SO Soest
SO Soest
Gezellig Bram Bartels Toernooi

Gezellig Bram Bartels Toernooi

O16-1 blinkt uit in België

O16-1 blinkt uit in België 

O23-1 kampioen!!

O23-1 kampioen!!

Succesvol Veleka ITT

Succesvol Veleka ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Nieuwe verpakkingen in ons clubhuis

Maandag 11 september 2023

Op 1 juli 2023 is de nieuwe Single Use Plastic (SUP) wet van kracht geworden. Wat betekent deze nieuwe wet voor onze vereniging, en met name voor de verkoop van koffie en voedselverpakkingen in onze kantine?

De SUP wet heeft als doel de berg plastic afval te verminderen, een doel waar SO Soest volledig achter staat. Onze vereniging heeft duurzaamheid als een belangrijke ambitie in haar beleidsvisie vastgelegd. De SUP wet schrijft voor dat Single Use Plastic (plastic voor eenmalig gebruik) producten niet langer gratis mogen worden verstrekt. Door de wettelijke invoering van een SUP-bijdrage wordt het gebruik ervan ontmoedigd.

Als we deze wetgeving vertalen naar de situatie bij SO Soest, betreft dit voornamelijk de plastic snack- en voedselbakjes. Ook de kartonnen koffiekoppen zijn voorzien van bioplastic en vallen daarom onder de SUP-regelgeving.

In de afgelopen periode is er gezocht naar alternatieven voor deze producten, en die zijn gevonden! Voor de friet- en snackbakjes stappen we over op varianten die volledig gemaakt zijn van 100% suikerriet. Deze zijn volledig composteerbaar, de grondstof is goed beschikbaar en vrij van plastic. Voor de koffiebekers gaan we over op een variant die, in tegenstelling tot de gewone bekers met een laagje PE-plastic, een watergedragen coating aan de binnenkant heeft. Deze bekers zijn 100% composteerbaar.

Helaas zijn de inkoopprijzen van deze alternatieven aanzienlijk hoger, en we ervaren ook hogere inkoopkosten voor voedsel en drank. Daarom zien we ons genoodzaakt om de verkoopprijzen in onze kantine per direct te verhogen.

De SUP regelgeving wordt per 1 januari 2024 aangescherpt en blijft onderhevig aan veranderingen. We houden deze ontwikkelingen nauwlettend in de gaten en zullen aanpassingen doorvoeren wanneer dat nodig is.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bas Bakker Toernooi Zaterdag 22 juni
Feestje Klup van 100 Zondag 30 juni
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Boedelz [kopie]
KOK [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
WeFulfil [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Dijkstra [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Kostencheck [kopie]
MidCoat [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Overhees [kopie]
Smorenburg [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Bikedeals [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Hoogt [kopie]
Heineken [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Hengel [kopie]
ING [kopie]
Brouwer [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Yourlease [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Actiforce [kopie]
De Jong [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Dam [kopie]
Wonnink [kopie]
BIN System [kopie]
Votrans [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Bres [kopie]
Optimum [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Reijerse [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88