SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Remco’s scheve hoedjes

Maandag 14 april 2025

Het voelt als een zwoele zomeravond. De eerste muggen dansen boven het warme veld. Hoewel het weer uitnodigt voor een terrasje met gin & tonics, staan 14 vrouwen van de dames 30+ te popelen om de spieren te spannen en hun voetbal skills te verfijnen. Luid kakelend lopen ze de groene plastic weide van SO Soest op. Gast trainer Remco wacht ons al op. Dit is het moeilijkste moment voor elke gast trainer: hoe breek je het gekakel en krijg je de kudde in beweging? Nou gewoon door een heel mooi oefenveld klaar te leggen! We voelen de jaloerse blikken van de grote ploeg Heren 35+ die aan de andere kant van het veld trainen.

Na een paar rondjes warm lopen mogen we van start bij de eerste hoedjes. Wat een rare vorm. Oh het is een soort van dressuur parcours, we moeten met hoge knieën over de hoedjes draven. Een aantal vrouwen begint met hinniken en de eerste schuine grappen komen. Maar niets choquerend voor  trainer Remco die normaal de 16-2 jongens traint – hij is wel wat gewend 😊

Dan door naar de volgende hoedjes. Waarom liggen ze scheef? Oh het zijn driehoeken en geen lijnen! We doen een intensieve tikkie-takkie binnen de vorm van de driehoek. Het zweet komt al goed los en hier en daar floept een bal uit de linie. Dan op naar de volgende hoedjes – een grote cirkel. Gaan we een rondo doen? Nee, een creatieve wedstrijdvorm waarbij we goed moeten oefenen met vrijlopen en korte passes, strak verdedigen en felle duels. Toch maar een meter afstand houden van elkaar bij het inpassen, anders vallen er gewonden zo fanatiek zijn sommigen.

Dan afronden op goal – meestal best een uitdaging vanwege de lange afstanden waarover we (scherp!) moeten passen, maar in dit geval hadden de dames vooral moeite met het vormen van triootjes en kwartetjes. Maar als het lukt om je trio te vinden, verdwijnen de ballen als rechte strepen of mooie curves in de goal. Bal op de lat = rondje! Remco krijgt een panna om z’n oren, de vrouwen zijn trots.

We zijn eigenlijk klaar met de training, maar we voelen ons goed en zijn lekker warm. Nog even een partijtje. We zijn met lekker veel dames dus we kunnen op een groot veld zoals we ook tijdens wedstrijden doen. Nog even de laatste zweetdruppels uitpersen en laten zien wat we geleerd hebben. Daarna lekker afblussen in de kantine met Remco, maar natuurlijk niet voordat we hem hebben vastgelegd in onze ‘hall of fame’. Heel veel dank Remco!!

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eerste training selectie senioren Donderdag 6 augustus
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Boshuizen Hoveniers
Mega Tegels
Handel schothorst
Personal Fitness
Reto
HD security
Hekwerk Soest
Hagen VakantieXperts
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bike totaal
Lex Verkley Banketbakkerij
Lijf en visie
RZ techniek
Reijerse
Buijs Regiomakelaars
BIN System
Smurfit Kappa
Van de Ven for Office & More
FR Schilderwerken
ING
Veleka Logistics
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bres advocaten
Soester Duinen Restaurant
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Jager Bokdam De Visser
Brouwer systeemplafonds
Bowling Overhees
De Staelenhoef
Mekenkamp Bouwbedrijf
Smorenburg
hopman zeevis spakenburg
MidCoat
Hoogt
PA van den Dijssel
JeeGee Vastgoed
Biofutura
Yourlease
Van Ellen Slaapspecialist
bouwbedrijf van den hengel
WeFulfil
Krijkamp Den Oude
Intersport van Dam
Heineken
Auto smeeing
De Jong accountants
Zwart Mul
Orthodontie Eemland
Dijkstra
Topkids
Boedelz
Scholten Jasmijn bloemen & planten
De eetvilla

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88