SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint eerste bekerronde

SO Soest wint eerste bekerronde

O23-1 te sterk voor Roda'46

O23-1 te sterk voor Roda'46

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO Soest start met een MO11 Team voor Meiden!

Maandag 31 maart 2025

We zijn trots om aan te kondigen dat SO Soest vanaf het seizoen 2025-2026 een MO11-team gaat starten! Dit team zal volledig uit meiden bestaan en spelen op een half veld, 8 tegen 8. De tijd is rijp om een eigen meidenteam te creëren, aangezien we regelmatig aanmeldingen ontvangen van meiden die graag in een meidenteam willen voetballen.

Wat staat er centraal?
In ons MO11-team ligt de nadruk op de technische ontwikkeling van de meiden, maar uiteraard is het spelplezier de belangrijkste drijfveer. We willen dat alle meiden zich kunnen ontwikkelen in een veilige, enthousiaste en motiverende omgeving.

Dit initiatief is een nieuwe impuls voor het meidenvoetbal binnen SO Soest. Meiden die geboren zijn in 2015 of 2016 kunnen zich aanmelden om deel uit te maken van dit bijzondere team.

Keuzevrijheid voor alle meiden
Uiteraard is het altijd mogelijk voor meiden om in een jongens team te spelen, als ze dat liever willen. Bij SO Soest bieden we een keuze: de meiden bepalen zelf in welk team ze willen spelen, afhankelijk van hun voorkeur en ambitie.

We hopen op deze manier een positieve bijdrage te leveren aan de groei van het meidenvoetbal en de diversiteit binnen onze vereniging!

Aanmelden
Heb je interesse om mee te spelen in ons nieuwe MO11-team? Meld je dan snel aan via onze website of neem contact op met de jeugdcommissie voor meer informatie. We kijken ernaar uit om samen met de meiden een nieuw hoofdstuk te beginnen in de SO Soest-voetbalfamilie!

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Quick - SO Soest Zaterdag 3 oktober 15:00 uur  
SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Zwart Mul
Bike totaal
Orthodontie Eemland
Voetbalshop
De Staelenhoef
Topkids
Biofutura
PA van den Dijssel
Personal Fitness
Brouwer systeemplafonds
Van Ellen Slaapspecialist
Smurfit Kappa
Zoes!
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
JeeGee Vastgoed
HD security
Proef Soest
Jager Bokdam De Visser
Eemland diervoerders
Smorenburg
Lijf en visie
Boshuizen Hoveniers
Handel schothorst
Bowling Overhees
De bedrijfsfiscalist
Hopman zeevis spakenburg
Soester Duinen Restaurant
Yourlease
De eetvilla
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
FR Schilderwerken
Krijkamp Den Oude
Veleka Logistics
Smaak keukens
Hagen VakantieXperts
Dijkstra
Postma party verhuur
Heineken
RZ techniek
Reijerse
Bouwbedrijf van den hengel
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
De Jong accountants
Mega Tegels
Robey
Auto smeeing
WeFulfil
Bres advocaten
BIN System
ING

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88