SO Soest
SO Soest
Het eerste elftal
Fraaie goal Tijmen

Fraaie goal Tijmen

JO14-3 Kampioen

JO14-3 Kampioen

O20 in actie

O20 in actie

Het onmisbare belang van vrijwilligerswerk voor SO Soest: Samen staan we sterk!

Vrijdag 18 augustus 2023

Inzet, Samenwerking en Passie: De drijvende krachten achter SO Soest

Binnen de dynamische wereld van een voetbalvereniging zoals SO Soest is er één factor die de kern vormt van alle activiteiten en vooruitgang - de onvoorwaardelijke inzet van vrijwilligers. Als organisatie draait SO Soest niet alleen om de spelers op het veld, maar ook om de gemeenschap eromheen die samenwerkt om een bruisende en succesvolle vereniging te creëren. Vrijwilligers vormen de levensader van onze club en zijn essentieel voor het realiseren van onze visie en doelen.

De motor achter SO Soest: Vrijwilligers als bouwstenen van succes
In een wereld waarin de nadruk vaak ligt op professionele voetbalclubs met grote budgetten en betaalde medewerkers, is SO Soest een gewone amateurvereniging met duizend leden die gedragen wordt door de kracht van gemeenschap en vrijwilligerswerk. Van de bar in de kantine tot het coachen van onze jeugdspelers, vrijwilligers zorgen ervoor dat alle aspecten van de vereniging soepel verlopen.

Vrijwilligers zijn betrokken bij diverse activiteiten, waaronder het organiseren van evenementen, het onderhouden van de accommodatie, het trainen van (jeugd)teams en nog veel meer. Hun toewijding en passie voor de club zorgen ervoor dat SO Soest kan floreren en groeien, seizoen na seizoen.

Van commentaar naar constructieve bijdrage: Samen maken we het verschil
De laatste tijd hebben we gemerkt dat er veel commentaar vanaf de zijlijn komt, zonder dat deze mensen actief betrokken zijn bij het reilen en zeilen van de vereniging. Hoewel feedback altijd waardevol is, moedigen we iedereen die kritiek levert aan om deel te nemen aan het vrijwilligerswerk. Het is gemakkelijk om te praten, maar het is constructiever om daadwerkelijk bij te dragen en verandering teweeg te brengen.

Als je denkt dat je ideeën hebt die onze vereniging kunnen verbeteren, waarom zou je dan niet de handen uit de mouwen steken en helpen om deze ideeën tot leven te brengen? Bij SO Soest verwelkomen we iedereen die zijn of haar expertise wil delen en zich wil inzetten voor onze club. We zijn trots op onze identiteit als een vereniging die gedragen wordt door vrijwilligers en die leeft van enthousiasme en samenwerking.

Seizoensstart: Een uitnodiging om samen te werken
Naarmate we aan het begin van een nieuw seizoen staan, groeit onze vereniging in omvang en ambitie. We zijn op zoek naar nieuwe trainers, coaches en andere vrijwilligers die willen bijdragen aan het succes van SO Soest. Of je nu een voetbalachtergrond hebt of andere vaardigheden en passies bezit die van waarde kunnen zijn, we nodigen je uit om je aan te sluiten bij ons vrijwilligersteam.

Laten we samen bouwen aan een vereniging die gedreven wordt door saamhorigheid, passie en positieve verandering. Laten we de kracht van vrijwilligerswerk omarmen; het hart van SO Soest vormt.

Wil je meedenken, meehelpen en/of meebouwen aan SO Soest? Stuur een bericht naar onze jeugdvoorzitter Razzo van Dam: jeugdvoorzitter@sosoest.nl

Samen staan we sterk, dat is de titel van ons clublied én de kracht van SO Soest!

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bloemendaal - SO Soest Zondag 10 december 14:00 uur
SO Soest O20 - Woudenberg O20 Dinsdag 12 december 20:30 uur
DSOV - SO Soest Woensdag 13 december 20:30 uur  
Soester Elftal - Baarns Elftal (vv Hees) Zaterdag 23 december 13:00 uur Vrouwen 15:00 uur Mannen

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

BIN System [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Boedelz [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Actiforce [kopie]
Wonnink [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Dijkstra [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Votrans [kopie]
Yourlease [kopie]
Heineken [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
MidCoat [kopie]
Overhees [kopie]
Hoogt [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Hengel [kopie]
ING [kopie]
Reto internetburo [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Bres [kopie]
KOK [kopie]
Reijerse [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Smorenburg [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
De Jong [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Optimum [kopie]
Kostencheck [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
WeFulfil [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Brouwer [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Van Hengstum [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Bikedeals [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Dam [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88