SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Soest wint ruim van Fortius

Soest wint ruim van Fortius

O23-1 wint van Jonathan

O23-1 wint van Jonathan

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Schakel Wonnink Zonwering in!

Woensdag 15 maart 2023

Voordelen zonwering centraal op Global Shading Day

De zomers van de afgelopen jaren waren bloedheet. Je kunt jezelf nu al voorbereiden op de warme dagen die in aantocht zijn. Ries de Jong, directeur van Wonnink Zonwering weet daar alles van. ,,Zorg dat je klaar bent voor de hete dagen. Het is heerlijk in de zon, maar binnen kan het echt te warm worden als de zon vrij spel heeft in je huiskamer, slaapkamer of kantoor- bedrijfsruimte. Met de juiste zonwering wordt het comfortabel binnen.”

Global Shading Day
Het advies past bij de de eerste ‘Global Shading Day’ op 21 maart. De ES-SO (European Solar Shading Organisation) lanceert de Global Shading Day om het publiek en internationale beleidsmakers te informeren over de voordelen van zonwering voor mens, milieu en economie.

Ries vertelt daarover: ,,Zonwering verhoogt het welzijn, bespaart geld en is duurzaam. Het klimaat op aarde verandert, het aantal hittegolven en hittegerelateerde sterfgevallen neemt toe. Uit onderzoek blijkt dat efficiënte zonwering voorkomt dat de temperatuur in huizen en op werkplekken te sterk stijgt. Met verstelbare zonwering kunnen we ook de hoeveelheid daglicht regelen, wat ons gelukkig maakt, en ons helpt om ons te concentreren en te functioneren zonder ondraaglijke lichtschitteringen.”

Daarnaast zijn er volgens Ries nog meer voordelen, vooral op het gebied van duurzaamheid: ,,Door verminderde kunstmatige luchtkoeling en verlichting worden de energiekosten verlaagd. Dynamische of ‘smart’ zonwering wordt geïntegreerd in het gebouwbeheersysteem en kan warmte en belichting op intelligente wijze regelen voor optimale energie-efficiëntie.”

Rick van de Grootevheen is verkoopleider van het Wonnink-consumententeam. ,,Wij ondersteunen en begeleiden. Voorbeeld? Nou bij de aanschaf van een zonweringssysteem door de VvE van een appartementencomplex. Wij helpen het bestuur met advies. Wij bezoeken de ledenvergadering, desnoods wordt die bij ons op kantoor gehouden, en wij vertellen de leden wat het beste product voor hun situatie is.”

BENG-eisen
Ries: ,,Vanaf 1 januari 2021 zijn de BENG-eisen (Bijna Energie Neutraal Gebouw) wettelijk verplicht voor alle nieuwbouw die per die datum wordt ontwikkeld en gebouwd. Bouwbedrijven krijgen vanaf die datum geen omgevingsvergunning meer als zij niet voldoen aan de BENG-eisen. Een van de BENG-eisen is zonwering die daarvoor gecertificeerd is. Wij leveren dat.”

Nieuwe trends
Zonwering op zonne-energie is een duurzame oplossing. De besturing via Solar-motor is te leveren voor screens en rolluiken. De motor, met eventueel een smarthomebediening, wordt gevoed door een batterij die geladen wordt door een solarpaneel van 55 x 6 cm dat op de screen- of rolluikkast wordt aangebracht. Een groot voordeel hierbij dat daglicht voldoende is, direct zonlicht op het paneel is niet noodzakelijk.”

Nu al actie ondernemen!
Rick: ,,Dit is hét moment om actie te ondernemen voor deze producten. Als je vanaf juni er vóór de warmste dagen comfortabel bij wilt zitten dan moet je nu al met ons in gesprek gaan. Kom naar onze showroom aan de Siliciumweg 34 in Amersfoort voor vrijblijvend advies. De koffie staat klaar. Parkeren is gratis.” Telefoon 033-4802244  Internet:
 www.wonnink.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Zwaluwen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
Olympia'25 - SO Soest (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Van Ellen Slaapspecialist
RZ techniek
Biofutura
Jager Bokdam De Visser
De Jong accountants
Personal Fitness
Mekenkamp Bouwbedrijf
FR Schilderwerken
De bedrijfsfiscalist
Krijkamp Den Oude
Bres advocaten
Brouwer systeemplafonds
Hagen VakantieXperts
PA van den Dijssel
Boshuizen Hoveniers
Veleka Logistics
WeFulfil
Mega Tegels
Zoes!
Lijf en visie
Bowling Overhees
Robey
Bouwbedrijf van den hengel
Postma party verhuur
Proef Soest
De eetvilla
Dijkstra
Handel schothorst
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
ING
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
De Staelenhoef
Yourlease
Reijerse
HD security
Smurfit Kappa
Eemland diervoerders
JeeGee Vastgoed
Hopman zeevis spakenburg
Voetbalshop
Heineken
Smorenburg
Orthodontie Eemland
Reto
BIN System
Bike totaal
Soester Duinen Restaurant
Smaak keukens
Zwart Mul
Topkids
Auto smeeing

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88