SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint bij Quick

SO Soest wint bij Quick

Eerste nederlaag voor O23-1

Eerste nederlaag voor O23-1

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Bert Wigtman

Zondag 23 maart 2025

Maandag 17 maart overleed Bert Wigtman. Bert is 82 jaar geworden. Veel leden en oud-leden van SO Soest (voorheen BDC) zullen Bert gekend hebben, want hij is in de loop der jaren in diverse functies actief geweest voor onze club. 

Zo was Bert, geboren in 1943, selectiespeler in het BDC van de jaren zestig. Op de cover van het jubileumboekje ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan in 1966, is de elftalfoto van BDC 1 te zien. De jonge Bert was onderdeel van dit fameuze elftal. 

Later was de sympathieke Bert jarenlang leider bij de elftallen waar zoon Bob in speelde. Bert hanteerde in die jaren de grensrechtersvlag. Dat deed hij goudeerlijk, maar wel heel fanatiek. Wanneer een vijandelijke spits buitenspel liep dan ging de vlag van Bert wapperend omhoog en dat wapperen bleef Bert doen totdat de scheidsrechter floot. Wanneer de arbiter het onverhoopt oneens was met Bert en het vlagsignaal negeerde, dan deed onze SO Soest-grens zijn bril af en toonde deze aan de leidsman. ,,Volgens mij heb je een brilletje nodig scheids..." Hilariteit alom natuurlijk. Na afloop van de wedstrijd kon ook Bert erom lachen. In de tijd dat Bob in de B-1 speelde, halverwege de jaren negentig, werd Bert door velen, vooral door Jaap ten Haaf, 'Meneer John' genoemd, aangezien hij opvallende gelijkenis toonde met deze TV-persoonlijkheid uit de inmiddels al lang vergeten TV-show: Uhhh... Vergeet je Tandenborstel Niet!. Bert kon er hartelijk om lachen. Hij voelde zich thuis bij het team, genoot van de gezelligheid en de sociale contacten. 

In latere jaren, na zijn pensionering, maakte Bert onderdeel uit van het klussenteam bij SO Soest, ook wel het A-team genoemd. Ook bij dit team was Bert in positieve zin volop aanwezig. 

Zo was Bert Wigtman jarenlang actief voor onze club en kunnen velen met veel plezier terugdenken aan de tijd dat hij op de Bosstraat-Oost aanwezig was. Wat een aardige, behulpzame man, met gevoel voor humor en met het hart op de goede plek. Wat zal zijn heengaan een leegte betekenen voor zijn vrouw Lien, de kinderen Mireille en Bob, de schoonkinderen John en Diane en de kleinkinderen Bas, Lisa en Iris. Namens het bestuur en de leden van SO Soest wens ik hen sterkte en steun in deze tijden van verdriet en gemis. Dat de goede herinneringen aan deze sympathieke (SO) Soester voor hen een waardevolle troost moge zijn.

Peter Beijer

Bij de foto: BDC in 1966
Staande van links naar rechts: Toon de Beer, Ton Voet, Gert Egbers, Henk Kok, Ton 'Toto' van den Hengel, Bas Bakker, Mart van Asch en trainer André Kamphorst
Onder van links naar rechts: Bert Wigtman, Marcel van der Lugt, Theo van der Mast, Jos Brouwer, Dick Dorrestein

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Postma party verhuur
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Veleka Logistics
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Yourlease
Bowling Overhees
De bedrijfsfiscalist
De Staelenhoef
FR Schilderwerken
De Jong accountants
Bouwbedrijf van den hengel
Dijkstra
WeFulfil
JeeGee Vastgoed
Topkids
Voetbalshop
Soester Duinen Restaurant
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
RZ techniek
Lijf en visie
PA van den Dijssel
Jager Bokdam De Visser
Biofutura
Auto smeeing
Brouwer systeemplafonds
BIN System
Hopman zeevis spakenburg
Smaak keukens
Personal Fitness
HD security
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bres advocaten
Handel schothorst
De eetvilla
Zoes!
Orthodontie Eemland
Robey
Hagen VakantieXperts
Smorenburg
Mega Tegels
Bike totaal
Van Ellen Slaapspecialist
Krijkamp Den Oude
Boshuizen Hoveniers
Heineken
ING
Reijerse
Smurfit Kappa
Zwart Mul
Eemland diervoerders
Proef Soest
Reto

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88