SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Johan de Ruig en Harry Janmaat benoemd tot Lid van Verdienste van SO Soest

Maandag 30 juni 2025

Tijdens het jaarlijkse feest van de Klup van 100, op zondag 29 juni, zijn Johan de Ruig en Harry Janmaat benoemd tot Lid van Verdienste van SO Soest. De feestelijke benoeming vond plaats onder luid applaus van de tachtig aanwezige leden.

Johan de Ruig: markante kracht op én buiten het veld

Johan de Ruig was ooit een gevreesde spits in het legendarische achtste elftal van SO Soest, met namen als Kees van Hengstum, Frank Smits en Kees Werkhoven aan zijn zijde. Zijn voetballoopbaan eindigde helaas voortijdig na een beenbreuk, maar zijn invloed op de vereniging bleef onverminderd groot. In 1987 en 1988 won hij de topscorersbokaal – een bewijs dat hij op het veld wist te presteren.

Buiten het veld heeft Johan een onuitwisbare indruk achtergelaten. Bij de bouw van de huidige kantine speelde hij een cruciale rol. Hij was de onbetwiste bouwheer, op z’n eigen kenmerkende wijze: direct, doortastend, en altijd aanwezig. De bijnaam ‘Kim Jong-Il’ werd in die periode met een knipoog gebruikt – Johan regelde het, punt. Dat het verenigingsplein inmiddels in de schaduw ligt en zonnepanelen op het dak lastig zijn, valt hem dan ook niet aan te rekenen. Hij weet nog steeds precies hoe alles gebouwd is – inclusief waar de vloerverwarming ooit is gaan lekken.

Ook bij het VBK (Voetbalkamp) drukte Johan zijn stempel. Niet onopvallend, dat kan niemand hem ooit verwijten. Tijdens een van die kampen vervoerde hij een gewonde collega zelfs eigenhandig naar het ziekenhuis. 

De afgelopen tien jaar was Johan de onvermoeibare voorzitter van de Klup van 100. Met de benoeming tot Lid van Verdienste wordt Johans inzet beloond en bekroond. 


Harry Janmaat: al 33 jaar de man van de centen (NLG en Euro)

Harry Janmaat is een echte SO Soester in hart en nieren. Al vanaf de jeugd speelde hij in de hoogste elftallen, met als hoogtepunt het kampioenschap met het eerste in 1981. Het voetbal zit in zijn bloed – en die liefde voor de sport leeft voort in zijn familie.

Sinds 1992 – het oprichtingsjaar van de Klup van 100 – is Harry onafgebroken penningmeester van dit bijzondere collectief. Al 33 jaar beheert hij met zorg en integriteit de financiën. Dankzij Harry's nauwkeurigheid en betrouwbaarheid kon de Klup talloze projecten financieren: het speelplein, de zandbak, het volleybalveld, camera’s en tal van andere voorzieningen. Kijk rond op het terrein en je ziet de sporen van de Klup van 100 overal terug – vaak letterlijk, op de borden: aangeboden door de Klup van 100.

En het bleef niet bij zijn taak als penningmeester. Harry was jarenlang sponsor met zijn buurtwinkel, hij bedient nog altijd het scorebord bij wedstrijden, is jurylid bij de ‘Man of the Match’, en steekt zelf de handen uit de mouwen bij klussen zoals het onkruidvrij maken van het verenigingsplein. 

Ook voor Harry geldt: Lid van Verdienste word je niet zomaar. Hij heeft deze eretitel tot in de puntjes verdiend. Namens alle leden: gefeliciteerd met deze welverdiende erkenning!


SO Soest is trots op Johan en Harry – twee clubmensen die met hun inzet, karakter en loyaliteit het verschil maken. 

Meer foto's te zien via: deze knop

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Biofutura
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
JeeGee Vastgoed
Bres advocaten
Dijkstra
Van de Ven for Office & More
Boshuizen Hoveniers
PA van den Dijssel
BIN System
Soester Duinen Restaurant
Reijerse
Hagen VakantieXperts
Jager Bokdam De Visser
Handel schothorst
De Jong accountants
Personal Fitness
Bike totaal
Buijs Regiomakelaars
Yourlease
Mega Tegels
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Lijf en visie
Veleka Logistics
HD security
Hoogt
Brouwer systeemplafonds
MidCoat
Topkids
De Staelenhoef
Krijkamp Den Oude
Intersport van Dam
Heineken
Mekenkamp Bouwbedrijf
Scholten Jasmijn bloemen & planten
bouwbedrijf van den hengel
WeFulfil
Orthodontie Eemland
Hekwerk Soest
Auto smeeing
Lex Verkley Banketbakkerij
Bowling Overhees
Reto
Smurfit Kappa
FR Schilderwerken
Smorenburg
Zwart Mul
RZ techniek
De eetvilla
Boedelz
Van Ellen Slaapspecialist
ING
hopman zeevis spakenburg

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88