SO Soest
SO Soest
JO11-6 Team van de Week

JO11-6 Team van de Week

Jeugd wint voorronde NK Penaltyschieten

Jeugd wint voorronde NK Penaltyschieten

JO14-4 naar Volendam

JO14-4 naar Volendam

Sterk SO Soest wint van DSOV

Sterk SO Soest wint van DSOV

Nieuwjaarstoespraak Ries de Jong

Vrijdag 05 januari 2024

Hieronder volgt een samenvatting van de nieuwjaarstoespraak van voorzitter Ries de Jong: 

Iedereen een gelukkig, gezond, en sportief 2024: Proost op een nieuw jaar!

Inleiding: Reflectie op het snel voorbijgaan van de tijd

Weer een nieuw jaar is aangebroken, en het lijkt alsof elk nieuw jaar steeds sneller voorbijgaat. Misschien komt dat door de leeftijd. Velen van ons maken bij de start van een nieuw jaar weer goede voornemens, variërend van stoppen met roken tot minder drinken en meer sporten.

Trainersduo en Seizoen Reflectie

Terugblik op het afgelopen voetbaljaar

Onze club heeft ook voornemens, en we hopen oprecht dat deze worden gerealiseerd. Trainer Bas Dreef en Jordie Brouwer blijven komend seizoen het trainersduo voor Soest 1. Gesprekken met de verdere staf en O23 zijn gaande. Het afgelopen jaar onder Bas met een verjongd eerste elftal was spannend, vooral door de versterkte degradatieregeling. De climax van het seizoen was de laatste wedstrijd tegen Sporting, die resulteerde in een 1-5 overwinning en het veiligstellen van de achtste plaats.

Besluiten en veranderingen

Het jaar 2023 was een mooi voetbaljaar zonder Covid-onderbrekingen. Legendarisch was het besluit om na 97 jaar afscheid te nemen van de zondag als speeldag voor Soest 1. Het bestuur heeft vernieuwingen ondergaan, met nieuwkomers Razzo van Dam, Koen Dessens, Jasper Kuperus en Hans van Dijk. Het nieuwe beleidsplan 2023-2026 en gemoderniseerde statuten zijn vastgesteld.

Toekomstplannen en vacatures

Vooruitkijkend naar het seizoen 2024-2025 zijn er verschillende vacatures binnen de club. Denk aan een assistent voor G-voetbal senioren, jeugdsecretaris, jeugdcoördinator, scheidsrechters, en andere functies. Het bestuur overweegt de invoering van een puntensysteem om vrijwilligerswerk te stimuleren.

Tijdens de ALV van oktober heb ik aangegeven dat ik als voorzitter stop na de ALV 2024. Het is dan mooi om na negen jaar voorzitterschap het stokje over te dragen. Op dit vlak is verder nog niets nieuws te melden, eventuele kandidaten kunnen zich melden.

Betrokkenheid en verantwoordelijkheid

Clubcultuur en Vrijwilligersbeleid

De club draait op vrijwilligers, en het is belangrijk om hier verantwoordelijkheid voor te nemen. Een toekomstig vrijwilligersbeleid met de 5 b’s (binnenhalen, begeleiden, belonen, behouden en beëindigen) wordt overwogen.

Oproep tot Bewustzijn

Onze voetbalclub is meer dan alleen voetbal; het is een plek om samen te komen, vriendschappen te sluiten en elkaar te helpen. We moeten ook aandacht hebben voor negatieve aspecten zoals pestgedrag en scheldpartijen en elkaar durven aanspreken.

Afsluiting en Waardering

Uitreiking Blauwe Leeuw Trofee

Ik sluit af, maar niet voordat ik de Blauwe Leeuw Trofee 2023 heb uitgereikt. Deze trofee symboliseert waardering voor vrijwilligers, zoals Debby Korf, die dit jaar wordt geëerd voor haar jarenlange inzet.

Debby Korf: Een Vrijwilliger van Betekenis

Debby, moeder van vijf kinderen, heeft zich op verschillende manieren ingezet binnen de club, van leidster en trainer tot organisator van jeugdevenementen. Haar bijdrage aan het G-jeugdvoetbal is ook opmerkelijk. Dank voor je toewijding, Debby, en we hopen nog vele jaren op jouw inzet te kunnen rekenen.

Afsluiting en Proost op 2024

Laten we samen proosten op een prachtig 2024, met waardering voor al onze vrijwilligers en de hoop op een voorspoedig jaar voor onze club, SO Soest.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Roda'23 - SO Soest Zondag 28 april 14:00 uur
Voetbalkamp Maandag 29 april tot en met donderdag 2 mei 
SO Soest - Bloemendaal Zondag 12 mei 14:00 uur
ZSGO/WMS - SO Soest Maandag 20 mei (Tweede Pinksterdag) 14:00 uur
SO Soest - Hooglanderveen (DAG VAN DE CLUB) Zondag 26 mei 14:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

Brouwer [kopie]
Optimum [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Hengel [kopie]
MidCoat [kopie]
Boedelz [kopie]
ING [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Votrans [kopie]
Bikedeals [kopie]
Van Hengstum [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Heineken [kopie]
Bres [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Yourlease [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Kostencheck [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
De Jong [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Reijerse [kopie]
Dijkstra [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Actiforce [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
BIN System [kopie]
Hoogt [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
WeFulfil [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Dam [kopie]
Wonnink [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Smorenburg [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Overhees [kopie]
KOK [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Postcodestroom [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88