SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Hercules JO 15-1 -  SO Soest JO 15-1  1-2  (0-0)

Dinsdag 27 maart 2018

Hercules staat vijfde in deze competitie en beschikt over een aantal goede voetballers. Ellenlange verhalen houden wij niet vooraf, want men is meestal de helft al vergeten voordat we beginnen. Maar toch wel even de uitstekende blonde spits aangestipt en de aanvoerder. De linksbenige spits is een genot om naar te kijken qua voetbal. We hadden er toch ondanks de waarschuwing moeite mee. Het was al snel Gianni die na een goede aanval de eerste kans kreeg, maar helaas niet juist kon afdrukken. Naarmate de wedstrijd vorderde de eerste helft verloren we de slag op het middenveld, omdat er op die posities door een aantal spelers te weinig energie in de wedstrijd werd gestopt. In de 11e minuut ging het dan ook mis. Uit een vrije bal werd er verdedigend mis getast en stonden we 1-0 achter.

Na 16 minuten was het ook over en sluiten voor Bryan die tijdens de warming up in de grond had getrapt. Daan kwam er bij voor hem. Na 25 minuten kreeg Lucas een grote kans , maar zijn prima schot werd door de keeper van Hercules uitstekend gered. Voor rust kwamen we niet meer tot scoren. Daan had inmiddels terecht geel gehad van de warrig leidende scheidsrechter. In de rust getracht de groep te laten praten en elkaar ook eens te durven zeggen wat je van elkaar vindt tijdens de wedstrijd. Maar helaas zijn het allemaal vriendjes van elkaar dus dat leverde niet al te veel op.

Toch zagen we na rust een compleet ander elftal. Het gas ging er op en het fysieke werd in stelling gebracht. Ook Hercules heeft volgens mij een aantal spelers in het veld staan die nog geen 14 zijn en dan zie je dat op deze leeftijd het fysieke verschil te groot is. De kleine jongens van Hercules werden gewoon fysiek omver geblazen. Dat heeft niets met gemeen spel te maken maar puur met het leeftijdsverschil en sommige verenigingen zouden er beter aan doen om de JO-14 serieus te nemen. Scheelt een hoop geschreeuw van bezorgde moeders als hun kind weer over de grond rolt. Na vier minuten in de tweede helft kwamen we via een schitterende aanval op gelijke hoogte. Via Antwan en Gianni kwam de bal bij Joep . Joep zette perfect voor en Matthieu maakte prima af. Hierna waren we de betere ploeg maar konden we helaas niet doordrukken.

Geluk hadden we vlak voor tijd dat de scheidsrechter een zuivere penalty voor Hercules over het hoofd zag. In de laatste minuut van de officiële speeltijd kwamen op 2-1 voor door een handigheidje van de sterk ingevallen Joep. De scheids liet daarna nog zeven minuten doorspelen en de sfeer in het veld werd er niet beter op. Uiteindelijk had de man in het zwart zijn beste actie tot het laatst bewaard hij floot af. Na afloop zagen we de glimlach bij velen spelers op het gezicht en zo hoort het ook. Als we met dezelfde inzet blijven voetballen zoals vandaag de tweede helft en ook gaan voetballen zoals we doordeweeks op de training ballen dan gaan we nog leuke wedstrijden spelen.

Rene

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

ING
WeFulfil
BIN System
Smorenburg
Brouwer systeemplafonds
Soester Duinen Restaurant
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
HD security
Orthodontie Eemland
Yourlease
Smurfit Kappa
Topkids
Zwart Mul
Buijs Regiomakelaars
RZ techniek
Biofutura
De Jong accountants
Veleka Logistics
Reijerse
Hoogt
hopman zeevis spakenburg
Auto smeeing
Lijf en visie
Mekenkamp Bouwbedrijf
Van de Ven for Office & More
Bike totaal
Reto
Hekwerk Soest
De eetvilla
Bowling Overhees
Heineken
Bres advocaten
Hagen VakantieXperts
Jager Bokdam De Visser
PA van den Dijssel
Intersport van Dam
Krijkamp Den Oude
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
FR Schilderwerken
Handel schothorst
JeeGee Vastgoed
bouwbedrijf van den hengel
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Van Ellen Slaapspecialist
De Staelenhoef
MidCoat
Boshuizen Hoveniers
Dijkstra
Boedelz
Lex Verkley Banketbakkerij
Personal Fitness
Mega Tegels

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88