SO Soest
SO Soest
Offday tegen Nieuwland

Offday tegen Nieuwland

11-5 Team van de Week

11-5 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

NVC JO17-1 - so Soest JO17-1

Dinsdag 30 januari 2018

Na de verloren toss wisselde de teams van speelhelft en kon Soest aftrappen. NVC zetten hoog druk en wist vaak voor hun man te komen. Soest bleef doen wat zei altijd doen namelijk opbouwen. Dit leiden in het begin van de wedstrijd, die met harde en koude wind gespeeld werd, tot veel duels die vooral werden gewonnen door de grote jongens van NVC. Omdat Soest werd overlopen kreeg NVC ook een paar kansen en een van die kansen leidde tot de 1-0. NVC had moeite met kansen creëren door het midden daarom begonnen ze meer op de voorzetten te spelen. Een voorzet werd door NVC met een halve omhaal op de paal geschoten, de bal kaatste terug in de voeten van een speler van NVC die op open goal kon inschieten, de 1-0. Na dit doelpunt was NVC minder fel en won minder duels. Soest begon elkaar meer te vinden en kreeg nu ook een paar kansen, terwijl NVC ook kansen bleef creëren. Soest speelde nu beter over ondanks er eigenlijk niet genoeg werd vrij gespeeld door soest, maar het baltempo ging wat omhoog en NVC werd wat zwakker en daar werd van geprofiteerd door Didier die de 1-1 maakten en later nog op de lat schoot met een vrijebal. Deze vrijebal leidde tot een gele kaart voor de keeper die de bal met opzet buiten de 16 meter gebied met zijn hand wegtikte (een duidelijk rode kaart). Na nog wat spelen werd Soest steeds wat sterker ten opzichte van NVC die wat zwakker werd. Soest was nog niet de oude en er was nog niet genoeg beweging zonder de bal maar we konden de rust en beter de 2e helft in gaan.

Tweede helft en NVC trapte af. Het baltempo van Soest lag nu hoger en er was meer druk vooruit. Eindelijk brak er een periode waarin Soest de touwtjes in handen had. Dit leidde tot een doelpunt in de 44ste minuut van Youp op aangever van Valentijn. Later bleef Soest de bal nog een periode hebben en dat leidde tot nog een doelpunt van Youp op aangever van Didier. Het stond nu 1-3 in de 67ste minuut en NVC ging veel aanvallender spelen. Soest had daar weinig antwoord op en zakte wat in. In deze periode stond Soest onder druk en creëerde NVC veel kansen dit leidde nog tot de 2-3. Dit was ook de eindstand. Een terechte overwinning waarbij Soest niet geweldig speelde en NVC wel goed speelde.

 

Opstelling: Hein Janmaat, Joep Janmaat (Max Veen) Luc Hooft©, Stan van Asch, Huey de Jong, Viktor Koene (Tom Picelli) Valentijn Hop, Niels Kuus, Didier Aprahamian, Youp van Zonneveld, Lucas van Loon (Lasse Wagenaar)

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - TOV (Dag van de Club) Zaterdag 29 maart SO Soest - TOV DAG VAN DE CLUB 15:00 uur Na afloop zanger Ronald Reinhart
Walking Football Toernooi Dinsdag 22 april Walking Football Toernooi  13:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bres advocaten
Brouwer systeemplafonds
Van de Ven for Office & More
Handel schothorst
Reijerse
Boedelz
Van Ellen Slaapspecialist
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Lex Verkley Banketbakkerij
Hoogt
Lijf en visie
Auto smeeing
De eetvilla
Personal Fitness
MidCoat
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Orthodontie Eemland
BIN System
Yourlease
Buijs Regiomakelaars
Biofutura
De Staelenhoef
Smorenburg
Bike totaal
Heineken
Mega Tegels
Reto
FR Schilderwerken
Soester Duinen Restaurant
Mekenkamp Bouwbedrijf
hopman zeevis spakenburg
WeFulfil
HD security
ING
De Jong accountants
Hekwerk Soest
Dijkstra
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Topkids
Hagen VakantieXperts
RZ techniek
Smurfit Kappa
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bowling Overhees
Intersport van Dam
bouwbedrijf van den hengel
PA van den Dijssel
Veleka Logistics
Krijkamp Den Oude
JeeGee Vastgoed
Jager Bokdam De Visser
Zwart Mul
Boshuizen Hoveniers

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88