SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Roy Huisman en Dirk Blok gasttrainers Dames 30+

Zaterdag 02 november 2024

Het is weer vrijdagavond, tijd voor een training van de Dames 30+. Op 18 november waren er twee nieuwe trainers gestrikt: Dirk Blok en Roy Huisman. Normaal gesproken staan zij voor een groep van vijftien pubers, maar dit keer mochten ze proberen om ons dames in toom te houden. Na de gebruikelijke voorstelronde (niet iedereen kent elkaar op de club) begonnen we aan de warming-up. Dirk en Roy hadden hun huiswerk gedaan door alle verslagen op de site te lezen. Waar de pubers als straf zes rondjes om het hele veld moeten lopen, werden wij uitgedaagd om vier halve rondjes te lopen. Of waren het nu vier en een half rondje? Maar dan wel halve rondjes! Dus eigenlijk twee en een kwart rondje, voor de slimme mensen onder ons. We waren in ieder geval goed warm!

Direct na de warming-up gingen we door naar een 1-tegen-1-oefening, waarbij uiteindelijk een winnaar uitkwam. Soms won je omdat je gewoon beter was dan de ander, en soms had je wat meer geluk doordat je goed speelde met steen-papier-schaar. Na wat dribbelen en schieten begonnen we aan ons partijtje. Hier bleek dat roze erg goed staat bij trainer Roy. Toch moest hij er zelf even aan wennen, want als een kameleon wisselde hij tijdens het spel, zodra roze balbezit had, over naar team wit. Uiteindelijk ging het hesje uit en speelde hij volledig met team wit mee. Terwijl Tiffany met man en macht probeerde een doelpunt te maken, verrichtte Dirk sterk keeperswerk in het doel van team roze.

Na de partij, die uiteindelijk door wit werd gewonnen met een winnende goal, voelde iedereen zich moe en voldaan. Een geslaagde training dus! In de kantine ontdekten we dat SO Soest eigenlijk wel ons-kent-ons is, of het nu door de tennisclub komt of de buurt waar we wonen. Dirk en Roy, hartstikke bedankt! En jullie weten het: als jullie de training samen geven, moeten jullie twee keer komen, dus we zien jullie in het voorjaar graag weer terug!

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bas Bakker Toernooi Zaterdag 20 juni  
Kick Off selectie 26/27 Donderdag 25 juni
SO Soest Jeugdtoernooi Zaterdag 27 juni
Event Klup van 100 Zondag 28 juni
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De eetvilla
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Reijerse
Bowling Overhees
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Hagen VakantieXperts
Hekwerk Soest
De Staelenhoef
Biofutura
Mega Tegels
BIN System
Bres advocaten
Buijs Regiomakelaars
WeFulfil
Jager Bokdam De Visser
Hoogt
RZ techniek
bouwbedrijf van den hengel
Krijkamp Den Oude
Dijkstra
Van de Ven for Office & More
Mekenkamp Bouwbedrijf
Boedelz
PA van den Dijssel
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Lex Verkley Banketbakkerij
Personal Fitness
De Jong accountants
Soester Duinen Restaurant
JeeGee Vastgoed
Auto smeeing
Lijf en visie
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Boshuizen Hoveniers
Zwart Mul
FR Schilderwerken
Yourlease
MidCoat
Orthodontie Eemland
Smorenburg
Van Ellen Slaapspecialist
hopman zeevis spakenburg
Intersport van Dam
Topkids
Handel schothorst
Heineken
ING
HD security
Smurfit Kappa
Reto
Bike totaal
Veleka Logistics
Brouwer systeemplafonds

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88