nog een fout maakte, waardoor SO Soest slechts een punt overhield aan het duel met Roda’23 (3-3), stond de 21-jarige Soester in de 3-0 overwinning op VVZA ouderwets zijn mannetje. Het levert hem het predicaat ’Speler van de Week’ op.


„Na die wedstrijd tegen Roda heb ik mijn excuses aangeboden aan mijn teamgenoten”, klinkt het schuldbewust uit de mond van Janmaat. „Ik hield toen de bal te lang vast in de slotfase, waardoor we een indirecte vrije trap tegen kregen. En die ging er uiteindelijk in. Stom van mij. Dan is het extra lekker om een week later weer een goede pot te spelen.”
SO Soest had zondag weinig moeite met de Amersfoorters. Al na drie minuten kwamen de ’Blauwe Leeuwen’ op voorsprong, via Bart Hooft. „En vlak na rust benutte Olav Kuus ook nog eens een penalty. In principe moet je dan de wedstrijd uitspelen. In het begin van dit seizoen gingen we op zo’n moment nog wel eens in de fout. We hebben een vrij jonge ploeg, de oudste is 28. Tegen VVZA lukte het ons wel en kregen we in de slotfase zelfs nóg een pingel mee. Omdat Olav al gewisseld was, mocht Bart die nemen. Zo kwamen we op 3-0.”


Dat bleek uiteindelijk ook de eindstand, mede door het uitstekend optreden van Janmaat, die in de slotfase nog een vrije trap uit de kruising ronselde. „Dat zijn wel de fijnste momenten”, genoot de keeper daarvan. „Zo zie je: de ene week baal je omdat je punten hebt verspeeld voor je ploeg. En een week later kun je helpen om de punten juist binnenboord te houden.”


Als échte Soester heeft Janmaat het uitstekend naar zijn zin bij de plaatselijke SO. „We spelen met allemaal jongens uit het dorp. Dat is echt heel leuk. Een aardige bijkomstigheid is dat we ook jongens in ons elftal hebben die familie van elkaar zijn. Natuurlijk is Thijs Janmaat mijn broer, maar Bart en Luc Hooft zijn neven van ons en dan hebben we ook nog de broers Olav en Niels Kuus en de neven Dave en Stan Klarenbeek. Toch best bijzonder. Toen we op trainingskamp waren, was het ook echt alsof we met een groep vrienden op pad waren.”
Het doel van SO Soest is het behalen van de achtste plaats in de zondagse tweede klasse B. „Als je kijkt naar hoe we de laatste wedstrijden met elkaar spelen, denk ik dat het mogelijk moet zijn om die doelstelling te halen. Er is bij Soest gekozen om meer met jongens uit de omgeving te spelen, dus er ligt wel een verantwoordelijkheid bij ons nog jonge elftal. Onze club hoort gewoon in de tweede klasse thuis. We zijn historisch gezien de hoogst spelende club van Soest. Dat besef is heel groot in het team en daar vechten we ook voor. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat het niet gaat lukken om ons te handhaven.”

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Algemene Ledenvergadering (zaterdagvoetbal) Maandag 5 juni 20:00 uur
YourLease U12 Talent Tournament 10 en 11 juni  
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 17 juni  
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 24 juni voor senioren mannen en vrouwen  
Uitje Klup van 100 Zondag 25 juni  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Optimum [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Brouwer [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Hoogt [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Kostencheck [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Postcodestroom [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Overhees [kopie]
Bres [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
ING [kopie]
Zwart Mul [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
De Jong [kopie]
Reijerse [kopie]
WeFulfil [kopie]
KOK [kopie]
Heineken [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Wonnink [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Hengel [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
BIN System [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Dijkstra [kopie]
Smorenburg [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
MidCoat [kopie]
Dam [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Boedelz [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Bikedeals [kopie]
Yourlease [kopie]
Votrans [kopie]
Actiforce [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Van Hengstum [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88