SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Gelijkspel bij Hoevelaken

Zondag 13 april 2025

Het was na afloop hinken op twee gedachten. Had SO Soest een punt gewonnen of twee punten verloren? Afgaande op de eerste helft waarin thuisploeg Hoevelaken een serie kansen onbenut hield mag je spreken van een gewonnen punt, maar de geannuleerde goal van Olav Kuus, vlak voor tijd, zorgde voor gefronste wenkbrauwen bij vriend en vijand. 

Een wedstrijd met twee gezichten voor de Soest-ploeg. De Soesters startten overtuigend met een goede kopkans voor spits Olav. Hierna nam Hoevelaken het initiatief over en raakten de roodwitten tot drie keer het aluminium en moest Hein Janmaat reddend optreden. 

SO Soest kwam op voorsprong. De bal werd in de doelmond van Hoevelaken weggewerkt, het leer kwam loodrecht omlaag, waarbij keeper en spelers de bal uit het zicht verloren. Het speeltuig landde op het hoofd van Jim van den Berg en de bal hobbelde het doel in. Curieus doelpunt, maar ook zo'n goalt telt. 

Hoevelaken had niet veel tijd nodig om op gelijke hoogte te komen. Een corner verdween in één keer bij de tweede paal in het doel. Zo gingen de partijen met een gelijke stand de rust in.

In de tweede helft had Soest meer kleur op de wangen waarbij vooral de inbreng van Thomas Koppers niet onvermeld mag blijven. De jonge Soester, centraal op het middenveld, speelt de bal altijd naar de goede kleur, lijdt amper balverlies en versnelt het spel. Dat deed hij deze zonnige zaterdagmiddag ook. Soest kreeg daardoor meer grip op de wedstrijd. Het inbrengen van een andere jongeling, debutant Pelle Steenbakkers, pakte ook positief uit. 

In de tachtigste minuut leek Soest loon naar werken te krijgen. Een strakke voorzet werd door Olav Kuus hoog in de touwen geschoten. Het feest leek compleet totdat de assistent vlagde voor buitenspel. De scheidsrechter nam het advies van de grensrechter over. Zo bleef het 1-1 en gezien het spelbeeld over de hele wedstrijd was dat een terechte uitslag.

Trainer Bas Dreef was niet te spreken over de eerste helft maar zag zijn ploeg herstellen na de rust. ,,In de beginfase konden we wel vaak doorkomen over links en lieten we een grote kans op de 0-1 onbenut. Na de ietwat gelukkige 0-1 van Jim hebben we ook behoorlijk onder druk gestaan bij veel standaardsituaties waarbij zij twee keer paal en één keer lat raakten. Uiteindelijk zijn we niet alert bij een corner en komen zij verdiend op 1-1. De tweede helft was van ons een stuk beter qua intensiteit, positiespel en duelkracht en volgens mij maken wij een loepzuivere 1-2. De scheids volgde het vlagsignaal. Ik stond niet op één lijn, dus kon het niet beoordelen, maar de reactie na afloop van het publiek richting grens zei vrij veel. Hein pakt nog een goede één-tegen-één in de slotfase, dus een gelijkspel kan ik qua veldverhouding wel mee leven, maar het zure gevoel van een afgepakte overwinning overheersde na afloop in de kleedkamer. Ik ben blij met de verdienstelijke invalbeurten van Thomas en debutant Pelle.

De paasstop gaat nu in. SO Soest speelt tot aan de eerstevolgende competitiewedstrijd op 3 mei -thuis tegen Terschuurse Boys- twee oefenwedstrijden. Donderdag 17 april om 20:15 in Amersfoort tegen CJVV en dinsdag 22 april om 20:30 uur in Zeist tegen Jonathan.

Opstelling SO Soest: Hein Janmaat; Dave Klarenbeek (46. Nico Safarov), Thijs Janmaat (70. Pele Steenbakkers), Michael Pashley, Niels Kuus; Luc Hooft, Bas Epskamp (46. Thomas Koppers), Jim van den Berg (80. Thijn Horvers); Koen van Logtestijn (85. Samir Sassi), Olav Kuus, Ryan de Hoop

35. 0-1 Jim van den Berg
39. 1-1


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 25 oktober 15:00 uur
Wasmeer - SO Soest Zaterdag 1 november 14:30 uur
SO Soest - Eemnes Zaterdag 8 november 15:00 uur
HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

JeeGee Vastgoed
Reto
HD security
Brouwer systeemplafonds
ING
Auto smeeing
Smurfit Kappa
Buijs Regiomakelaars
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
WeFulfil
Veleka Logistics
Handel schothorst
Lex Verkley Banketbakkerij
Hekwerk Soest
Reijerse
Mekenkamp Bouwbedrijf
Hagen VakantieXperts
Soester Duinen Restaurant
Bowling Overhees
De eetvilla
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Boedelz
Bike totaal
De Staelenhoef
Jager Bokdam De Visser
Van Ellen Slaapspecialist
De Jong accountants
Lijf en visie
Zwart Mul
Yourlease
Mega Tegels
MidCoat
BIN System
Dijkstra
FR Schilderwerken
Intersport van Dam
bouwbedrijf van den hengel
RZ techniek
Hoogt
Orthodontie Eemland
Topkids
Van de Ven for Office & More
PA van den Dijssel
Smorenburg
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Krijkamp Den Oude
hopman zeevis spakenburg
Biofutura
Bres advocaten
Boshuizen Hoveniers
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Personal Fitness
Heineken

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88