SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

D’Oude Enghe heropent op 7 april

Woensdag 15 maart 2023

Arnoud Boer: ‘We blijven gewoon een bruin café’

Arnoud Boer is niet de man die bij de pakken neerzit. Zo kennen wij hem nog als zijn tijd van Hoofd Jeugdopleiding bij SO Soest en zo steekt de bekende Soester ook in elkaar als het gaat over de nieuwbouw van zijn d’Oude Enghe.

U weet het vast nog: in oktober 2021 sloegen de vlammen uit het bekende café aan de Middelwijkstraat. Kortsluiting in een frituurpan deed decennia aan historie in rook opgaan. Wat restte was een geblakerd pand dat te instabiel was om te verbouwen. Slopen tot aan de grond en herbouwen, dat was het devies.

Reikhalzend
Arnoud Boer is daar altijd positief en vol vertrouwen over geweest. De exploitant van het café heeft altijd geloofd in de nieuwbouw én dat het een succes zou worden. Nu is het bijna zover. In april tijdens het Paasweekend (op 7 april) gaan de deuren open van de nieuwe d’Oude Enghe. Een heugelijk moment waar Arnoud en al zijn gasten, reikhalzend naar uitkijken.

,,Ik sta al anderhalf jaar te popelen om open te gaan”, geeft Arnoud toe. ,,Het was geen makkelijke tijd, want we zaten natuurlijk midden in de coronaperiode met alle beperkingen. Maar dat kunnen we gelukkig ook achter ons laten. We hebben er met ons team zo veel zin in.”

Tweelingbroer
Wanneer iemand een paar jaar uit Soest is weggeweest en nu over de Middelwijkstraat zou rijden dan zou die persoon nauwelijks doorhebben dat er een nieuw pand staat op de plek waar in oktober 2021 het dram voltrokken is. Het nieuwe pand oogt als een tweelingbroer van de oude kroeg. Het verschil zit in een aantal belangrijke details

,,Wij zijn met het gebouw twee meter opgeschoven zodat er aan de kant van de Molenstraat ruimte ontstaat voor een volwaardig terras. En op het terras aan de andere kant, aan de Middelwijkstraat, zit je straks niet droog onder een tentdoek, zoals we dat in de oude situatie provisorisch deden, maar onder een vaste overkapping. Ja en alles is nieuw natuurlijk. De bar, de meubels, de toiletten, de keuken, de voordeur. Bovendien voldoet dit pand aan allerlei duurzaamheids-, en energie-eisen.”

Bowy en Amber
Het team van Arnoud is al behoorlijk compleet, hoewel personeel altijd welkom is. ,,Ik ben blij met Bowy en Amber! Zij werkten hier al, en zonder die twee was ik er niet eens aan begonnen om de boel over te nemen. We zetten dit echt met zijn drieën neer.”

Hoewel de kroeg het bouwjaar 2023 krijgt zal de sfeer nog steeds die van een bruine nostalgische (sport)kroeg zijn. ,,Het oude pand zal op een bepaalde manier terugkomen en natuurlijk komen de pooltafel en de dartbanen terug. Voetbal en Formule 1 kom je gewoon hier kijken. Je vrienden ontmoet je in d’Oude Enghe. Dit blijft gewoon een bruin café.”

Vrijdagavond 7 april is de officiële opening (alleen voor genodigden). „Op Goede Vrijdag, passender kan niet toch? Een dag later is er een openingsfeest voor de Soester jeugd, en vanaf zondag 9 april is het voortaan weer gewoon net als vroeger. D’Oude Enghe op de hoek van de Molenstraat en de Middelwijkstraat. Dan staan de rijen hier in het weekend weer voor de deur.”

Tekst: Peter Beijer
Foto: d’Oude Enghe


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Olympia - SO Soest Zaterdag 22 november 14:30 uur
Aftrap van de Eeuw - start eeuwfeest Zondag 23 november 13:30 uur
SO Soest - TOV Zaterdag 29 november 15:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Mega Tegels
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Boedelz
Personal Fitness
Smurfit Kappa
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Reijerse
Bike totaal
Handel schothorst
Soester Duinen Restaurant
RZ techniek
De Staelenhoef
Boshuizen Hoveniers
bouwbedrijf van den hengel
Orthodontie Eemland
Topkids
Hoogt
Heineken
De Jong accountants
Bres advocaten
Buijs Regiomakelaars
JeeGee Vastgoed
PA van den Dijssel
Lex Verkley Banketbakkerij
Dijkstra
Krijkamp Den Oude
WeFulfil
De eetvilla
Intersport van Dam
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Veleka Logistics
Mekenkamp Bouwbedrijf
HD security
Zwart Mul
Yourlease
Hekwerk Soest
Jager Bokdam De Visser
Van de Ven for Office & More
Smorenburg
Hagen VakantieXperts
Bowling Overhees
ING
Lijf en visie
hopman zeevis spakenburg
Reto
Van Ellen Slaapspecialist
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Auto smeeing
BIN System
MidCoat
Brouwer systeemplafonds
FR Schilderwerken
Biofutura

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88