SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Wijnhandel-Slijterij Brouwer: Startklaar voor het buitenleven

Woensdag 24 april 2024

Derde vestiging geopend

Wim Brouwer eigenaar van Wijnhandel-Slijterij Brouwer heeft een nieuwtje. Naast de vestigingen in Soest en Maarn heeft het Brouwer-team de derde slijterij geopend in Voorthuizen. ,,Een bijzondere plaats met veel toeristen," vertelt Wim enthousiast. ,,Een andere dynamiek, maar wel heel erg leuk. Onze filiaalmanager Annemarie, voorheen werkzaam in Maarn, gaat nu aan de slag in Voorthuizen. Dit opent weer nieuwe mogelijkheden voor groei en ontwikkeling binnen ons team. Zo blijven wij groeien."

Het is eind april, de knoppen in de bomen ontluiken, en de belofte van warme voorjaarsdagen hangt in de lucht. Wat is er beter dan het buitenleven te omarmen met een goed glas rosé? Wim bevestigt dit volmondig: ,,Wij hebben alles in huis voor het buitenleven. Neem bijvoorbeeld ons assortiment met heerlijke rosés en voorjaarsbieren. Rosé wijn is er in alle soorten en maten, van fris en droog tot intens en fruitig. Geen warme dag is compleet zonder een heerlijk glas rosé. Ons assortiment rosé wijnen komt uit toonaangevende wijnlanden en is gemaakt van diverse druivenrassen. Ik zou zeggen; laat je informeren en ontdek het moois van de verschillende roségebieden."

,,Laten we de voorjaarsbieren niet vergeten. Deze worden om verschillende redenen gewaardeerd, zoals het gebruik van verse ingrediënten die bijdragen aan een levendige smaak en aroma, de verfrissende smaken die perfect passen bij het vernieuwende gevoel van de lente, en de diversiteit aan smaken en stijlen die elke bierliefhebber zal bekoren.”

Maar niet alleen exotische versnaperingen vullen de schappen van Wijnhandel-Slijterij Brouwer. Lokale pareltjes zoals het Soester Engh-bier, speciaal gebrouwen door Brouwerij Van Steenberge, vormen een trotse aanvulling op het assortiment. ,,Deze biersoort hebben wij in vijf varianten, elk met zijn eigen karakter," vertelt Wim. ,,Mooi toch dat we zo’n lokale lekkernij aan kunnen bieden. Leuk om te krijgen, ook leuk om cadeau te doen en bovendien verkrijgbaar in de betere lokale horeca!"

Het buitenleven vraagt niet alleen om verfrissende dranken, maar ook om passende voorzieningen voor feestelijke gelegenheden. Daarom biedt Brouwer verhuur van biertap en glaswerk aan en uiteraard de mogelijkheid om de drank te verzorgen en zelfs contact te leggen met lokale cateraars. ,,Wij werken samen met lokale verhuurpartners voor het verkrijgen van tafels, stoelen en bestek”, vult Wim aan.

Voor wie de winkel niet kan bezoeken, biedt de webshop uitkomst. Bestellingen worden zelfs op dezelfde dag gratis bezorgd binnen een aantal lokale gebieden bij een minimumbestelling van € 50,00.

Proef, Smaak en Beleef
Tot slot, markeer alvast 19 juni in je agenda voor het speciale evenement ‘Proef, Smaak en Beleef’, georganiseerd door Wijnhandel-Slijterij Brouwer samen met lokale partners Boekhandel Van de Ven, de Alexanderhoeve en SMAAK Keukens. Een avond vol wijnproeverijen, culinaire hoogstandjes en culturele ontdekkingen, gegarandeerd een smaakvolle ervaring. Locatie: SMAAK Keukens aan de Birkstraat.

Wijnhandel-Slijterij Brouwer is een essentiële stop voor iedereen die het beste wil halen uit het buitenleven, met een breed scala aan dranken, lokale lekkernijen en ongeëvenaarde service. Kom langs op Plein van Zuid 32 of bezoek de website op www.wijnhandel-slijterij.nl voor een prima selectie van dranken en meer.

Meer info: https://wijnhandel-slijterij.nl/

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest - Candia'66 (beker) Zaterdag 30 augustus 15:00 uur
Hooglanderveen - SO Soest (beker) Zaterdag 6 september 15:15 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur
Jonathan - SO Soest (beker) Zaterdag 13 september 15:00 uur
SO Soest - Loosdrecht (competitiestart) Zaterdag 20 september 15:00 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 27 september 17:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Buijs Regiomakelaars
Hoogt
FR Schilderwerken
Reijerse
Bowling Overhees
Smorenburg
BIN System
hopman zeevis spakenburg
Bres advocaten
Reto
Yourlease
Hekwerk Soest
Veleka Logistics
RZ techniek
De Staelenhoef
Dijkstra
Personal Fitness
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smurfit Kappa
Mekenkamp Bouwbedrijf
Biofutura
MidCoat
Mega Tegels
Hagen VakantieXperts
Boshuizen Hoveniers
ING
Zwart Mul
Jager Bokdam De Visser
Boedelz
Orthodontie Eemland
Topkids
Van Ellen Slaapspecialist
WeFulfil
HD security
Heineken
Van de Ven for Office & More
Lijf en visie
Soester Duinen Restaurant
bouwbedrijf van den hengel
Auto smeeing
De eetvilla
JeeGee Vastgoed
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bike totaal
De Jong accountants
Lex Verkley Banketbakkerij
Brouwer systeemplafonds
Intersport van Dam
Krijkamp Den Oude
PA van den Dijssel
Handel schothorst

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88