SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Mister W

Maandag 30 oktober 2023

Vrijdag 27 oktober was het weer tijd voor een training van de dames 30+! Wederom was er weer een leuke trainer die de training kwam verzorgen. Een hoedjes-spektakel stond al klaar en zelfs Team Geel was van zolder gehaald! Niemand minder dan Mister W aka Hardy Wold verzorgde de training. Niet voor niets was deze trainer gevraagd voor deze specifieke training, want de W staat in dit geval niet voor Wold ;)

Mister W is namelijk de man achter de vrouwentak. Hij bemoeit zich (in de goede zin van het woord) met alle dames en vrouwen teams en zorgt ervoor dat alles op rolletjes blijft lopen. Mister W moest er deze training voor zorgen dat er nog een vrouw zou aanmelden want er was een nieuwe dame die mee trainde. Al snel bleek dat ze een enorme aanwinst voor het team was en werd al geronseld voor andere vouwenteams, maar gelukkig voor ons zonder succes, wat wel een succes was, was dat deze nieuwe dame zich heeft aangemeld en aanstaande vrijdag al te bewonderen is bij KVVA! Iedereen is welkom om de kunsten van VR 30+ te komen bewonderen.

Even terug naar de training, waar rondjes werden gelopen, met de klok mee en tegen de klok in. Naar binnen en achteruit weer naar buiten. Niet iedereen kwam daar zonder kleerscheuren vanaf. Later moest er met militaire precisie overgepast worden, zo niet dan werd er opgedrukt. nog veel later moesten zelfs woord en daad onthouden worden, want deze werden nog wel eens omgewisseld als je niet zat op te letten. De partijvorm werd op een veld gespeeld die meer leek op lange Jan dan op een voetbalveld. En de afwerkvorm had even een aanloopje nodig voor iedereen het door had. Niet alleen de lijven, maar ook de hersenen moesten dus flink aan de bak! Resultaat was wel dat de tweede partijvorm op Lange Jan veel beter ging! Progressie was geboekt!

Onder het genot van een drankje werden belangrijke zaken geregeld. Het teamweekend werd alvast vastgelegd. Helaas is dit een womens-only event. Geen trainers toegestaan.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eerste training selectie senioren Donderdag 6 augustus
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

BIN System
Biofutura
Bowling Overhees
Jager Bokdam De Visser
Handel schothorst
Buijs Regiomakelaars
Bike totaal
Scholten Jasmijn bloemen & planten
ING
JeeGee Vastgoed
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
FR Schilderwerken
Boedelz
bouwbedrijf van den hengel
Hoogt
Lijf en visie
Van Ellen Slaapspecialist
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
De Jong accountants
Reijerse
PA van den Dijssel
Auto smeeing
Veleka Logistics
RZ techniek
MidCoat
Bres advocaten
Intersport van Dam
Boshuizen Hoveniers
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
De Staelenhoef
Mekenkamp Bouwbedrijf
Dijkstra
Orthodontie Eemland
WeFulfil
hopman zeevis spakenburg
Zwart Mul
Smorenburg
Hagen VakantieXperts
Lex Verkley Banketbakkerij
Heineken
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Personal Fitness
HD security
Brouwer systeemplafonds
Hekwerk Soest
Topkids
Yourlease
Smurfit Kappa
Mega Tegels
Reto
Krijkamp Den Oude
Van de Ven for Office & More

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88