SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

SO Soest verliest van SDO

SO Soest verliest van SDO

SO Soest stunt tegen Huizen

SO Soest stunt tegen Huizen

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

SO Soest-trui weer te bestellen

SO Soest-trui weer te bestellen 

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

De Meer te sterk voor Soest

Zondag 01 oktober 2023

Onder fantastische zonnige omstandigheden speelde SO Soest een moeizame wedstrijd bij De Meer in Amsterdam. In de omgeving van het voormalige Ajax-stadion, voor veel supporters van de rood-witten toch wel 'heilige grond' was de tegenstander in de nog jonge competitie beter dan Soest.

De Meer, vorig jaar gedegradeerd uit de eerste klasse, heeft zich deze zomer flink versterkt en dat was zondagmiddag goed te zien. Individueel goede spelers die sterk zijn in de duels, beschikken over techniek en snelheid en een goed ingespeeld team vormen. 

Soest kon redelijk meekomen met de tegenstander, maar echt noemenswaardige mogelijkheden kon de ploeg niet creëren. De thuisploeg kon dat wel en na vijf minuten moest Hein Janmaat al een flinke vliegreis naar de winkelhaak maken om een bal uit de kruising te tikken.

De Meer bleef dreigend en loerde op de ruimtes die Soest weggaf. Zo ontstond de openingstreffer. Een aanvallende actie van Soest stierf in schoonheid en via de tegenaanval was de rechtsbuiten in no time bij het doel van Hein die met een schuiver kansloos werd gelaten. Trainer Bas Dreef: ,,Die goal was wel een domper, tot dan toe hadden we weinig weggeven en bij die goal werd onze grensrechter genegeerd door de scheidsrechter. Dat vond ik opmerkelijk. 

In de tweede helft zette De Meer nog een tandje extra en Soest verloor te vaak en te snel de bal. Dat de spelers bleven knokken voor een resultaat was bewonderenswaardig en dat werd ook beloond met de fraaie gelijkmaker. Michael Pashley zag de ruimte achter Tijmen Brons. Hij stuurde de Soest-spits diep en met een fraaie aanname en beheerste afronding schoot Tijmen zijn tweede seizoenstreffer binnen.

De vreugde om de gelijkmaker en de hoop op een resultaat werd al snel gesmoord, want vijf minuten later kwam De Meer voor de tweede keer op voorsprong. Een geplaatst schot van een meter of twintig zeilde onder de lat naar binnen en Soest kon weer van voor af aan beginnen. Bas Dreef: ,,Na die 1-1 hadden we even het momentum, maar dat werd teniet gedaan door dat zwabberschot van afstand. Daarna hebben we nog drie grote kansen gehad op de gelijkmaker en hebben we alle registers opengetrokken om een goal te forceren. Toen creëerde de Meer veel kansen in de omschakeling."

De thuisploeg wist, ondanks een surplus aan kansen, niet meer te scoren en dat betekende dat De Meer de maximale score haalt met zes uit twee. ,,De uitslag is niet geheel onterecht, maar een punt was niet heel onrealististisch geweest in mijn ogen", besloot Bas Dreef de analyse.

Soest zit even in de wachtkamer en ontvangt komende zondag het Rotterdamse Antibarbari op de Bosstraat. Aftrap 14 uur. 

Opstelling SO Soest: Hein Janmaat; Nico Safarov (80. Rik Hooft), Michael Pashley, Niels Kuus (67. Stef Herder), Bas Epskamp; Luc Hooft, Sander Kijzer, Thijn Horvers (46. Jim van den Berg); Nanna Calf (67. Kevin Duman), Olav Kuus (46. Ilias Bezzahi), Tijmen Brons

40. 1-0
58. 1-1 Tijmen Brons
63. 2-1


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Soester Duinen Restaurant
Orthodontie Eemland
Auto smeeing
Zwart Mul
Bike totaal
Krijkamp Den Oude
ING
RZ techniek
Voetbalshop
Postma party verhuur
Biofutura
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Boshuizen Hoveniers
PA van den Dijssel
De bedrijfsfiscalist
Jager Bokdam De Visser
Smurfit Kappa
Smorenburg
BIN System
De eetvilla
Handel schothorst
Bres advocaten
Topkids
Veleka Logistics
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
HD security
De Jong accountants
JeeGee Vastgoed
Proef Soest
Hopman zeevis spakenburg
Heineken
Dijkstra
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Robey
Smaak keukens
Mega Tegels
Personal Fitness
Eemland diervoerders
Bowling Overhees
Hagen VakantieXperts
FR Schilderwerken
WeFulfil
Yourlease
Lijf en visie
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Reijerse
Bouwbedrijf van den hengel
Van Ellen Slaapspecialist
De Staelenhoef
Brouwer systeemplafonds
Zoes!

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88