SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Nieuw: vergelijkingsmodule voor particulieren

Donderdag 01 november 2018

“De bespaar-vriend voor het MKB én particulieren”


Arjan Luijben over zijn bedrijf: “KostenCheck bestaat zo’n 10 jaar en is gespecialiseerd in het realiseren van kostenbesparingen voor MKB-ondernemers. Afgelopen jaar hebben wij ons dienstenpakket fors uitgebreid. Sinds kort kunnen ook particulieren gebruikmaken van onze diensten en onze belangrijkste vakgebieden zijn nu: energie, zonnepanelen, LED-verlichting en telefonie. Lachend: ‘Je kunt niet overal specialist in zijn’.
De energiemarkt, met inmiddels 63 partijen in Nederland, kennen we door en door. Vooral op dit gebied kunnen we veel voor de klant betekenen, ook al omdat we voor onze klanten jaarlijks collectief circa 50 miljoen kWh elektra en 10 miljoen kuub gas inkopen.”

No cure no pay
“Fors besparen op je energiekosten vereist veel actuele kennis van de dagelijks wijzigende energiemarkt en kost veel tijd. Bedrijven en particulieren vinden al dat uitzoeken geen leuk werk. Wij wel. Voor ons is het een sport om een klant volledig te ontzorgen en te verbazen over de hoogte van zijn kostenbesparing. Onze werkwijze is helder: we werken op no cure no pay-basis en onze vergoeding is verwerkt in het energietarief van de klant. Die betaalt ons dus niets.”

Laagste prijs van Nederland
“Bij een energiebesparingtraject voor MKB’ers brengen we structuur en overzicht aan voor alle
energiegerelateerde zaken. We geven advies over het optimale inkoopmoment en de te kiezen nieuwe looptijd. Na het bepalen van het beste inkoopmoment kopen wij collectief gas en elektra in op de grootzakelijke markt waarbij onze klanten aantoonbaar goedkoper uit zijn in vergelijking met een individuele inkoop door de klant zelf. Bij ons is men verzekerd van de laagste energieprijs van Nederland.
De combinatie van het beste inkoopmoment en laagsteprijsgarantie zorgt ervoor dat wij veel trouwe MKB-klanten hebben. Uiteraard kan ook gekozen worden voor groene stroom, zonnestroom met teruglevering, etc. Ook na de overstap zijn we ongeveer dag en nacht bereikbaar voor advies.”

‘Stuur je factuur’
“Bedrijven die interesse hebben in onze dienstverlening vragen wij om een kopie van hun energienota te sturen. Wij doen daarna onderzoek en geven advies over o.a. gecontracteerd vermogen, aansluitwaarden
(is de meter niet te zwaar?), eventueel terug te vorderen energiebelasting, het voordeligste gasprofiel en het keuzetarief voor elektra (enkel of dubbel?). Vervolgens kan men ons machtigen voor energiebeheer.
Wij verzorgen dan alles, ook de overstap. Kiest men niet voor ons, dan zijn er geen kosten.”

Vergelijkingsmodule voor particulieren
“Met de vergelijkingsmodule op onze website zie je als particulier in slechts 3 eenvoudige stappen
meteen welke leverancier de beste deal heeft en weet je hoeveel je kunt besparen. We hebben een vergelijkingsmodule voor energie, mobiele telefonie, internet & telefonie, zorgverzekeringen en autoverzekeringen. Particulieren die voor onze dienstverlening krijgen een welkomstkorting die kan oplopen tot € 200,-. Ik nodig particulieren dan ook uit om onze website te bezoeken, overtuig jezelf.”

KostenCheck / Arjan Luijben, tel.: 035-602 82 86 / 06-51 32 33 91, arjan@kostencheck.nl, www.kostencheck.nl

 

Tekst en fotografie: Jeroen van Netten
 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

RZ techniek
WeFulfil
Bowling Overhees
BIN System
Personal Fitness
Bres advocaten
Smurfit Kappa
Krijkamp Den Oude
Mekenkamp Bouwbedrijf
Buijs Regiomakelaars
Veleka Logistics
bouwbedrijf van den hengel
Reijerse
HD security
Bike totaal
Topkids
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Handel schothorst
JeeGee Vastgoed
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Auto smeeing
De Staelenhoef
Van Ellen Slaapspecialist
Dijkstra
Boshuizen Hoveniers
De Jong accountants
Yourlease
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Mega Tegels
Brouwer systeemplafonds
Van de Ven for Office & More
ING
Hagen VakantieXperts
Lijf en visie
Intersport van Dam
Reto
FR Schilderwerken
Jager Bokdam De Visser
Smorenburg
Zwart Mul
Lex Verkley Banketbakkerij
PA van den Dijssel
Biofutura
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
Hekwerk Soest
Heineken
Hoogt
Boedelz
MidCoat
Soester Duinen Restaurant
Orthodontie Eemland
Wonnink voor binnen en buiten zonwering

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88