SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint bij Quick

SO Soest wint bij Quick

Eerste nederlaag voor O23-1

Eerste nederlaag voor O23-1

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Friday evening

Maandag 11 september 2023

Afgelopen vrijdag stonden weer 14 dames te trappelen om te gaan trainen. Een heerlijke zomerse dag was er al gepasseerd en een minstens net zo’n lekkere avond was net begonnen. 
Op het veld stonden een angstaanjagend aantal hoedjes de dames op te wachten met twee breed glimlachende heren! Hendry en Pieter waren de gelukkige deze keer. 

De training begon vrij rustig. Beetje inlopen, wat oefeningen met en zonder haring (oh nee de haring was vergeten!), en wat vuile meters voor de vergeten hoedjes. 
Toen iedereen eenmaal warm was ging Pieter met keeper Tanja aan de slag om alles over te dragen wat hij weet van het vak! Hendry droeg zijn kennis over aan de rest van de groep! Het was maar goed dat Ali B, Marco B of Mark O niet aanwezig waren want dan had de avond vast anders gelopen. “Onderlangs komen”, “erin komen” en “diep gaan” zijn termen die je als voetbal trainer mag roepen naar vrouwen, als zanger of directeur natuurlijk niet!!

Toen alle kennis was overgedragen stond en zelfverzekerde Tanja op de goal en de groep probeerde uit alle macht te scoren en dat viel niet mee! Goed gedaan Tanja!
Ook bij de partijvorm werden de keepers niet met rust gelaten!

Onder het genot van een natje en een droogje werd nog uitgebreid nagesproken over allerlei zaken. Het hele alfabet kwam zelfs voorbij! Stel maar geen vragen daarover… beter voor iedereen!

Hendry en Pieter, enorm bedankt voor de leuke en leerzame training. Uit betrouwbare bron is vernomen dat het direct in de praktijk is gebracht!

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

ING
Bouwbedrijf van den hengel
RZ techniek
PA van den Dijssel
Bres advocaten
Reto
Zoes!
Eemland diervoerders
De eetvilla
Brouwer systeemplafonds
Heineken
Bike totaal
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Jager Bokdam De Visser
Personal Fitness
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Voetbalshop
FR Schilderwerken
Lijf en visie
Handel schothorst
Biofutura
Smorenburg
HD security
Krijkamp Den Oude
JeeGee Vastgoed
Orthodontie Eemland
Boshuizen Hoveniers
BIN System
WeFulfil
Smurfit Kappa
De bedrijfsfiscalist
Bowling Overhees
Robey
Veleka Logistics
Postma party verhuur
Hopman zeevis spakenburg
Smaak keukens
Hagen VakantieXperts
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Dijkstra
Soester Duinen Restaurant
Van Ellen Slaapspecialist
Topkids
Reijerse
Mekenkamp Bouwbedrijf
Yourlease
Auto smeeing
Proef Soest
Zwart Mul
De Staelenhoef
De Jong accountants
Mega Tegels

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88