SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Edwin Presser zegt Soest gedag

Donderdag 13 juni 2024

Edwin Presser, een ondernemende visionair met een scherp oog voor zakelijke kansen, neemt afscheid als sponsor van SO Soest vanwege zijn verhuizing naar Georgië. Edwin was jarenlang een betrokken vendelier voor de club, mede namens De Birkt en d’Oude Enghe. Met talrijke succesvolle projecten in binnen- en buitenland op zijn naam, heeft hij zich bewezen als een gedreven ondernemer. Zijn ervaring strekt zich uit van regionaal zakendoen tot omvangrijke internationale vastgoedprojecten voor padelbanen en resorts. Daarnaast is hij actief als voetbalmakelaar.

Op- en verkoop van bedrijven
Edwin Presser grijpt elke kans met beide handen aan. ,,Ik koop regelmatig failliete bedrijven op. Na een reorganisatie en een nieuwe bedrijfsstrategie verkoop ik ze weer zodra ze winstgevend zijn. Ik ontwikkel zelf de strategie, stel de financiële plannen op en bedenk de marketingactiviteiten. Voor de uitvoering huur ik mensen in.” Een voorbeeld van zijn succesvolle projecten is het pompstation De Birkt met autoverhuurbedrijf. “Binnen vier jaar had ik er een goedlopend bedrijf van gemaakt en vervolgens verkocht. Ondanks mijn gebrek aan kennis over benzine en autoverhuur, geloof ik dat branchekennis niet nodig is. Alles valt immers te leren. En als je iets niet weet, kun je altijd experts inhuren.”

Voetbalmakelaar
Naast het opknappen en verkopen van bedrijven, houdt Edwin Presser zich bezig met verschillende nevenactiviteiten. Zijn hele leven is hij al actief in de voetbalwereld. Na zijn eigen voetbalcarrière, die eindigde door een zwakke knie, richtte hij zich op het geven van voetbaltraining. ,,Tijdens mijn trainerschap kwam ik in contact met veel voetballers. Dankzij mijn juridische kennis begon ik hen te begeleiden bij het tekenen van nieuwe contracten. Zo werd ik voetbalmakelaar.”

De sportactiviteiten in zijn bedrijf zijn uitgebreid met padel en sinds kort heeft het bedrijf een licentie gekregen voor het alleenrecht in Nederland voor Teddy Padel (zie foto). Dit zijn padelactiviteiten voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Hier leren kinderen de eerste slagen van padel en zijn ze actief en gezond bezig. ,,Op dit moment zijn we bezig padelclubs te bezoeken om dit onder de aandacht te brengen.”

Vastgoedproject in Georgië
Edwin woont in Georgië, waar zijn vrouw vandaan komt. Samen met haar werkt hij aan een grootschalig project. Dit project wordt uitgevoerd in samenwerking met een Nederlands bedrijf. Edwin en zijn vrouw regelen de aankoop van het land, het beheer in Georgië en helpen bij de verkoop van de padelresorts. ,,Het ondernemen in Georgië gaat erg goed. Dat had ik nooit verwacht. Een vergunningstraject duurt hier twee weken tot twee maanden, vergeleken met de twee jaar in Nederland. Ook de mensen, de cultuur en het land bevallen me goed.”

Verhuizen naar Georgië
Georgië bevalt zo goed dat Edwin overweegt meerdere ondernemingen daar op te zetten. ,,Georgië voelt als het Nederland van veertig jaar geleden. Het is makkelijker om een bedrijf op te zetten, de mensen werken hard, de loonkosten zijn lager en er zijn geen vaste contracten. We denken er zelfs aan om een reisbureau voor Nederlandse toeristen op te zetten. Georgië trekt veel toeristen en biedt volop kansen.”

Tekst: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Lijf en visie
Buijs Regiomakelaars
HD security
Reto
Smurfit Kappa
De eetvilla
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Van Ellen Slaapspecialist
Scholten Jasmijn bloemen & planten
hopman zeevis spakenburg
Zwart Mul
Hoogt
Reijerse
Mega Tegels
Soester Duinen Restaurant
Boshuizen Hoveniers
Handel schothorst
Jager Bokdam De Visser
Bres advocaten
Veleka Logistics
WeFulfil
Hagen VakantieXperts
bouwbedrijf van den hengel
Topkids
MidCoat
Orthodontie Eemland
PA van den Dijssel
FR Schilderwerken
Hekwerk Soest
Lex Verkley Banketbakkerij
Bowling Overhees
Krijkamp Den Oude
De Jong accountants
Boedelz
Intersport van Dam
Personal Fitness
Heineken
BIN System
Bike totaal
Auto smeeing
Van de Ven for Office & More
Biofutura
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Mekenkamp Bouwbedrijf
Yourlease
Dijkstra
De Staelenhoef
Smorenburg
Brouwer systeemplafonds
JeeGee Vastgoed
RZ techniek
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
ING

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88