SO Soest
SO Soest
Herstel bij Olympia

Herstel bij Olympia

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO Soest 3 - AFC 4: ' Gerdo Hendry Gerdo Smurfit Kappa & Jos'

Maandag 26 maart 2018

Vandaag de topper tegen AFC 4. Nou ja, topper. AFC 4 heeft al vijf wedstrijden niet meer gewonnen dus  het elftal dat er flink op vloog in Amsterdam leek gemankeerd. Soest 3 had een uitstekende voorbereiding met veel flauwe grappen, weinig slaap, slappe saucijzenbroodjes, verbrande tosti's en liters redhot voor op de klapkuiten. In de kleedkamer werd afgesproken om vanaf meet af aan vol gas te geven en dat was nodig. AFC schoot uit de startblokken zoals het jonge honden betaamt. Zelfs met tien man in de eerste minuten wisten ze ons onder druk te zetten, echter het was Gerdo die de score opende. De druk leek van de ketel en we gaven zoals gebruikelijk de bal wat meer aan AFC. De vrolijke studenten vielen aan dat het een lieve lust was maar Paultje, Smurfit Kappa en Faab gaven geen krimp achterin. Dit natuurlijk ondersteund door de hartstochtelijke coaching van Butz die op goal stond. Daar waar Piet nog een week rust nodig heeft en Dijs al 34 uur niet geslapen had leek Jos te gaan keepen. Maar nadat hij ooit de wedstrijd wist te winnen voor Soest 3 door de bal met zijn edele delen uit de hoek te werken heeft hij niet meer op doel gestaan. Butz pakte de handschoenen op en dat deed hij uitstekend. Ondertussen stond het alweer 2-0 nadat Fabian de diepte in werd gestuurd door Gerdo en een prachtige voorzet gaf op Hendry. Verlost van alle kantineroddels kopte hij een lastige bal gedecideerd tegen de touwen. Mooie goal en de wedstrijd leek in de tas. Dat was ook zo, alleen AFC toonde een uitstekende wedstrijdinstelling door vol gas te blijven geven. Dit resulteerde in geen enkele kans maar we moesten wel flink aan de bak. Op jacht naar de derde treffer leek het devies en dat gebeurde ook. Wie anders dan Gerdo schoot alle hoop op een resultaat voor AFC aan diggelen. Het tempo ging wat omlaag en Soest 3 stond ook beter als team. AFC kreeg wel de enige kans van de eerste helft maar dit schot is nog steeds niet geland in de Soesterduinen. We hadden er zelf ook nog meer kunnen scoren in de eerste helft maar het zat niet mee.

In de rust een paar gevulde koeken, wit uitgeslagen mars repen en 7 liter AA zorgde er voor dat we fris en energiek aan de tweede helft begonnen. Japie en Eloy vielen in en dat zorgde voor meer balans tegen het loopwerk van AFC. De gasten probeerden het wel maar echt grote kansen vielen niet te noteren. Daar waar de trainer van AFC vond dat ze 4 keer hadden moeten scoren in de tweede helft, had hij zeker gevonden dat wij er 12 hadden moeten scoren. Dit was niet het geval maar met drie puntgave treffers werd het alsnog een puike score. Gerdo Hendry Gerdo was het doelpuntenritme van vandaag en dat leverde Hendry het prestigieuze Man of the Match bord op. Naast de doelpunten maakten zijn assists het verschil om de dagprijs te noteren. Dat we ook nog een penalty tegen kregen was voor de statistieken. Dit was jammer voor Butz die in feite niks te doen heeft gehad vandaag. Kortom een uitstekende overwinning tegen een energieke ploeg die te laag op de ranglijst staat. Nu twee weken recupereren, volgende week paaseieren zoeken in de achtertuin en 5 kilo er aan eten tijdens het gourmetten. Kunnen we daarna weer vlammen tegen de Bilt, mogen we ook nog wat rechtzetten. Voor nu voor een ieder; prima Pasen en ontspan.

 

Sander

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Hooglanderveen - SO Soest Zaterdag 6 december 15:15 uur
Wedstrijd Soester Elftal - Amersfoorts Elftal (bij SEC) Zaterdag 20 december 13:00 uur (dames) en 15:00 uur (heren)
NIeuwjaarsreceptie met wedstrijd Donderdag 1 januari Vanaf 13:00 uur
36ste Klaverjasmarathon Zaterdag 3 januari 10:00 uur
Laren'99 - SO Soest Zaterdag 17 januari 14:30 uur
SO Soest - Achterveld Zaterdag 24 januari 15:00 uur
Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 31 januari 14:30 uur
Klaverjastoernooi met alle Soester Clubs - jubileumactiviteit Vrijdag 6 februari
SO Soest - Hoevelaken Zaterdag 7 februari 15:00 uur
Hees - SO Soest Zaterdag 28 februari 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Veleka Logistics
Boedelz
Hoogt
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
ING
Hekwerk Soest
Biofutura
Jager Bokdam De Visser
RZ techniek
Reijerse
JeeGee Vastgoed
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bres advocaten
Mega Tegels
Auto smeeing
Soester Duinen Restaurant
WeFulfil
Hagen VakantieXperts
Handel schothorst
Bowling Overhees
Orthodontie Eemland
De Staelenhoef
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Van de Ven for Office & More
Dijkstra
bouwbedrijf van den hengel
De eetvilla
Yourlease
Van Ellen Slaapspecialist
Buijs Regiomakelaars
Lex Verkley Banketbakkerij
Intersport van Dam
PA van den Dijssel
Mekenkamp Bouwbedrijf
MidCoat
BIN System
hopman zeevis spakenburg
Bike totaal
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Heineken
Reto
Boshuizen Hoveniers
Personal Fitness
Smurfit Kappa
Zwart Mul
Brouwer systeemplafonds
Smorenburg
Lijf en visie
Krijkamp Den Oude
HD security
De Jong accountants
FR Schilderwerken
Topkids

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88