SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

De Jong Administratie en Fiscaal Advies: Jarenlange ervaring en gedreven medewerkers

Woensdag 25 juni 2025

Nu het voetbalseizoen erop zit, evenals de laatste serie van dit jaar voor de pagina van “De Vendeliers” in de Soester Courant, is uw verslaggever op bezoek bij Marcel de Jong, de eigenaar van het kantoor. Bij binnenkomst merk je direct dat Marcel, ondanks dat hij tegen de pensioengerechtigde leeftijd aan zit, nog altijd vol energie met zijn vak bezig is.

“Zoals je weet,” begon Marcel, “is mijn vader destijds het kantoor begonnen, begin jaren zestig van de vorige eeuw. Na verloop van tijd zijn mijn broer Ronald en ik bij hem in dienst gekomen. Ronald is inmiddels alweer enige tijd met pensioen. Voorlopig wil ik, net als mijn vader destijds, nog niet aan mijn pensioen denken – hij stopte pas op zijn zeventigste. Ik vind mijn beroep nog steeds zeer uitdagend en beleef nog steeds veel plezier aan het omgaan met onze cliënten, van wie velen al jaren ons kantoor bezoeken.”


Personeelsbezetting
Op mijn vraag aan Marcel hoe het staat met de huidige bezetting op het kantoor, vertelt hij enthousiast:
“De huidige groep bestond tot begin dit jaar, buiten mijzelf, uit een vijftal trouwe medewerkers, van wie er zelfs al ruim 40 jaar in dienst is. Sinds februari hebben we er een nieuwe collega bij gekregen, over wie we zeer enthousiast zijn en die in de toekomst de tweede man op kantoor zal worden.
Wij kunnen met deze groep de toekomst eenvoudig aan, mede doordat we beschikken over een mooie mix van jonge en ervaren, goed opgeleide mensen.”

“Het verbaast me,” vervolgt Marcel, “dat we zo veel moeite hebben moeten doen om het personeelsbestand aan te vullen. Het is toch een prachtig beroep om mensen te adviseren en tot oplossingen te komen voor allerlei financiële zaken, zowel zakelijk als particulier. Kennelijk vinden jonge mensen de lange duur van de accountantsopleiding, evenals de verplichte regelmatige bijscholing, te zwaar. Zoals eerder vermeld: ik beleef er nog steeds plezier aan.”


Dienstverlening
Marcel: “Ons kantoor heeft recent een kleine naamswijziging ondergaan. Wij hebben ons namelijk laten uitschrijven uit het accountantsregister. Dat klinkt zwaarder dan het in werkelijkheid is, omdat wij ons voornamelijk richten op het midden- en kleinbedrijf, waarbij vrijwel geen wettelijke controles vereist zijn.

Wij bieden dan ook nog steeds een totaalpakket aan, waaronder het opstellen van jaarrekeningen en tussentijdse verslaglegging, alle belastingzaken, automatisering en organisatie met betrekking tot zakelijke relaties. Voor particuliere cliënten verzorgen wij belastingaangiften, financiële planning en erfrechtgerelateerde zaken.”


Tijd voor nieuwe belastingplannen?
Marcel weer: “Toen we elkaar de vorige keer spraken, was de regering bezig met nieuwe belastingplannen. Maar tot op heden is er door het kabinet-Schoof nauwelijks iets aan veranderd en is vrijwel alles uitgesteld, ondanks de grote behoefte die er al jaren bestaat – onder andere aan een eerlijker verdeling van de belastingdruk.

Het spreekt voor zich dat, zodra er wijzigingen plaatsvinden, dit ingrijpende gevolgen kan hebben, zowel zakelijk als voor particulieren. Wij staan voor u klaar om een en ander met u door te nemen, zodat u na de aanpassingen weer volledig up-to-date bent.”


De Jong Administratie en Fiscaal Advies
(voorheen De Jong Accountants en Belastingadviseurs)

Burgemeester Grothestraat 35
3761 CK SOEST
Telefoon: (035) 601 60 33
E-mail:
info@dejong-administraties.nl

Tekst en foto: Aat Visser

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Reijerse
Bres advocaten
Boshuizen Hoveniers
Personal Fitness
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smurfit Kappa
De eetvilla
Boedelz
PA van den Dijssel
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
RZ techniek
Buijs Regiomakelaars
Brouwer systeemplafonds
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Zwart Mul
Smorenburg
Van de Ven for Office & More
De Staelenhoef
Veleka Logistics
Auto smeeing
De Jong accountants
Bike totaal
bouwbedrijf van den hengel
hopman zeevis spakenburg
Hagen VakantieXperts
Van Ellen Slaapspecialist
Topkids
FR Schilderwerken
Orthodontie Eemland
HD security
Soester Duinen Restaurant
Dijkstra
WeFulfil
Krijkamp Den Oude
Reto
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Lijf en visie
Mekenkamp Bouwbedrijf
Intersport van Dam
Yourlease
Lex Verkley Banketbakkerij
BIN System
ING
Jager Bokdam De Visser
JeeGee Vastgoed
Mega Tegels
MidCoat
Bowling Overhees
Hoogt
Hekwerk Soest
Handel schothorst
Biofutura
Heineken

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88