SO Soest
SO Soest
Naar de halve finale

Naar de halve finale

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Voetbalkamp Wat een feest!!

Succesvol jeugdkamp #39 van SO Soest

Kijk mee!

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

SO Soest O17-1 laat dure punten liggen

Zondag 11 februari 2018

Na een mooie overwinning op Hoogland vorige week, stond vandaag de eerste uitwedstrijd voor de competitie na de winterstop op het programma. VVIJ was de tegenstander, waarvan SO Soest thuis met 1-0 won. Vooraf op papier is het al een lastige pot en dat werd het ook. Het elftal was op een naam compleet, Didier Aprahamian een van de smaakmakers moest namelijk met de O19-1 mee.

De eerste helft begon Soest met goed druk zetten, maar over het algemeen wel balbezit voor de tegenstander. Wanneer Soest de bal veroverde werd er weinig uitgehaald en was de aansluiting slecht. Later waren er weer mooie combinaties te zien, maar wel met weinig serieuze kansen. Na knullig uitverdedigen kwam VVIJ op een 1-0 voorsprong. Soest probeerde het weer op te pakken, maar niet veel later na een lange bal over de verdediging met uitkomende Hein, was de snelle spits slim af met een mooie lob over de keeper.

In de rust was er een enorme stilte in de kleedkamer en dat verklaarde een hoop over de eerste helft. De tweede helft was het plan om alles te geven en de 2-0 achterstand snel weg te vegen. De trainers veranderde de formatie van 4-4-2 naar 4-3-3 om zo aanvallend meer te kunnen bereiken. Soest begon gelijk goed fel, met direct een kans van de invallende Viktor net op de paal. Later viel Youp geblesseerd uit en werd het spel ook weer minder. VVIJ kwam snel op 3-0 en 4-0 door twee lullige goals. Het vertrouwen om er nog wat uit te halen was weg en de eindstand werd onnodig nog erger, 5-0.

Met de achtervolging op de koploper GVVV Heeft de O17-1 vandaag dure punten laten liggen. Na de wedstrijd kregen we nog een slecht bericht, Didier die mee moest doen met de O19-1, is tijdens de wedstrijd geblesseerd uitgevallen met verrekte enkelbanden. Kortom het was een dag vol met drama. Volgende week komt Spakenburg naar de Bostraat-Oost en zal de O17-1 weer moeten knokken voor de drie punten.

 

Opstelling: Hein Janmaat, Joep Janmaat, Luc Hooft, Stan van Asch, Huey de Jong, Valentijn Hop, Merijn Brons, Youp van Zonneveld, Niels Kuus, Lucas van Loon, Rogier Eggens.

Door: Stan van Asch

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Veleka Logistics International Talent Tournament 14 & 15 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 21 juni
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 28 juni
Feestje Klup van 100 Zondag 29 juni

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Mekenkamp Bouwbedrijf
Hekwerk Soest
Jager Bokdam De Visser
De eetvilla
Personal Fitness
MidCoat
Lijf en visie
Zwart Mul
De Jong accountants
Dijkstra
HD security
Bres advocaten
ING
BIN System
Reto
Veleka Logistics
Smurfit Kappa
Soester Duinen Restaurant
Yourlease
Hoogt
Lex Verkley Banketbakkerij
Hagen VakantieXperts
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Krijkamp Den Oude
De Staelenhoef
Heineken
Reijerse
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Orthodontie Eemland
Biofutura
Boedelz
PA van den Dijssel
FR Schilderwerken
JeeGee Vastgoed
Mega Tegels
Bike totaal
Van de Ven for Office & More
hopman zeevis spakenburg
Topkids
Buijs Regiomakelaars
RZ techniek
Auto smeeing
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Boshuizen Hoveniers
Intersport van Dam
Bowling Overhees
Van Ellen Slaapspecialist
WeFulfil
Brouwer systeemplafonds
bouwbedrijf van den hengel
Handel schothorst
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Smorenburg

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88