SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Onno Buijs: 25 jaar Makelaar in Soest, direct, enthousiast en realistisch

Donderdag 11 juli 2024

Al meer dan een kwarteeuw is Onno Buijs actief in de huizenmarkt van Soest en omgeving. Sinds januari 1999 is hij een vertrouwd gezicht in de gemeenschap, bekend om zijn directe aanpak, enthousiasme en realistische benadering van het vak. Onno startte zijn loopbaan in de zomer van 1991. Inmiddels is hij algemeen directeur van vier kantoren in de regio.

Onno is zowel makelaar als taxateur en werkt nog dagelijks met klanten. ,,Dat vind ik het leukste aspect van mijn werk.” Hij vertelt hoe hij als 12-jarige het spel van vraag en aanbod ontdekte: ,,Ik verkocht zelfgemaakte konijnenhokken. Dat waren de eerste woningen die ik verkocht. Mijn eerste stappen in de wereld van onderhandelen.”

,,Het makelaarsvak draait om deskundigheid, eerlijkheid, enthousiasme en realisme," is de analyse van Onno. ,,Ik geloof sterk in het belang van eerlijk en deskundig advies en in het opbouwen van langdurige relaties met mijn klanten."

Op de vraag wat zijn grootste succes is meldt Onno: ,,Het verkopen van het grootste deel van de wijk Boerenstreek. Ik heb daar bijvoorbeeld bijna honderd Molina eengezinswoningen in die wijk verkocht, waarbij de belangstelling zo groot was dat de notaris moest loten om de woningen toe te wijzen! Wat onze kantoren onderscheiden van andere makelaars in de regio? Wij hebben een uitgebreid netwerk en een team van vijftien medewerkers, die dagelijks in contact staan met kopers en verkopers op de huizenmarkt. Ik geloof in doen wat je zegt, en meer. Eerlijk advies en sterke relaties met klanten en collega's in de branche zijn cruciaal voor mij."

Onno: ,,Met een bevolking van ongeveer 47.000 inwoners is de concurrentie in Soest stevig. Wij verlenen met ons team van Buijs Regiomakelaars uitstekende service en we zijn trots op onze hoge klantbeoordelingen, expertise en een netwerk dat zich uitstrekt van 't Gooi tot Eemland, met kantoren in Amersfoort, Blaricum, Hilversum en Soest.”

Een hoogtepunt in Onno’s carrière was een gewaagde marketingstunt: het weggeven van een gloednieuwe Porsche bij de aankoop van een vrijstaande villa. ,,Dat idee trok zoveel aandacht dat zelfs Funda.nl erover berichtte. Ze waren er niet helemaal van gecharmeerd, maar het heeft zeker zijn doel gediend door de aandacht die het genereerde!" lacht Onno. ,,Het heeft ons kantoor zeker stevig op de kaart gezet."

,,Ik ben trots op de sterke relaties die we hebben opgebouwd, niet alleen met onze klanten, maar ook met collega-makelaars in de regio," voegt Onno toe.

Voor wie overweegt zijn huis in Soest te verkopen, heeft Onno enkele gouden tips: ,,Zorg ervoor dat je huis goed gepresenteerd wordt via de juiste kanalen, kies het juiste moment om te verkopen en wees realistisch over de vraagprijs. Dat zijn de sleutels tot succes."

Dus, of je nu al jaren in Soest woont of overweegt je eerste woning hier te kopen, Onno Buijs en zijn team staan klaar om te helpen.,,Ik ken bijna elk huis hier, maar ik blijf nieuwe mensen ontmoeten, en dat is waar het om draait. Werken met mensen en voor mensen, dat maakt mijn vak zo leuk!"

Burgemeester Grothestraat 13
 

Maandag - Vrijdag

9.00 - 17.30

Zaterdag

Alleen op afspraak

 035 - 603 27 37
  soest@buijsregiomakelaars.nl

Tekst: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Loosdrecht (competitiestart) Zaterdag 20 september 15:00 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 27 september 14:30 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 4 oktober 15:00 uur
Vrijwilligersfeest Zaterdag 11 oktober
Nieuwland - SO Soest Zaterdag 11 oktober 14:30 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 13 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Staelenhoef
Smurfit Kappa
Mekenkamp Bouwbedrijf
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Personal Fitness
HD security
Auto smeeing
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Zwart Mul
WeFulfil
Veleka Logistics
Boshuizen Hoveniers
JeeGee Vastgoed
Brouwer systeemplafonds
MidCoat
Krijkamp Den Oude
Hoogt
hopman zeevis spakenburg
Soester Duinen Restaurant
Reto
Smorenburg
BIN System
De eetvilla
Dijkstra
Buijs Regiomakelaars
Handel schothorst
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
PA van den Dijssel
ING
FR Schilderwerken
Heineken
Bres advocaten
Lex Verkley Banketbakkerij
Bike totaal
Reijerse
Van de Ven for Office & More
Mega Tegels
Topkids
Orthodontie Eemland
Bowling Overhees
Biofutura
Intersport van Dam
Boedelz
Hagen VakantieXperts
Lijf en visie
Yourlease
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
bouwbedrijf van den hengel
De Jong accountants
RZ techniek
Jager Bokdam De Visser
Van Ellen Slaapspecialist
Hekwerk Soest

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88