SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint ruim van Renswoude

SO Soest wint ruim van Renswoude

SO Soest stunt tegen Huizen

SO Soest stunt tegen Huizen

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Nieuws over het Oudervoetbal

Zaterdag 03 februari 2024

Oudervoetbal...maar ouder dan wie en hoe oud moet je dan zijn? Nou Ouder staat in deze context voor het Ouder zijn van een kind dat bij SO Soest speelt. Maar ook als je geen kinderen hebt of niet spelende kinderen ben je zeker welkom. Het gaat eigenlijk om het gezellig balletje trappen met elkaar en daarna een leuke derde helft in de kantine.

Na de feestdagen mochten we op 27 januari weer. Sommige met wat zware benen van de avond ervoor, sommige die niet konden omdat ze daarvoor al getraind hadden op vrijdag en natuurlijk met wat nieuwe gezichten. 

Ondanks dat er elke keer wordt gezegd dat de teams niet eerlijk verdeeld zijn mocht Melanie die taak weer uitvoeren. Iedereen met blauw bij elkaar! Lekker makkelijk aangezien de rest groen aan had. En dan die enkeling die toch weer groen aan had.

Met 20 man/vrouw op een half veldje was het druk en toch moesten we hollen! Het was een leuke pot. De één kreeg een nieuwe tattoo van een bal en de ander een body check... wat nou vriendelijke potje voetballen. Het fanatisme krijg je er niet uit ook niet bij oudervoetbal. 
De laatste minuten mochten de kinderen ook mee doen en wat is er dan leuker als je als 11-jarige het winnende doelpunt maakt!
Gwdouched en wel in de kantine zijn we alles op het veld weer vergeten en proosten we op weer een gezellige zaterdagavond op de club en misschien nog elders....

Wil je ook meedoen? 
Zaterdag 2 maart om 16:30 gaan we weer.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - PVCV (oefen) Dinsdag 20 oktober 20:30
Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 24 oktober 14:30 uur  
SO Soest - SDO Zaterdag 31 oktober 15:00 uur
Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Jong accountants
Yourlease
Krijkamp Den Oude
Smurfit Kappa
De bedrijfsfiscalist
Robey
Zoes!
Handel schothorst
Personal Fitness
Reijerse
De Staelenhoef
Reto
Dijkstra
ING
Topkids
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Soester Duinen Restaurant
Eemland diervoerders
Veleka Logistics
Hagen VakantieXperts
Voetbalshop
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bike totaal
Smaak keukens
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
JeeGee Vastgoed
Smorenburg
Boshuizen Hoveniers
Brouwer systeemplafonds
Bouwbedrijf van den hengel
Auto smeeing
BIN System
RZ techniek
Hopman zeevis spakenburg
Bowling Overhees
Biofutura
Heineken
De eetvilla
Jager Bokdam De Visser
WeFulfil
Orthodontie Eemland
PA van den Dijssel
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
HD security
Postma party verhuur
Bres advocaten
Mega Tegels
Proef Soest
FR Schilderwerken
Lijf en visie
Zwart Mul
Van Ellen Slaapspecialist

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88