SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Restaurant De Soester Duinen: Nieuw hoofdstuk voor Esther en Thijs Duindam

Donderdag 23 januari 2025

Esther en Thijs Duindam, eigenaren van Restaurant De Soester Duinen zijn per 30 december 2024 ook de eigenaren van het pand van het restaurant aan de Soesterbergsestraat 188.

Thijs Duindam: ,,Dit is een nieuwe mijlpaal. In 2012 begon ik samen met Robbert Goedhart dit avontuur door het restaurant van Fred Klinkhamer over te nemen. Sinds 2019 run ik samen met mijn vrouw Esther en ons fantastisch team van circa vijftig man het restaurant.”

Comfort voor gasten staat centraal
,,We hebben maatregelen genomen om de akoestiek in de brasserie te verbeteren. Dit maakt het nog aangenamer om tijdens een lunch of diner rustig te converseren. Daarnaast hebben we een verduurzamingsslag gemaakt met de installatie van een warmtepomp.”

De Soester Duinen is dé plek voor uiteenlopende bijeenkomsten; vergaderingen, condoleances en jubilea. Thijs: ,,Onze verschillende zalen maken het mogelijk om uiteenlopende activiteiten onder één dak te organiseren, zoals de nieuwjaarsbijeenkomst van de Soester Zakenkring, met een borrel, presentatie, diner en feest. Zondag 26 januari, opnieuw een speciaal evenement: de Levensloop. Deze winterwandeling door de Soester Duinen, georganiseerd voor het goede doel, wordt afgesloten met een stamppottenbuffet. Er zijn nog plekken, meld je aan via de site van de Levensclub”

Menukaart
De menukaart van het restaurant biedt een uitgebreide keuze voor zowel lunch als diner. Voorbeelden: een salade gerookte zalm of een saté kippendijen. Bij het diner kunt u genieten van een rib eye, kabeljauw of heilbot. Liever vegetarisch? Dat kan ook met bijvoorbeeld een risotto verde of een burger van knolselderij met truffel.

Café Klinkhamer
Tijdens de rondleiding wijzen Esther en Thijs op het bruine, ondergrondse Café Klinkhamer. ,,Dit is een ideale locatie om een verjaardag of bijzonder feest te vieren voor maximaal 75 personen,” licht Esther toe. ,,De naam Café Klinkhamer blijft, als eerbetoon aan Fred Klinkhamer.”

Wij vroegen de vorige eigenaar Fred Klinkhamer hoe hij terugkijkt op zijn periode bij het bekende restaurant en hoe het voor hem is om het pand na 45 jaar over te dragen: ,,Het belangrijkste is dat het in goede handen is," zegt Fred Klinkhamer, die samen met zijn vrouw Mieke maar liefst 32 jaar lang (1980-2012) Restaurant De Soester Duinen runde. ,,Thijs en zijn team hebben de afgelopen 13 jaar laten zien dat ze het kunnen, zelfs in moeilijke tijden zoals tijdens corona. Voor ons breekt een nieuwe periode aan. Dat voelt een beetje dubbel: aan de ene kant ben je blij dat je het overdraagt aan mensen die er goed voor zullen zorgen, maar aan de andere kant was De Soester Duinen 45 jaar lang een belangrijk deel van ons leven. We hebben het toch al die jaren volgehouden, met vallen en opstaan. Maar je kunt natuurlijk niet tot je honderdste blijven doorgaan."

De Soester Duinen blijft een bijzondere plek voor Fred en Mieke. ,,In december hebben we een afscheidsfeest gevierd met het gezin, en vorige week zondag hebben we daar nog een groot feest gegeven met onze dochter Lindy. Daarnaast kom ik er maandelijks met de Lionsclub. De kwaliteit van de keuken en de bediening blijft geweldig, en dat zeg ik met al mijn ervaring."

www.soesterduinen.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
De Jong accountants
Boedelz
FR Schilderwerken
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bowling Overhees
PA van den Dijssel
Hagen VakantieXperts
Yourlease
Personal Fitness
HD security
Smorenburg
Lex Verkley Banketbakkerij
Mega Tegels
RZ techniek
Intersport van Dam
hopman zeevis spakenburg
Van de Ven for Office & More
bouwbedrijf van den hengel
Biofutura
MidCoat
Bres advocaten
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Bike totaal
Reto
ING
Krijkamp Den Oude
BIN System
Topkids
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Orthodontie Eemland
Handel schothorst
JeeGee Vastgoed
Boshuizen Hoveniers
WeFulfil
Brouwer systeemplafonds
Heineken
Zwart Mul
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Lijf en visie
Van Ellen Slaapspecialist
Smurfit Kappa
Hoogt
Jager Bokdam De Visser
Veleka Logistics
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Auto smeeing
De Staelenhoef
Reijerse
Hekwerk Soest
Buijs Regiomakelaars
Dijkstra

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88