Vrijdag 16 maart 2018
In de afgelopen periode zijn en voor het komende seizoen worden enkele belangrijke kaderfuncties bij onze vereniging ingenomen door andere mensen. Zowel in het hoofdbestuur, de jeugdcommissie als de technische commissie gaan er wijzigingen plaatsvinden of hebben deze al plaatsgevonden. Wij informeren u hier graag over.
In een eerder bericht hebben wij gemeld dat vicevoorzitter Barend de Zoete uit het hoofdbestuur is vertrokken. Tot aan de algemene ledenvergadering in september gaat Leo Rauch deze functie vervullen.
Tijdens de ledenvergadering zal het bestuur Michiel Heijmans voordragen voor de functie van vicevoorzitter. Momenteel levert Michiel voor het hoofdbestuur diverse hand- en spandiensten. Tot aan de algemene ledenvergadering blijft Michiel zijn huidige functie als jeugdsecretaris vervullen. Komend seizoen wordt deze functie overgenomen door Michel Veldhuizen.
Rob Kaats heeft tot zijn grote spijt, vanwege een veranderde werkomgeving, het penningmeesterschap neergelegd. Paul Hilhorst, hij draait al een aantal jaar mee als tweede penningmeester, neemt de taken van Rob over. Hij doet dat met onmiddellijke ingang als ad interim. Tijdens de ledenvergadering wordt Paul door het bestuur voorgedragen als nieuwe penningmeester.
Zoals hier boven gemeld zal Michel Veldhuizen de nieuwe jeugdsecretaris worden. Michael Knoope stopt komend seizoen als wedstrijdsecretaris O16 – O19. Wij zijn op zoek naar vervanging.
Peter Hilhorst heeft tijdens dit lopende seizoen de jeugdcommissie geholpen als HJO-bovenbouw. Daar zijn wij hem bijzonder dankbaar voor. Peter heeft vooraf aangegeven deze taak voor één seizoen te vervullen. Dus wij zijn ook op zoek naar een HJO-bovenbouw. Peter heeft aangegeven mee te blijven denken over de verdere ontwikkelingen binnen de jeugd.
Binnen de Technische Commissie (TC) vindt een groot aantal wijzigingen plaats. Roel Roest heeft drie jaar zitting gehad in de TC. Volgend seizoen gaat hij naar onze vrienden van Hees. Ook Aret Aprahamian stopt met de TC. Gelukkig gaat deze pure voetbalman komend seizoen nog meer tijd en energie stoppen in jeugdvoetbal.
Wij hebben twee opvolgers gevonden. Robin Smeeing en Stef Smeeing hebben toegezegd zitting te willen nemen in de TC. Het hoofdbestuur is daar uiteraard zeer blij mee. Robin en Stef hebben jarenlang ervaring in selectievoetbal in zowel de jeugd als de senioren. De mannen zijn vanaf kinds af aan verbonden met SO Soest. Robin en Stef hebben aangegeven op zo kort mogelijke termijn toe te treden tot de TC zodat zij op een goede manier ingewerkt worden en gesprekken met spelers kunnen voeren vanuit hun nieuwe functie.
Alle formele wijzigingen worden uiteraard toegelicht in de komende algemene ledenvergadering en daar waar nodig zal om uw accordering worden gevraagd.
Ries de Jong
Voorzitter SO Soest
Bij de foto: Robin en Stef Smeeing komend seizoen in de technische commissie
Nieuwsoverzicht
Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88