SO Soest
SO Soest
Daan Brouwer naar FC Utrecht

Daan Brouwer naar FC Utrecht

O23 verliest bij Hooglanderveen

O23 verliest bij Hooglanderveen

Blauw
Succesvolle jubileumkaartavond

Succesvolle jubileumkaartavond

Blauw2
Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

 

Fraaie overwinning op Olympia'25

Fraaie overwinning op Olympia'25

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Buijs Regiomakelaars 25 jaar actief in Soest

Dinsdag 17 oktober 2023

Caroline Jagtenberg: ‘Ik ken Soest als mijn broekzak’

Van Vredehofstraat tot Klaarwaterweg en van Koninginnelaan tot Kastanjelaan. Overal in Soest worden huizen te koop aangeboden. Buijs Regiomakelaars is een bekende naam die op de te-koop-borden te zien is. Wij spraken met eigenaar/directeur Onno Buijs en vestigingsleider Soest-Baarn Caroline Jagtenberg.

Soest is ideaal
Over een aantal maanden, op 1 januari 2024, viert Buijs een bijzonder jubileum. Dan is het 25 jaar geleden dat Buijs Regiomakelaars een kantoor in Soest startte. Onno Buijs, zelf makelaar vanaf 1991, werkt graag in de regio Midden-Nederland. ,,Ik vind het al een kwart eeuw harstikke leuk om hier actief te zijn. In Soest is een gemêleerde doelgroep met veel ondernemers en gezinnen. Deze plaats is ideaal om je kinderen op te laten groeien. In Soest zijn goede scholen, er is veel natuurschoon en met Utrecht en Amersfoort heb je de steden dicht in de buurt. De Soesters zijn heel gedreven en komen graag in actie. Wat ons kantoor onderscheidt? Wij zijn de enige makelaar in Soest met een netwerk buiten het dorp. Wij hebben namelijk ook kantoren in Hilversum, Blaricum en Amersfoort. Zo kunnen onze klanten profiteren van onze uitgebreide expertise in deze mooie regio.”

Caroline Jagtenberg is een ervaren makelaar. De inwoonster van Soest kijkt terug op vele jaren in de makelaardij. ,,Ik woon 37 jaar in Soest en ken het dorp als mijn broekzak. De Eem, de duinen, de polders, de Eng, Soest-Zuid, ’t Hart, Klaarwater, Boerenstreek, al die plekken hebben geen geheimen meer voor mij. Dat is geen verdienste hoor. Gewoon een kwestie van geïnteresseerd zijn in je omgeving en bezig zijn met je vak.”

Caroline beseft dat het uitdagende tijden zijn in deze markt. ,,Het huizenaanbod is schaars. Een lastige markt, maar dat maakt het werk uitdagend voor ons team. Ik wil mensen die in Soest op zoek zijn naar een leuk huis gaan helpen met de aankoop. Met ons Soester team dat bestaat uit Henriette Beijersbergen (commercieel en binnendienstmedewerker) en Wessel de Jong (vastgoedadviseur – medewerker binnendienst) gaan wij die uitdaging aan. Onze communicatie is sterk, wij werken met korte lijnen. De klant kan ons goed bereiken, dat krijgen wij mee als pluspunt in de reviews. Met bijvoorbeeld de app kan er snel geschakeld worden met onze binnendienst.”

Emotie
Caroline houdt van het vak. ,,Meedenken en meevoelen, want wat je niet moet onderschatten is de emotie. Achter de verkoop of aankoop van een huis schuilt altijd een persoonlijk verhaal. Het is belangrijk dat de makelaar empathie heeft. Een huis is een belangrijk onderdeel van de driehoek relatie-gezin/werk/huis. Dat moet je aanvoelen en dat maakt dit vak ook zo mooi.”

Eigen Woning Website
,,Hoe wij onze klanten optimaal van dienst zijn? Ik geef een voorbeeld. Dat is onze ‘Eigen Woning Website’. Elke woning die wij beschikbaar hebben heeft een eigen webpagina met daarbij een fysieke kaart met informatie en een QR-code. Geen dikke brochures meer, maar up-todate-info.”


Buijs Regiomakelaars Soest
Vestiging Soest-Baarn Burgemeester Grothestraat 13
035-6032737

soest@buijsregiomakelaars

www.buijsregiomakelaars.nl

Tekst: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

TOV - SO Soest Zaterdag 25 april 15:00 uur
40ste Voetbalkamp Van 28 april t/m 1 mei
SO Soest - Hooglanderveen Zaterdag 2 mei 15:00 uur
Multi Sportevent - Jubileumevent Donderdag 7 mei
Receptie met aansluitend feestavond Vrijdag 8 mei Vanaf 17:00 uur
Brunch van de Eeuw Zaterdag 9 mei Vanaf 11:00 uur
Eeuwfeest in de tent Zaterdag 9 mei
Ouder/kind-toernooi Zaterdag 9 mei
Fietstocht Jubileumevent Zondag 10 mei
Achterveld - SO Soest Zaterdag 16 mei 14:30 uur
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 15:00 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Buijs Regiomakelaars
Intersport van Dam
MidCoat
Reto
BIN System
Personal Fitness
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bres advocaten
RZ techniek
bouwbedrijf van den hengel
HD security
Boedelz
Biofutura
Reijerse
Boshuizen Hoveniers
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Orthodontie Eemland
Auto smeeing
Smurfit Kappa
Jager Bokdam De Visser
Van de Ven for Office & More
FR Schilderwerken
Lex Verkley Banketbakkerij
WeFulfil
Krijkamp Den Oude
De eetvilla
Van Ellen Slaapspecialist
Heineken
Hoogt
De Staelenhoef
Bowling Overhees
Brouwer systeemplafonds
Mega Tegels
Handel schothorst
Hagen VakantieXperts
Dijkstra
Topkids
Veleka Logistics
Zwart Mul
Hekwerk Soest
Soester Duinen Restaurant
Bike totaal
JeeGee Vastgoed
ING
Yourlease
hopman zeevis spakenburg
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
PA van den Dijssel
Smorenburg
Mekenkamp Bouwbedrijf
De Jong accountants
Lijf en visie
Scholten Jasmijn bloemen & planten

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88